1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Warhammer Fantasy Roleplay

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Exxar, 13. Veljača 2010..

1. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Za poludit.

Da li dwarfice za vrijeme trudnoće počnu ličiti na žene?

2. abominacije

abominacije (/:=D

3. Veles

Veles ljuta zvijer

Oklop i kaciga su, pretpostavljam, proizvodi konkurencije?

4. abominacije

nije me briga, linkao sam samo zbog onog pogleda u frajerovim očima kad kaže "AND THATS WHY YOU BUY A WARHAMMER" :D

5. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

:D valjalo bi nabaviti koji za vinograd...

6. Veles

Veles ljuta zvijer

Da, kad ti susjed krene po njemu brati "Joj, sam se opet zabunil, hehe!" E pa fraktura na lubanji i metalna zakrpa koja sprečava curenje mozga zauvijek će ga podsjećati pod kojim se trsom zbilja skriva katastarska međa!

7. stribor

a praunuci bi se prisjećali dok ga gledaju kako visi iznad kamina: ee, to je warhammer koji je branio našu djedovinu...

8. abominacije

9. stribor

ovo izgleda kao poljska lokalizacija wfrp1ed, barem prema sheetu i duhanu to zaključujem. trivia: wfrp je bio prva strana lokalizacija nekog rpg u poljskoj. i dalje je tamo masu popularan.

nego, imam i ja ovu knjigu o sigmaru...kupio je za 1 funtu prije par godina na nekoj black library rasprodaji...

10. Aka

Aka Baby steps

Upravo ćemo uskoro imati prvu WHF kampanju, nakon što smo pokupovali onaj ogroman set od lika iz tržnice :D

Jako mi se sviđa koncept (igrat ćemo 3rd ed), rase a pogotovo izbor karijera i jedva čekam da započnemo sa time! Nekakva mješavina DnD-a i MTG-a, što mi je posebno interesantno. Mislim da bi mi WHF mogao postati preferirani način igranja. Rečeno mi je da se ne zbližavam sa svojim likom previše, jer su dobre šanse da bi mogao izginuti tipa odmah sada odmah :D

11. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

*jelly*

12. ): Znači prestali su igrati...

Znam tu ekipu, odlična je. Tu preko foruma se javio tip sa pozivom za igranje i ja sam mu se odazvao. To u praksi znači da sam putovao u Zg na sessione (upravo mi pada na pamet da sam i 2006te isto išao sa nekim eydišanima igrati AD&D. Good times =) da, :laugh: sklon sam tome, onda kad sam u mogućnosti; zato sam ih i morao nažalost napustiti, kad sam prestao raditi.

Momci su bili zabavni, prvi sam put u životu, sa svojih tada 30, bio najmlađi u ekipi %) al se bome vidjelo da imaju iskustva, partije su bile uvijek zabavne. Al evo, sad je Tompa prodao set... nadam se da su s nečim 2gim nastavili.((= (uostalom mogu ga i pitati, bah)

Sam igra pak, teže ju je analizirati. Iako smo ju dugo igrali, svi su ju zapravo tek upoznavali pa je učenje išlo sporo. A i davno je bilo.... milslim da neke elemente igre uopće nismo koristili jer nismo znali kako; no bitnije od toga, da me ubiješ, ja ne shvaćam sistem i svrhovitost karijera! Deder cimni Venatora ili nekog drugog koga znaš, a ima iskustvo sa starijim edicijama, da o tom kaže koju.

13. Aka

Aka Baby steps

Kaže lik da je on prestao voditi jer mu je to bilo previše posla u kombinaciji sa doktoratom na kojem radi (tako nešto mislim da je rekao, uglavnom work related)
    Za ostatak ekipe ne znam. Lik je rekao da je zainteresiran igrati sa nama ponekad, tako da je duh još uvijek prisutan :D

Ven je jednako neupućen u ovo kao i ja :D Oni su uglavnom igrali 40k, tako da nam je ovo svima prvi pokušaj sa WHF :D Podjela posla ide ovako -> Drem (GM) čita, uči, pamti i objašnjava, a mi slušamo i pokušavamo ne biti pre zbunjeni :D

P.S. Da, rekao je lik da njegova ekipa je imala tipa 3 encountera u 3 godine koliko su igrali kampanju.

14. Ejej! Apdejt na ovo hočem! Pogotovo ako je uključen Venator :viking:

...i Drem :omg: SUMMON HIM!!! says Dynamis :yeah:

15. Aka

Aka Baby steps

Ovaj vikend počinjemo.
    Summon him? Here? Neće ići, buraz :D

16. Nisam ni očekivao :belj: a da je zbilja došao, napio bi se majkemi :omg:

Hm, vikend. U subotu sam vjerojatno u zg na jednoj izložbi, ne bi mi bilo mrsko srest vas ako tad igrate ˇvˇ

17. Aka

Aka Baby steps

Vidjet ćemo na kraju hoćemo li gejmati baš ovaj vikend. Viša sila.
    Al javim ekipi da si zainteresiran za viđanje.

Podijelite ovu stranicu