1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Životinje

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Thaxll'ssyllia, 17. Studeni 2006..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Koji k♥♥♥c mali mora glavinjat tamo :coffee:

A šta ti držiš pripitomljene životinje u stanu :coffee:

2. autumn

autumn |-O

zooloski vrtovi, ako su humani i imaju programe razmnozavanja i vracanja u divljnu, imaju donekle svoje opravdanje. cirkusi su druga prica, smatram da bi se oni trebali zabraniti

3. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Pustit ću svog Gizma u divljinu, nek me samo nastavi buditi u 4 ujutro. :dry:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma to treba neke rezervate, a ne onda kaveze j♥♥oga led. I neznam na koju foru je mačka koja živi hiljadama godina u 'simbiozi' među ljudima ista ko ovaj gorila.

Ima onih situacija da mu se ubije majka ili je izgubljen pa ga odgajaju ljudi pa se više ne snalazi u divljini ali takvi slučajevi su rijetki i to je ok da se drži ako mu se pruže ok uvjeti.

aasgardium se sviđa ovo.
  5. autumn

autumn |-O

Na to sam mislila pod humani, oni gdje zivotinje imaju barem privid slobode.
    Nesto kao i mi ljudi u civilizaciji :lol:

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

I mali glavinja tamo jer to mali i rade. Glavinjaju, seru i spavaju neovisno o vrsti. Starci su tu najviše krivi po meni.

Podijelite ovu stranicu