1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Wicca

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Succubus, 30. Lipanj 2008..

1. Misylia

Misylia Novi Član

da ma nisam ni ja luda da bih pokusavala takve spellove, znam i ja da jos nista ne znam :P a pitanje je ocu li ikad ista nauciti.. kazem da sam ja probala neke osnovne stvari... to nikome ne steti jer nisam nikoha zazivala ni ista.... rune na papiru su ok :P
    a sto se tice ostalog... pocinjem ja opet s proucavanjem... prijatelj mi proucava 13 god sve to kaze pa ce mi on malo pomoci
    ------------
    ajde gost javi se :D:D cekamo te tu :P

2. Laucien

Laucien The Harper

Rune na papiru nisu spell :roll:

3. Misylia

Misylia Novi Član

a cuj zavisi kako ih koristis... ako napise ja se zovem maja normalno da nisu... al ako ides bas pisati svoj spell koji nesto znaci i najmijenjen je necemu onda je spell

4. Laucien

Laucien The Harper

Ne, nije :D

e: Ček, zvuči kao da stvarno učiš s Pazuzua :D

5. Misylia

Misylia Novi Član

a dobro.... ja sam sve to proucavala iz one knjige sjenki ciji sam link postala.. tamo kaze da je

s pazuzua? :wtf: sta nije pazuzu kralj demona vjetra u asirskoj i babilonskoj mitologiji?

6. Laucien

Laucien The Harper

7. Misylia

Misylia Novi Član

izgubio si me xD

8. Laucien

Laucien The Harper

Uglavnom, ostavi se wicce i svega što ima veze s njom, pogotovo stranica koje podučavaju 'praktičnu wicca magiju'. There is no such thing. :D

e: Pazuzu kao lik koji ima onu stranicu spellsandmagic.com ili tako nešto.

9. Misylia

Misylia Novi Član

a lako za reci xD kako da se ostavim necega u sto sam posljednju god i pol vjerovala tek tako? mislim... ja sam o wicci citala da u njoj mozes izabrati da vjerujes u sto hoces,al najvise mi se svida povezanost s prirodom i bozicom, zasto da se toga ostavim:(
    a sto se tice wicca magije,ne znam stoda kazem o tome... meni je to djelovalo sasvim ok

e: taj tip izgleda scary xD sad sam bas pogledala

10. Laucien

Laucien The Harper

Ae nabroji mi par spellova koje si napravila :D

11. Valhalan

Valhalan Triumphator

Uglavnom, ostavi se wicce i svega što ima veze s njom

Ima pravo čovjek, pročitaj knjigu od dobrog starog LaVey-a i provaj neke stvari od tamo, zanimljivije su ^^

12. Laucien

Laucien The Harper

13. Misylia

Misylia Novi Član

Ima pravo čovjek, pročitaj knjigu od dobrog starog LaVey-a i provaj neke stvari od tamo, zanimljivije su ^^

hahhaha :wtf: :lol: :lol: ova ti je dobra :bravo: xD

Ae nabroji mi par spellova koje si napravila :D

kazem ti da nisam nista od spellova kao spellova probala... samo sam to s runama radila... ne znam sad, za izgubljene stvari, za ( psssst) pomoc na testu kojeg mi se stvarno nije ucilo nit sam imala pojma.. i tako neke.. imam zapisano u biljeznici jednoj, ne da mi se dizat iz kreveta xD

e: ne mislim na odinove rune da se razumijemo.. govorim o thebanskom pismu tzv vjesticje rune

14. Laucien

Laucien The Harper

I kad si napisala par runa na papir si prošla test bez učenja?

15. Misylia

Misylia Novi Član

aha :D 3 sam dobila :P najveca ocjena iz tog predmeta u prvom polugodistu prosle god :P

16. Laucien

Laucien The Harper

Ja sam maturirao s četiri iako sam dva puta mijenjao pitanja, nisam imao većinu knjiga i nisam dolazio u školu, sve četiri godine sam prošo s četiri, za ispit nisam nikad učio. I nisam pisao rune na papir. :wtf: Trust me, nema to nikakve veze s runama.

17. Misylia

Misylia Novi Član

istina moguce je... al nemos dokazat xD u svakom slucaju meni je gust pisati thebanskim pismom:P nitko te nis ne kuzi,dobro za dopisivanje pod satom

18. Laucien

Laucien The Harper

Da, i nema veze sa spellovima. Samo da znaš. :D Mislim ne želim da se razočaraš kad za koju godinu shvatiš da si vrijeme koje si mogla kvalitetno provest potrošila na čitanje lnjiga o wiccanima i castanje spellova na runama :wtf:

19. Valhalan

Valhalan Triumphator

Svakim postom si mi simpatičnija Misylia xD

20. Misylia

Misylia Novi Član

hehe hvala decki :P
    evo frend mi je rekao da procitam talisman od grahama hancocka i roberta bauvala, valjda ce to bit ok:P

Podijelite ovu stranicu