1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

World Of Warcraft

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Dabrorius, 24. Listopad 2006..

1. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Jel ima tu kakvih ovisnika? :)
    Ja sam ga poceo nedavno igrat pa ako ima koga na twilight's hammeru nek se javi

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

pero igra (Raven) i ja pocinjem, nadam se jako skoro, glupi bon :cocky: :book:

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

nemoj me hebath da si na alliance njubz0rz?! :book:
    twillights hammer je server sa najvecim postotkom hrvata na alijansi...

a kor´gall je sa najvecim postotkom hrvata na hordi...

ajd pogodi di igram? :book: :cocky:

FOR THE HORDE!!11 :book:

4. kalthir

kalthir woof woof

Aj' nemoj. Sinoc sam gledao wow south park epizodu, pa me vuce. I sad jos topic. Ali mislim da ću se uspjet oduprijet. Mrzim svog maina, i znam da ako se vratim da ću ga zbrisat i rerollat roguea.

5. Black_Raven

omgz! xD

ja sam isto zamrzio lagano svog maina (tauren shaman 60 u MC gearu na pve serveru), i zarolao orc roguea na pvp serveru, digao ga na 29, i malo ga twinkao, pa idem jedno 5-6 pvp rankova u AB-u dic... ^^

:book: :cocky:

6. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ja sam krenuo igrat hordu ali me zivcira krajolik kod njih koji je katastrofalno ruzan i nemogu ga izdrzat gledat po 6 sati dnevno :)
    a ko alliancea ljepo u sume buljim cjeli dan i onda sam happy :)
    inace svi koji se dvoume nova cjena WOWa 120kn :)

7. kalthir

kalthir woof woof

Meni je još bilo kol'ko tol'ko ok dok nisam potpuno sj♥♥o jedan mc run kad sam bio quasi-main tank. Nisam ja u stanju bit koncentriran 4 sata. Onda sam shvatio da warrior nije moj thang. Ako ništa drugo, volio bih nastaviti eventualno sa svojim gnom mageom. Mageovi su uberzabavni za igrat.

8. Black_Raven

ja sam krenuo igrat hordu ali me zivcira krajolik kod njih koji je katastrofalno ruzan i nemogu ga izdrzat gledat po 6 sati dnevno :)
    a ko alliancea ljepo u sume buljim cjeli dan i onda sam happy :)
    inace svi koji se dvoume nova cjena WOWa 120kn :)

ma j♥♥es krajolik...igram sa ljudima, ne sa krajolikom...a na allianceu je toliko veci postotak debila, da je to strasno...odes na server, rolas alliance n00bz0ra, i upises /who Lego ili /who Legolas, i izbacit ce ti barem 20 varijanti i kombinacija... :book:

a sve tardovi sa IQ-om broj cipela / 2

horde ftw! :book:

da, cek, ke nije 170kn wow? :cocky:

9. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ma druidi su predobri :)
    mozes bit noramaln pa si offensive caster ili healer
    mos bit medo pa si warrior
    mozes bit maca ma si rogue
    i uvjek sretan :)

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

mozda je jos pojeftinio :book:

11. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ma j♥♥es krajolik...igram sa ljudima, ne sa krajolikom...a na allianceu je toliko veci postotak debila, da je to strasno...odes na server, rolas alliance n00bz0ra, i upises /who Lego ili /who Legolas, i izbacit ce ti barem 20 varijanti i kombinacija... :book:

a sve tardovi sa IQ-om broj cipela / 2

horde ftw! :book:

da, cek, ke nije 170kn wow? :cocky:

supustili su prije jedno tjedan dana cjenu na 120kn

nego mogo bi doc malo vidjet kak je na tom serveru :)

12. kalthir

kalthir woof woof

Je. Ali ako želiš endgame pve, heal build je obavezan za druida.

A stereotyping alijance je nepravedan, no ne i potpuno neosnovan. Vrijeme provedeno u elwynnu i westfallu mi je bilo jedno od najgorih u životu. :shudder:

13. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ermmm izgleda da ipak je 170 valjda sam poludio....

14. Black_Raven

Je. Ali ako želiš endgame pve, heal build je obavezan za druida.

A stereotyping alijance je nepravedan, no ne i potpuno neosnovan. Vrijeme provedeno u elwynnu i westfallu mi je bilo jedno od najgorih u životu. :shudder:

yep...jos uvijek imam traume od jedne human priestice koja je skoro cijeli j♥♥eni dan pricala po general chatu u Elwynu kak joj je dosta zivota, i da se hoce ubiti jer ju je netko silovao... -.- (a ja bas taj dan ko za vraga levelirao svog lowbee human roguea... :onoz: :laugh: ) ekipa ju je masno reportala, no nece prestat da ga j♥♥esh... /ignore ftw...

no ozbiljno sam se na alijansi u jednom trenu pobojao da ce mi ponestat mjesta na ignore listi...na hordi nemam nikoga... :laugh:

15. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

nebih znao
    napravio sam troll huntera na kor´gallu pa da vidim kak je tamo :) vec sam lvl 5 ^^

16. Black_Raven

javi se mom wannabe orc twinkyju 29 level ^^ - nick: Strahimir :laugh: :laugh:

17. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

meni je nick Dabrorius :laugh:
    to je bilo neocekivano :)

18. kalthir

kalthir woof woof

Crapcrapcrapcrap. Sinoć sam sanjao da sam otišao kupit gamecard i da sam počeo igrati.

WILL SAVE!

19. Black_Raven

FAILED!!!1 :onoz:

:onoz: :lol:

ajd kalthir, i ti se javi kad dodjes...a doci ces... :laugh: :laugh:

20. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

pero igra (Raven) i ja pocinjem, nadam se jako skoro, glupi bon :laugh: :laugh:

cek kaj nisi dobio besplatnih mjesec dana igranja kad si kupio wow?

Podijelite ovu stranicu