1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Vaš Prvi Fantasy Film

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od zmay, 15. Siječanj 2008..

1. zmay

zmay Zmay

Sjećate li se vašeg prog fantasy/sf filma?

Ja neću nikad zaboraviti svoj prvi takav film,zvao se nedovršna priča(neverending story) i od tada volim vidjeti zmajeve...vidi nick :)

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

mislim da je prvi bio dragonslayer, ali prvi film koji me baš "navukao" je definitivno bio Conan

3. zmay

zmay Zmay

mene nije conan toliko koliko je nedovršena priča

4. kalthir

kalthir woof woof

5. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

dobro, nije baš fantasy, al bih reko da spada u sword and sorcery... Highlander... jedinica, naravno... nepitajte, davno je to bilo...

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

mislim da je to bio Čarobnjak iz Oza, negdje sa 5 godina.

onda sam s tatom u kinu gledao ovaj film danas se ne čini nešto, al meni je bio wow!, onda je uslijedio Conan, pa hrpa drugih.

8. Edrahill

Edrahill Novi Član

Čarobnjak iz Oza... meni predivan film :wtf: pun predivne glazbe :love: i crvene cipelice (crno-bijeli film, istina :roll: )
    prvi fantasy film :wtf: mislim da je bio neki crtić, ne sjećam se više, a prvi film slične tematike bio je Batman (sa ženom mačkom :laugh: )

9. CountZero

CountZero Novi Član

To je bilo tako davno da se ne sjecam, ali moguce da je Čarobnjak iz Oza.

10. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Jenna Jameson´s Dreamquest...

:wtf:

11. Versius

Versius shajzeshit

Dina ili čarobnjak iz Oza.... :wtf: ze dilema

12. Elvenstar

Elvenstar missing

Prvi kojega se sjećam je Labyrinth , nisam sigurna da li je stvarno bio prvi ili mi se najviše urezao u pamćenje :think: .

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Mislim da je to bio fantastičan film Willow. Ili to ili Neverending Story.

14. Lucretia

Lucretia Novi Član

Mislim da je to bio fantastičan film Willow. Ili to ili Neverending Story.

:cocky: Meni je prvi bio Neverending, ali sam zaboravila bila radnju pa sam ga nedavno opet pogledala. a willow sam gledala masu puta i jako mi se urezao u srce. e bio je i onaj neki s tom cruiseom kad je bio jako mlad pa je onaj neki vrag ukrao mu žensku i ne sjećam se dalje. bilo je to davno. to su mi 3 filma koja su meni donijela interes za fantasy :)

15. Elvenstar

Elvenstar missing

Taj film ti se zove Legend. I ja isto volim Willowa :cocky: .

16. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

the neverending story,gledao sam ga na pro siebenu pedeset puta najmanje,ko klinac jer je tad bio hit,a zatim star wars...

17. Velena

Velena vintage queen

ne mogu se točno sjetit, ali čini mi se da bi mogao bit Excalibur

18. Polythene Pam

Polythene Pam Aktivan Član

ne sjećam se prvog, ali onaj koji mi se toliko urezao u sjećanje da boli bio je ovaj http://www.youtube.com/watch?v=CNYG9cXTSds , i ako slučajno netko posjeduje dvd, lijepo molim da mi ga sprži, jer ću bit dužnik do kraja života..............cross my heart!

19. Merlin

Merlin Novi Član

Mislim da je to bio hobit crtić :whip:

20. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Legenda, Excalibur, crtić Posljednji jednorog prema romanu Petera S. Beaglea, Willow, Crvenokosa Sonja...nisam sigurna koji je bio prvi, ali se sjećam scene reklame na televiziji za Legendu, nisam još ni u školu išla i ostala sam kao začarana prizorom jednoroga u trku(dakako, znala sam da su toj jednorozi. Nije bilo filmova i kompjutera, ali ja sam imala knjige o mitovima i znala sve bogove napamet, pa prepričavala u vrtiću :ok: )

Podijelite ovu stranicu