1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Warhammer 40,000 Rpg

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Magi, 26. Kolovoz 2008..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Kaos ne treba takve manijake. Bolje da su u službi Emperora :D

2. Miriel

Miriel Aktivan Član

Nema gorih manijaka od religijski indoktriniranih :love:

3. abominacije

abominacije (/:=D

Vjerojatno ćeš skupljati purity i sanity pointove, pa kad ih pređeš određeni treshold, lik ti je redeeman i počneš s njim igrat DH opet :laugh:

:D :D :D

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nda moj glavni problem s ovakvim modelom izdavanja kakav je, jest što ostavlja vrlo malu mogućnost izdavanja "niche" igara (orks, eldar, tau, voteva), za što bi postojale veće šanse kad bi sve bila jedna velika WH40KRP igra. Sa većine ostalih aspekata je prilično svejedno, možeš i sim i tam. S druge strane, ne bih se čudio da ciljano zaziru od takvih stvari kako bi fanove usko fokusirali na ono što će kupovati većina, da ne izgube ni trunku hypea kojeg mogu dobit i da maksimiziraju profit.

Ne znam, jako sam oprezan sa FFG-om (glede RPG-ova) otkako su izdali treću ediciju WFRP-a. Dosad je WH40KRP ostao prilično odvojen od toga, no nemrem ne očekivati da počnu pizdarije nekakve.

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Znam da su uj♥♥ali s wfrp. Ako se to dogodi 40k-u, ja ziher to neću kupovati. Treba biti oprezan, slažem se, no meni su knjige dobre (ne sve doduše, ima loših supplementa) i zato ih kupujem. Nadajmo se da će ostati na pnp-u, a ne na chits, cards and tokens.

6. abominacije

po meni su upropastili i psychic moći u odnosu na dh. ne leže mi ovi fetteri.

7. PiHKAL

PiHKAL Psychedelic Astronaut

Meni bi se više sviđalo sa su napravili nešto slično kao White Wolf sa World of Daskness-om. Jedan knjiga gdje su pravila za cijeli WoD setting, a posebne knjige za Vampire, Vukodlake, Magove ...

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

http://www.darkreign40k.com/drjoomla/index.php/news/1-latest-news/1292-the-dh-rt-dw-virtual-table-top-tool

9. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Da li bi nekoga zanimao moj custom chapter kojeg sam kreirao koristeći Rites of Battle?

10. Veles

Veles ljuta zvijer

Jadniji od Storm Wardena teško da može bit :laugh:

11. abominacije

12. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Jao ne. DOS PARES DOS PARES

Logikom i Khorneom do napretka!

13. abominacije

wtf ti je s fontom?

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Stavljam size 3 jer me iritira standardna veličina slova na skinu koji koristim.

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Da li bi nekoga zanimao moj custom chapter kojeg sam kreirao koristeći Rites of Battle?

Davaj.

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Chapter Name: Brotherhood of Lords

ORIGINS

Why was the Chapter founded ? Strategic Prognostication

When was the Chapter founded ? 40th Millenium

Progenitor: Ultramarines

Gene-stock purity: Altered Stock

Gene-seed deficiency: Lost Zygote

Missing or inactive zygotes: Sus-an Membrane

Codex Demeanor: Borthers in Battle

Chapter characteristic modifiers: +5Per, +5S

FOUNDING FATHERS

Figures of legend: 4th Company Captain

Deeds of legend: Enemy of Chaos, slew a Daemon Prince

HOME WORLD

Chapter home world category: Medieval World

Chapter home world terrain: Ice

Home world relationship: Distant Rule

ORGANISATION

Ultramarines successor: Codex Chapter

Combat doctrine: Shock and Awe

Solo mode abilities: Same as parent Chapter

Squad mode attack patterns: Tactical Finesse

Squad mode defensive stances: Same as parent Chapter

Special Equipment: Rare Weaponry

Beliefs: The Emperor Above All

Chapter status: Under Strength

FRIENDS AND ENEMIES

Chapter friends: Administratum

Chapter Enemies: Chaos Space Marines (nisam odlučio tko, ali Blood Gorgoni se nameću kao rješenje :D)

CUSTOM CHAPTER ADVANCE

Daemon Bane

Dakle, Brotherhood of Lords je Chapter kreiran u neko vrijeme tokom 40-og milenija. U vrijeme kada Imperij ulazi u tzv. Age of Waning. Zbog sve veće inkurzije chaosa, chapter je kreiran s specifičnim zadatkom da se bori protiv sila iz Eye of Terrora. Sukladno tome, situirani su blizu Eye of Terrora u Segmentum Obscurusu. Krerani su iz gene stocka Ultramarinačkog successora, ne zna se točno čijeg, niti zbog kojeg razloga im ne funkcionira jedan zygotem konkretnije: sus-an membrane (ne mogu ulaziti u suspended animation). Chapter homeworld je ledeni feudalni planet s negostoljubivom klimom, ali i uvjetima koji podržavaju ljudski život. Većina namirnica se proizvodi u posebnim high-tech zatvorenim vrtovima koje održava adeptus mechanicus jer hranjivo bilje kojim bi se prehranjivali ljudi slabo uspjeva. Većinom jedu meso lokalne živadi. Planet je također idealan za recruitment pošto ne preživljava bilo tko, već samo najizdržljiviji. Lordsi nisu direktno prisutni jer drže svoj fortress u regijama koje nisu dostupne običnim smrtnicima poradi nižih temperatura. Ljudi znaju za prisutnost divova smrti koji su legenda koliko i rijetka pojava u većim količinama široj populaciji...

Dovde sam stigao s fluffom jer sam maloprije to krenuo sve inkorporirati. Svaka sugestija ili primjedba je dobrodošla ^^.

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Drem ovo je preogromno, ako ti je standardan premalen stavi onda dvojku jer je trojka overkill ovako.

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Evo. Ali samo za taj post!

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ironično da chapter sa frozen homeworldom nemre uc u suspended animation :laugh:

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Stalno su budni i mrzovoljni ^^.

Podijelite ovu stranicu