1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Warhammer Fantasy Roleplay

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Exxar, 13. Veljača 2010..

1. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Odlično je. Hvala.

3. damair

damair Novi Član

da dam tip igracima koji nikad nisu igrali war a dnd jesu... udovi se gube brzo još brže ako igrate slabo oklopljnog/ili siromašnog melee borca

4. stribor

pa da. ne možeš se zvati veteranom ako imaš sve udove ili oči na broju. to je pravilo broj 1.

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Pa, nije da ne znam Warhammer svijet. 40k pogotovo. A znam da je fantasy sličan po tipu borbe. Ma, mojim igračima ne treba oklop, samo vjera u Sigmara....nda :D
    Vidjeti ćemo koliko će biti kljasti na kraju ^^.

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

prebrojavat chemo udove :D

pa ko zhiv ko mrtav :D

7. damair

damair Novi Član

a pitanje je i kolko vas ce znat brojat. :D ne zaboravite koristit fate pointe i luck pointe. fate stvarno u dire situacijama jer se bas ne obnavljaju osim ako ne postanes vojvoda roleplejom il ubijes jedno 7 demona i kojeg zmaja :D

8. stribor

ja sam mercenary ovaj setsuna... kaj kažeš an dosadašnje napisano naravno gejmovi su puno bolji al ovo ih malo docarava. mislim blog je prvenstveno radi nas samih da se bolje uzivimo..

igraš arapa, ha? sad si me sjetio jednog mog igrača u wh 40k :D
    skužio sam ti jednu (vjerojatnu) faktičnu pogrešku u ovoj rečenici: ''Nadam se da je živ, dali gleda isti mjesec kao ja noćima, dali diše isti zrak?'' Warhammer svijet ima 2, a ne 1 mjesec - Morrslieba i Mannslieba. :laugh:

ima puno teksta pa mi se ne da detaljno iščitavati, pogotovo jer je pisano u monolozima i razmišljanjima likova. inače, koliko sam skužio ima vas 3 u partiju? vilenjak, hedge wizard i ti? igrate neku napisanu avanturu ili samo pičite okolo po imperiji tražeći nevolje?

i jedan dobronamjerni savjet - koristi slovo Č.

9. damair

damair Novi Član

hm pa nije nist napisano al dm je jako krativan sad se stvara zaplet polako postoji jos jedan player on je taj luki (Thief) on će kasnije početi pisat. faks ga gadno mući.. ma nevolje nas prate.. mi bi stvarno samo rpejali po gradovima al eto ceste su opasne.. da znam da su dva .. i kažu da je ovaj manji zapravo zlo( warpstone)
    thx na edvajsu :D

10. abominacije

abominacije (/:=D

11. Úlf

Úlf Novi Član

Vidim da su sad krenuli sa serijalom o nagashu i sigmaru? Znam da sam nedavno čitao negdje kak su svi shračkali cover jedne od tih knjiga jer sigmarov čekić ne zgleda kak bi trebal :D

12. stribor

ulfov me komentar sjetio da bih nekad trebao igrati sigmarovog svećenika jer doma imam finu kožnu knjižicu 'Life of Sigmar'. baš bila zgodna kao holy book.

al ne, ja sam na random rollovima dobio camp follower, toll keeper i još nešto što sam zaboravio a nije bilo cool...meh

13. damair

damair Novi Član

dok ne zgineš jednom u warhammer sistemu ne znas kaj je strah.
    ps stalno neki strah od gubljenja udova iz nekog razloga..

14. stribor

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Izašo The Winds of Magic, minions of Tzeentch rejoice!

E al šta je meni odurna ova njihova praksa za 3. ediciju sa boxed setovima.

16. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Heh, podsjetilo me ovo, sa Winds Of Magic karticama se bacala magija u WFB-u za vrijeme 5 edicije...

17. stribor

jel ima tko zainteresiran da zaigra WFRP oneshot?

radni naziv ''Quest for WARPhammer' :)

igrate chaos minione (chaos champion, norscan berserker, beastman shaman, chaos dwarf inženjer, bestigor, kultistički spelcaster etc...) koji moraju pribaviti drevni zaboravljen kaos artefakt iz jednog napuštenog patuljačkog grada na sjeveru.

ja bi vodio, naravski...

18. abominacije

abominacije (/:=D

a kad bi to vodio? zainteresiran sam, ali mi je malo tijesno s rasporedom.

19. Úlf

Úlf Novi Član

U, ja bih obavezno! :think: Btw, chaos dwarf kažeš? To me ful interesira, a i upravo sam u procesu farbanja chaos dwarf teama za blood bowl tak da ono, jea.

20. stribor

a kad bi to vodio? zainteresiran sam, ali mi je malo tijesno s rasporedom.

pa ne znam, ovisi o više stvari. koliko bude zainteresiranih i da li će sami raditi likove ili ću ja radit pre-gen. u osnovi imam slobodan prostor od ovog utorka do subote, tako da bi i to bilo zgodno vrijeme za odigrat.

U, ja bih obavezno! :laugh: Btw, chaos dwarf kažeš? To me ful interesira, a i upravo sam u procesu farbanja chaos dwarf teama za blood bowl tak da ono, jea.

supač. znam da si bio spominjao dworfove. ti sigurno imaš i odgovarajućih figura za sešn, jel da? ;D

Podijelite ovu stranicu