1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Zdravlje I Zdravstvo

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 19. Prosinac 2014..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ovisi koliko. ako možeš izdržati i tablete pomažu, vjerojatno može preživjeti do srijede. ako ne možeš spavati od bolova, potraži pomoć

2. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Znaci, nisam medicinski obrazovana ali neke osnove znam.
    Zaposlenica u firmi dosla jedan dan i pocela pricati kako je isla kod doktora i kao ima infekciju mozga (svejedno je dosla na posao i nakon te izjave ostala jos dva tjedna na poslu - pocetak Prosinca). Ja je u cudu gledam i reko kakvu infekciju mozga? (kolegica u srednjoj je imala meningitis i mjesec dana umirala u bolnici) Otovrila ona bolovanje na par tjedana. Ok. Poceo zimski festival i evo ti nje nasminkane i napirlitane u gradu sa shoping vrecicama. Malo se iznenadila kad je vidjela mene i kolegicu i malo se uzmucala, kao vise nije mogla u kuci sjediti. Imala je razgovor s HR i jos uvijek inzistira da ima infekciju mozga.. Sad vec mjesec i pol.

3. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Poslati inspekciju lijecniku koji joj je otvorio bolovanje.

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

možda neuroboreliozu

Podijelite ovu stranicu