1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

World Of Warcraft

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dabrorius, 24. Listopad 2006..

1. Freya

Freya goddess of eydis

a da? nisam znala da na privatnim serverima nema Pandarije

2. Vairë

Vairë Aktivan Član

nema..ni na jednom.. na molten je tek nedavno dosla cat.

3. mtm

mtm U hladu voćke

4. Izdržao sam dok nisam shvatio o čemu je riječ, i onda 5 sekundi pjesme. Imal ikoga kome je to uistinu simpatično :-?

MMOovi su po definiciji velika dječja igrališta, ali wow vjerojatno nikad neće biti po tom pitanju nadmašen. Svakom po ukusu; za moj nijest.

5. Vairë

Vairë Aktivan Član

Eh sada kad je mnostvo vecinom propalih ispitnih rokova gotovo- WoW all day all night :)

6. I feel for you :caress:

Mis' ono, igra je stara 10 godina, otprilike. Osim farmanja i raidanja do besvijesti, jel se išta unaprijedila? A net je pun kritika na račun zadnje ekspanzije.

7. Faint Smile

Faint Smile ilija64

8. Vairë

Vairë Aktivan Član

uostalom sad sam tu bila pisala bibliju pa nema svrhe ,grunf napisala sam ti na pm-u misljenje pa se tamo mozemo prepirat da ne spamam bezvzee.

9.  
  10. Vairë

Vairë Aktivan Član

Pa eto, nisi ni igro a kazes kako ti ne valja ;)
    Procitala sam ja dobro samo ono. Normalno da se unaprijedila igra odkad postoji..

I da dobro si reko tu predzadnju rečenicu... ;)

11. Ne sumnjam da bi i mene povukla, ko diablo recimo, da ju krenem igrati. s tog gledišta, ako je zaraznost sve što igru čini dobrom, može se reći da je igra suštinski ok.

Ali moja perspektiva obuhvaća cijeli serijal, a u svojim RTS danima Warcraft je, za serijal igara, razvio impresivan legendarij. Osjećaj dubine i povezanosti koji obično imaju (dobri) filmovi ili knjige. I to sve transformirati u golemo virtualno dječje igralište? Kakvu ti dubinu može pružiti sistem u kojem s vremenom možeš naći, napraviti, dobiti i uništiti apsolutno sve što se u igri nalazi, dok ti s druge strane ni u 1nom trenutku nisi ugrožen? To je žrtvovanje integriteta za igrivost i profit. Da nije slučajno, pokazuje i smjer u kojem su (autori) odveli Diablo i Starcraft, svoje preostale megafranšize. Zato ne želim ni dotaći WoW, 30 mi je godina, dane bjesomučnog kliketanja po Diablu sam davno ostavio za sobom i da je (wow) ne znam kako igriv, u njemu nema ništa za mene.

12. Vairë

Vairë Aktivan Član

13. Fiuman

Fiuman Novi Član

Ako ima aktivnih, server Aggramar, Mirddin lvl90 blood elf mage. :up:

14. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Osobno ga ne igram, ali ovaj dokumentarac mi se jako sviđa.

https://www.youtube.com/watch?v=xyPzTywUBsQ

15. Hollowed

Hollowed Mali sa sjekirama!

Yep, odlicno su ga napravili :) Pogledao sam ga jutros nakon sto sam se vratio sa Interstellara :P

Kao jedan od sad vec malo rjedjih ljudi koji su WoW igrali prakticki od starta, mogu rec da su neke stvari stvarno budile nostalgiju i sjecanja kroz sto sam sve prolazio i ljude koje sam upoznao putem :)

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Moji hardcore raiding dani su završeni, trenutno se samo prikrpam kako bih skupio opremu. Postao sam prljavi casual igrač (još samo da dropa neki hc staff)

Warlords of Draenor je zaista sjajna ekspanzija u kojoj uživam u istom mjeri kako sam uživao u svim danima prije kataklizme. Cata i Pandaria su gurnuli kola nizbrdo, pogotovo Pandaria. Ponajbolja stvar koju WoW danas ima je garrison i ne znam da li bi ga mogao dodatno hvaliti, pogotovo što ga razvijaju u dobrom smjeru.

Osim toga, danas je došao WoW Token - legalno kupovanje gejmtajma. Kupih 30 dana i sigurno više ni lipe neću dati za pretplatu (ok, nisam davao ni sada, kupovao sam od kinskih farmera).

17. Sherpa

Sherpa Legenda

18. Sherpa

Sherpa Legenda

19. Sherpa

Sherpa Legenda

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Podijelite ovu stranicu