1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Wicca

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Succubus, 30. Lipanj 2008..

1. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Bokte, cim neko dodje i kaze nes o wicci vi ga napadnete, pa kaj ne bi ljudima preporucili neke knjige a ne samo davat zle komentare i srat "ostav se toga" .

... sa Pazuzuove stranice....

Issati jeote, ta stranica postoji prek 10 godina valjda, sjecam se da sam negdje u 6. osnovne brijao na to :smile:

2. Laucien

Laucien The Merchant

A svi čekamo Gosta da nešto ozbiljno napiše :smile:

3. Misylia

Misylia Novi Član

true true :smile:

4. Gost

Gost Iluminata Ultima

a dobro.... ja sam sve to proucavala iz one knjige sjenki ciji sam link postala.. tamo kaze da je
    s pazuzua? :great: sta nije pazuzu kralj demona vjetra u asirskoj i babilonskoj mitologiji?
    Da i onda dođe James Earl Jones, pretvori se u Jaguara, rikne, i Pazuzu pobjegne.

Bokte, cim neko dodje i kaze nes o wicci vi ga napadnete, pa kaj ne bi ljudima preporucili neke knjige a ne samo davat zle komentare i srat "ostav se toga" .
    Issati jeote, ta stranica postoji prek 10 godina valjda, sjecam se da sam negdje u 6. osnovne brijao na to :love:
    Evo dobrih knjiga za mladu damu:
    http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss?url=sear...p;x=20&y=21
    (magic par excellancem, alpha & omega, plafon)

5. Misylia

Misylia Novi Član

thx:) pogledat cu ih ^^

6. Laucien

Laucien The Merchant

7. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Loners: The Life Path of Unusual Children
    :lol: :lol: :lol:

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

hahaha kako prejako :D

9. Misylia

Misylia Novi Član

10. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Nadam se kako nema zlonamjernosti u ovoj raspravi, kojim slučajem....

11. kunoichi

kunoichi Aktivan Član

A vidiš da se smiju dobronamjerno.

12. Laucien

Laucien The Merchant

Nah, dok se ne priča o kršćanstvu, nema zlonamjernosti :laugh:

13. Lord

Lord Aesir Illuminati

:laugh:

14. Valhalan

Valhalan Triumphator

Zlonamjernosti vezane uz šta točno ?

15. Arestus

Arestus Magistrum Millitum

Draga Gospodo, :belj:

Wicca (ˈwɪkə) Wiccarum, Wicci jednako Witchcraft ili ti vjesticarstvo, sto samo kao praksa nije lose dok se bazira na skupljanju trava izrade balzama i ljecenja :belj: , problem je sljedeci Sto danasnji neopaganski kultevi takozvani Coven(koven) sto je inacica Vampirskog kulta ili okupljanja vjestica . :hugz: ..U tome nema nista dobro..vjerujte mi..ocete se baviti ljecenjem.. kupite knjigu o travama, ocete neznam cinit dobro, Join Caritas. Netreba vam neko ko ce vam rasirit svaku rupu u vasem tjelu da bi vi dokazali odanost tom takozvanom Wicca Covenu...Ja dosta putujem ko sto neki znaju ovdje. :hugz:

Sreo sam svakakav crap.. :belj: Ali Wicca je igra zaigranih bogatuncica kojima se trosilo bez odgovornosti, te je preslo sad na nize mase tojest pod navodnicima nas "sirotinju". Samo je problem svo to prinosenje zrtvi bez znanja i predznanja..na osnovi neke komercijalne knjige koju je napisao neki , Witch,mage,satan worshiper wanabe ... nije pametno jel mozete napraviti vec crap a da niste ni svjesni . A onda onda je kasno... Jer svaki potez koji se povuce u spiritualnom ostaje na vama.. Sve se to veze..a nedaj boze materijalizira..e onda je party... Ja nisam neki da me peru te jet set..wich wanabe..ja sam vise ajmo rec..volim istrazivati..pa naletis..na svasta.. razne grupacije,fakcije, koje jedna drugoj staju na put :belj: .. ali svaka nemisli i nezeli dobro.. Ako imate problema sa socijalnim ponasanjem i zelite biti dio necega..imate Eydis. Leave the magic crap..to the wanabes... A ako bas zelite Occult.., moj Savjet je.. Sri Lanka, Jedno mjestasce izvan Tokia, Sela oko Gane. Underground. Ali onda kiss your soul goodbye jer droge koje ce vas oni nagutat vidit ce te rodjenu mater ko inkarnaciju Khali :P mene zaje jednom lol.. mislim ako vjerujete u taj crap.. Ja osobno kada naletim punch first..ask questions later..

Kroz povjest svi rituali prirodi, panu takozvanom bogu prirode, suncu..od starih Britona, Egipcana te germana..ima toga svugdje.... Samo je pitanje...dali ste sigurni da znate o cemu pricate....
    [/font][/font]
    Pozdrav
    Magistrum Militum
    Arestus

16. Misylia

Misylia Novi Član

..U tome nema nista dobro..vjerujte mi..ocete se baviti ljecenjem.. kupite knjigu o travama, ocete neznam cinit dobro, Join Caritas.

a ako zelis nauciti magiju? sto ces onda :/

17. Valhalan

Valhalan Triumphator

Gledat Harrya Pottera

18. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

19. Misylia

Misylia Novi Član

kupite mi carobni stapic :laugh:

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

kupi ga sama, znas di se prodaje...ovi prljavi bezjaci ionako nesmiju tamo :laugh:

Podijelite ovu stranicu