1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

World Of Warcraft

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dabrorius, 24. Listopad 2006..

1. Bridgeburner

Bridgeburner Novi Član

Nako duge pauze vratio bi se opet u WoW, zanima me ima li neka Cro gilda ili neki dobar server da ne počinjem igrat u pustinji. Imam nekog priesta lvl 85 pa bi možda i transfer napraio.

2. Vairë

Vairë Aktivan Član

not sure da ima cro guildova.. a sto se tice servera a imas ih .. the maelstrom je meni ok.

3. mtm

mtm U hladu voćke

@Bridgeburner provjeri na gamer.hr forumu u WoW sekciji, mislim da ima bas topic vezan uz ovo

Znam da na Twilight Hammeru postoji guild HR SQUAD (Alliance) i zadnji put kad sam igrao, mislim da sam na Maelstromu u Stormwindu vidio guild Rakija, nisam siguran da li su iskljucivo Hrvati ili primaju sve.

4. Bridgeburner

Bridgeburner Novi Član

Budem bacio oko. Ma i nije mi toliko bitna cro gilda koliko kvalitetan server.

5. mtm

mtm U hladu voćke

Ja sam igrao pomalo na Jaedenaru, Twilight Hammeru, Dentargu, Auchindounu, Defias Brotherhoodu i Maelstromu. Od tih servera, Maelstrom je jos najbolji. Svi su pvp, jedino je Defias uz to i RP.

6. Bridgeburner

Bridgeburner Novi Član

Vidim da je Maelstorm popularan, testirat ću to. Dok sam igrao bio sam na Alonsusu.

7. Vairë

Vairë Aktivan Član

ma maelstrom je odlican, pogotovo sto se tice ljudi ,srednje popunjen ,taman =)

8. Bridgeburner

Bridgeburner Novi Član

Na kojoj strani igrate, Alliance ili Horda? Trebam još skinuti patch pa se pojavim danas sutra.

9. Vairë

Vairë Aktivan Član

Imam i u hordi i u allie.. ali vise sam u hordi =)
    ja isto skidam patch + ucim, pa kad sredim to onda uplatiti i zaigrati =)

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

genijalno

11. Valhalan

Valhalan Triumphator

Cro guildovi su teži fail generalno

12. Fajr

Fajr Novi Član

ne slušajte mtma, laži i obmane

13. mtm

mtm U hladu voćke

Mjesta da vrisnem! Lažove jedan, ja te raširenih ruku dočekam, opet se grizem...

14. Fajr

Fajr Novi Član

hr squad n00b

15. Choococookie

Choococookie Novi Član

Neznam kakvi ste s pandama ali meni bas i nisu sjele (a da budem iskren i ne placa mi se bas)pa sam nasao sam jedan jako dobar privatni server (wotlk).Tj. nije da sam ga nasao nego sam ga se sjetio jer sam igro na njemu prije par godina ali su ga bili hakirali i srusili pa sam se odusevio kad sam vidio da su ga vratili.

http://www.gamer-district.org/

Minimalno bagova, dungeon finder radi, svi battlegroundi rade, mislim da jednu arenu jos sreduju nisam gledo changelog ima vec par mjeseci ali pogledajte sami nije bas da je problem. Ima onako ok igraca, ovako preko tjedna uvijek bude +400 a vikend i +1000. Nije nesto puno ali moze se sasvim normalno igrat. GMovi su stvarno vrhunski, vrlo brzo odgovaraju na tikete a i u chatu su dosta aktivni pa ih i tu mozete nesto pitat. Mozete birat izmedu x1, x3 i x7 rateova (sve na istom realmu) a vikendom je duplo od te koje ste izabrali. Raidovi su scriptani koliko ja znam svi, 90% questova radi stvarno je odlican server. Ako itko pocme igrat neka mi posalje poruku ja sam vam Chococookie, tauren druid. :P

16. Vairë

Vairë Aktivan Član

Meni je sasvim ok Molten..
    Nemam novaca da placam oriđiđi pa mi je čist' oke Molten ima vec i cataclysm samo sto nema raidova,bga i arene ali ima poseban realm za to - Warsong to je pure pvp.

17. Calyne

Calyne Novi Član

i na oriđiđiju sve je ok

18. Choococookie

Choococookie Novi Član

Je plati mi pa cu igrat na origigiju tj. lako za pare jednostavno mi nisu sjele pande. Nisu mi toliko lose ali nemaju mi niti malo smisla.

19. Freya

Freya goddess of eydis

a šta na tom serveru na kojem ti igraš nema panda? :laugh:

20. Faint Smile

Faint Smile ilija64

naravno da nema kada igra na privatnom :D

Podijelite ovu stranicu