1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Zupcanik Trazim :d

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od autumn, 13. Rujan 2014..

1. autumn

autumn |-O

ovakav zupcanik mi treba, ima li itko ideju gdje bi to mogla nabaviti ili barem kako se tocno zove ova vrsta zupcanika :laugh: velicina je nebitna, tj treba biti omanji :laugh:

2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:dunno: neki dučani sa stvarima za garažu? kak se to zove? :think: limarije? :dunno:

3. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

4. autumn

autumn |-O

e jbg, nadala sam se manje zahtjevnom rjesenju :D

5. El Viejo Dragon

Ako ti je plastika ok, ja ti izrežem jednog takvog. Samo mi reci dimenzije, odn. promjer i debljinu.

6. autumn

autumn |-O

metal bi bio idealan ali kako mi se priblizava datum.rockasa za koji mi treba poklon, plastika zvuci sve prihvatljivije :laugh:
    javim ti se ako ne uspijem, hvala!

7. tulkas

tulkas Isus Krist

Neki Wh40k cult mechanicus ili nest stimpank? Ako imas neku staru mehanicku budilicu koja ne radi, njezina bi utroba mogla imati zupcanike. Ako ne, u novom zagrebu ima neki ducan-servis mehanickih alata... Also bilo kakva zeljezara bi mooogla imati ali sumnjam.

If all else fails kupi si olovni uteg za pecanje, napravi kalup u glini pa izlij xD olovo mozes na stednjaku otopit, sam ti treba loncic/dezva koju ne mislis vise koristit.

8. autumn

autumn |-O

u medjuvremenu sam nasla da se moze napraviti od lock wahsera to, tj od podlozne plocice sa zupcima :D
    zupcanika na netu uopce nema ali ovo se da naci na ibeju, u bauhausu nema, u dve zeljezarije nema.

9. autumn

autumn |-O

problem je sto mi treba bas ovakav, s debelim ravnim zupcima i da nema 10000 zubaca

10. tulkas

tulkas Isus Krist

Problem je sto se takvi rijetko uopce koriste jer nisu bas efikasni xD
    Ali da od takvog podloska mozes, ako nades dobar mozes ga samo cekicem popeglat. Ili kupis debeli obicni podlozak pa ga izbrusis xD

11. autumn

autumn |-O

e jebi ga nemam ni skripac ni pilu ni nista :D imama samo zelju napraviti j♥♥eni EBM privjesak :lol:
    inace, frendica mi radi divne privjeske, slaze robotice od dijelova kompova npr i onda zalije onom prozirnom smolom, jako jako efektno.
    pa sam dobila ideju napraviti frendu za rckas i sebi za tek tako lijepi privjesak :D

12. tulkas

tulkas Isus Krist

Moro sam guglat EBM xD ponudio bih ti da ja to izbrusim, ali sakat sam za preciznost, a j♥♥es privjesak ako lici ko da ga je dijete s parkinsonom nacrtalo xD

13. tulkas

tulkas Isus Krist

E ali bez zaj♥♥ancije kupi uteg za pecanje i komad gline. Izdubis glinu u zeljeni oblik i sam izlije olovo unutra. Malo ga preletis smirglom da skines onaj pocrnjeo sloj i dobro.

14. autumn

autumn |-O

:lol:
    da, da ustedim gugljanje drugima, taj zupcanik je recimo nekakav logo za Electronic Body Music :D

hvala, ko da jesi :kiss: valjda bum nasla nesto, totalno sam se zainatila

15. autumn

autumn |-O

pa cak i zelim da bude crni, nije bed :D ali ne vjerujem da sam u stanju izdubiti glinu tako :blush:

16. tulkas

tulkas Isus Krist

Pa uzmes cackalicu za zube, ucrtas oblik i sam polako skidas sloj po sloj. Mozes udubit malo dublje pa da imas prostora za poravnat tu donju hrapavu stranu.

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

tko još ima vremena za to. a možda ima dvije lijeve s deset palaca, ko ja

autumn se sviđa ovo.
  18. tulkas

tulkas Isus Krist

Pa ako nema izbora... Meni bi taj nacrtatni zupcanik vjv izgledao kao jabuka xD

autumn se sviđa ovo.
  19. autumn

autumn |-O

eh da, tako nekako :lol:
    probat cu naci tu poloznu plocicu ak ne..... otici cu nekam da mi istokare to psmtr :lol:

20. El Viejo Dragon

Mogla si to vec imati. U boji metala. Just saying....

Podijelite ovu stranicu