1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Zavjere, Urote I Ostalo

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 22. Kolovoz 2012..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja još uvijek mislim da je Oltar bolje mjesto za to bez obzira na to. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i svatko je odabrao svoj put. Ovako ćeš samo samu sebe naživcirati kako nitko neće pričati o tome jer su zatupljene ovce :laugh:

Treba preispitati sve, ali ljudi su nekako navikli da teorija zavjere = bullshit pa ih većina neće ni pogledati. Fine by me. Ionako, ako čitam čitam za sebe ne za druge.

2. Nea

Nea curica

:wtf: kome sam ja to spustila? Molim te navedi primjer jer ja se ne sjećam toga uopće.

Ne znam na čemu ti temeljiš svoje mišljenje o tome da "teoretičari" misle da su najpametnije. Pojedinci koji ne idu za senzacionalizmom na mene su ostavili dojam da žele pomoći ljudi da pogledaju stvari i iz drugačijeg kuta.

No s druge strane, kao što sam već rekla u onom postu, ovdje se oni koji imaju drugačije mišljenje od mojeg postavljaju kao bolji od mene jer sve znaju.

A misliš da ne mogu? Pa upravo ovdje u skoroj svakoj temi svi misle drugačije od mene. Vaša mišljenja su općeprihvaćena i sigurna zona, vi ste u čoporu i imate snagu krda. Ja sam pojedinac i na nesigurnom, drugačijem terenu. Što misliš gdje je udobnije? :mrgreen: I da mi ne bi bilo lakše onda prihvatiti da me neko uvjeri da je ok što čopor misli.

Btw. pakao je izmišljotina, ne boj se.

3. Nea

Nea curica

Npr. ovaj zadnji link koji izgleda nitko nije pogledao je upravo za hram. Ne živciram se ja, zašto bi? Ali to je isto kao da topic o wikileaksu stavite u oltar...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovo s pesticidima je materijal za temu tipa Kapitalizam, nema to veze sa zavjerama isto ko ni Mosanto. Čisti novac i njegova moć nad političarima.

5. Nea

Nea curica

ok onda

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Službeno ime za udruživanja radi stjecanja protupravne love nije zavjera nego organizirani kriminal. :belj:

autumn se sviđa ovo.
  7. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

Nea = 3 slova

Trokut ima 3 vrha

NEA JE ILUMINAT

Gost i Mercenary se ovo sviđa.
  8. Faint Smile

Faint Smile ilija64

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Facts About Dihydrogen Monoxide

Yes, you should be concerned about DHMO! Although the U.S. Government and the Centers for Disease Control (CDC) do not classify Dihydrogen Monoxide as a toxic or carcinogenic substance (as it does with better known chemicals such as hydrochloric acid and benzene), DHMO is a constituent of many known toxic substances, diseases and disease-causing agents, environmental hazards and can even be lethal to humans in quantities as small as a thimbleful.

Svi ćemo pocrkat uskoro. :facts:

edit: The Friends of Hydrogen Hydroxide is a group that believes that the dangers of DHMO have been exaggerated.

O em đi, treba vas sve upucat komunjare hidroksidne. :eto:

10. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Falak se sviđa ovo.
  11. Lord

Lord Aesir Illuminati

Tko zna koliko sam te kemikalije unio u sebe, p♥♥ka im materina.

12. autumn

autumn |-O

El Viejo Dragon se sviđa ovo.
  13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

1400 idiota nasanjkano. Fenomenalno. :laugh:

El Viejo Dragon se sviđa ovo.
  14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Neki ljudi se hrane zavjerama, psihološki nutrienti a mjere se u lobijima.

Evo Milane dva lobija za doručak... tako, dobar dečko!

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  15. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

<3

Falak se sviđa ovo.
  16. Nea

Nea curica

Par tjedana nakon konferencije o Kepleru (ona druga Zemlja i tako to) ogranak Unicefa iz Čilea (znakovito?) objavi reklamu o poštovanju, prihvaćanju i ljubavi prema svim rasama (a čini se i prema demonstriranju njihovih posebnosti).
    Neću reći "počelo je" jer već "počinje" desetljećima, nego ću reći: tu je. Očekujem loše, ali nadam se dobrom...A s obzirom da ću živjeti do stote i doživjet ću...

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

Želiš insinuirati da nas neoliberalni političari pripremaju za dolazak vanzemaljaca jer smo toliko ksenofobični da će bit nekog sranja? :laugh:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  18. Lord

Lord Aesir Illuminati

Što kažete na ovakav pogled?

19. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

To bi trebalo bit nešto novo? Pa desetljećima se tvrdi da je kršćanstvo zapravo Borg.

20. Lord

Lord Aesir Illuminati

Pa definitivno nije nimalo novo. Ako sam ja dobro popratio ta bitka seže daleko u povijest, recimo kod prvok koncila crvenog i sukoba valentijanaca i ostatka koji su ih protjerali.

Podijelite ovu stranicu