1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Zavjere, Urote I Ostalo

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Nea, 22. Kolovoz 2012..

1. Nea

Nea curica

@moderatori - nije za oltar :evil:

Dakle, ja vjerujem kako niš nije kako se čini :nice: i da svaku stvar treba pogledati s više strana i za i protiv.

Pogotovo globalno i osvrćući se na prošlost.

Vjerujem u stvaranje novog svjetskog poretka i da se na tome već duuugo radi kao i da svijetom zapravo vladaju grupe ljudi, a to ne moraju biti upravo oni koji su prozvani vladajućima nego vlada u vladi (ukratko)...
    Također mislim da postoji inteligentan život u svemiru i da nas Oni posjećuju :great:

Vremena su takva (ako se osvrnemo oko sebe bez velikih predrasuda i otvoreno, svašta možemo vidjeti) da si ne možemo dozvoliti i dalje slijepo slušati i prihvaćati bez sumnjanja i propitivanja što nam mainstream ljudi (od kud god da dolazili) govorili, objašnjavali i "dokazivali". No, isto na takav način trebamo propitivati i ono što nudi alternativa.

Mislim da više nemamo luksuz da baš sve i svakog proglašavamo ludim i bolesnim teoretičarem zavjere i svakako trebamo biti oprezni.

I da, vjerujem da će ove godine biti apokalipsa, ali sad mi se ne da objašnjavatia kakva jer je vruće za popizdit :evil:

Ovo je razlog zašt sam otvorila ovaj topic:

Komarci kao bio oružje

Panika u Dallasu

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

http://www.vestinet.rs/pogledi/satanisti-tajnim-kodovima-preko-medija-osvajaju-duse-ljudi

Evo nekako shvaćam to kao i ovaj link.

Koliko sam ja to proučavao, na kraju se radi o hrpetini raznolikih ljudi koji pokušavaju profurati svoju politiku kako bi ostvarili profit, a ne brinu za kolateralnu štetu. Jedino su mi chemtrailsi interesantni, ako bih govorio o nekakvoj uroti koju još nisam shvatio kao mistificiranje ili laž,

A ovo sa komarcima je sranje. Da se malarija pojavila u naše vrijeme vjerojatno bi za nju bili krivi masoni/iluminati i slično.

3. Pleiadian

Pleiadian Novi Član

Kroz zadnjih 10ak godina, teorije zavjere kao i teorije o UFO-ima su postali predmet ismijavanja, čisto iz razloga što se u moru newage bulšita, proreknutih apokalipsi i izmontiranih flying saucera utope neke zanimljive stvari koje actually i jesu onakve kakvima ih se nastoji prikazati, no ljudi nemaju vremena, volje i elana da to proučavaju (govorim generalno) i zaranjaju dublje u potrazi za odgovorima, isto kao što i mediji neće tome pristupati s nekakve ozbiljnije strane, jer u većni slučajeva se opeku ili će se opeći.

Mišljenja sam kao i ti da sigurno neke globalne stvari i dešavanja su izrežirana od strane pojedinaca, određenih grupa, da stvaranje krize sigurno će nekome namaknuti enorman profit i učvrstiti položaj, da mnogo toga je skriveno od očiju običnog čovjeka kada govorimo o ljudskim izletima u svemir i da zapravo mi sitni, mali ljudi jako malo toga znamo.

Apokalipsa? Pa ne znam, živimo u vremenu nekakve prekretnice i mislim da se već ista odvija. Tehnološki zamah u maksimumu, proizvodnja oružja nikada nije bilo jednostavnija, pa čak i onog za masovno uništenje, prirodnih resursa i sirovina nikad manje, financijska kriza i recesija također skoro pa sve-prisutna, sasvim savršen scenarij za jedan rat, pogotovo ako pogledamo zadnja dva velika rata kada je isto tako 'raspoloženje' običnog puka bilo slično današnjem.

4. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Družba Bildenberg je jedan takav moguće-realan problem. Siguran sam da se tamo svi nafiksani i orgijaju do kasnih noći, ali negdje između dva analna tribadizma padne nezgodan dogovor.

5. Gobias

Gobias Novi Član

Družba Bildenberg je jedan takav moguće-realan problem. Siguran sam da se tamo svi nafiksani i orgijaju do kasnih noći, ali negdje između dva analna tribadizma padne nezgodan dogovor.

Ne vidim razloga zašto se ljudi bune protiv Bildenberg grupe (ukoliko je uopće istina ono što gledamo na jutubu). Biznismeni i njima slični osnovali organizaciju da bi štitili svoje interese isto kao što i radnici osnivaju sindikat. :laugh:

Općenito teorije zavjere su po meni smješne jer se u većini slučajeva temelje na nekim neprovjerenim dokumentima ili mutnim slikama/snimkama. I onda je to sve posloženo kako bi potvdilo neku teoriju. Npr. gledao sam jednu epizodu serijala Ancient Aliens gdje sve što ne znaju objsiti (npr. igradnje neke građevine, spomenika) se automtski pripisuje alienima - presmješno.
    A što se tiče globalnog rata mislim da se samo treba upoznati s političko-ekonomski nteresima svjetskih velesila i stvari će biti puno jasnije.

6. Decadent Sympozium

Da ali to su biznismeni koji pod sobom imaju gigantske korporacije bitno uplete u sva sranja koja se u svijetu događaju.

Interesantnije su mi sitne stvari, prijepisi iz wikileeksa, primjerice, gdje možemo vidjeti da bombardiranje neke države ovisi o tome hoće li neki kineski ambasador dobiti u nekoj drugoj državi četvrt kilometra naftnog polja.

7. Pleiadian

Pleiadian Novi Član

Gle, ne može se reći da im je loše [​IMG]

8. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Gdje god je viđen Henry Kissinger jednostavno znaš da ne može biti dobro za bilo koga osim za njega.

9. Decadent Sympozium

Gle, ne može se reći da im je loše [​IMG]

Ne može se reći ni da je nama dobro.

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ne može se reći ni da je nama dobro.

Bok Marvine.

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

12. Neph

Neph Aktivan Član

Ovo ću odsad linkat kao odgovor na svaku teoriju zavjere.

13. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

You are kinda my favorite person at this moment :laugh:

14. Decadent Sympozium

sajt je j♥♥enoa.

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

two words: increase your medication (ne vama, autorima)

16. Decadent Sympozium

Zapravo, sad sam vidio da u 'frendovima' na fejsu imam frika koji je lupio link na 'poruke ratnika svjetlosti' pa ga pitah kad sharea takvo što jel se zaj♥♥ava ili, pa mi ljudi odgovoriše ne, pa kliknuh link nađoh ovo http://2012-transformacijasvijesti.com/opcenito/poruke-ratnika-svjetlosti-iii-poruke-sa-one-strane i zaključih da u ovoj našoj zemljici ima popriličan broj debila takve vrste i da im se broj uvećava.

17. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

two words: increase your medication (ne vama, autorima)

To su tri riječi :P

18. Decadent Sympozium

Dig'o sam jednom debilu tlak. Gle psovku:

napusi mi se jednovalentoga k♥♥ca koji potice iz trozviježđa beskonačnosti svemira

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

To su tri riječi :P

ajde![​IMG]

20. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Dig'o sam jednom debilu tlak. Gle psovku:

Al da ga j♥♥eš, psovka je dobra. Jednovalentni qratz ROTFLMAO

A ovo o povećavanju broja debila je neminovno. Idiocracy je proročansko djelo....

Podijelite ovu stranicu