1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Tražim Grupu

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od NightFish, 30. Listopad 2006..

1. NightFish

NightFish Novi Član

Ovo je topic za traženje igrača i/ili game mastera :lol:
    Napišite ukratko što bi ste igrali, gdje i kada, te će gotovo sigurno netko javiti :lol:

By Miriel

Mi smo ekipa koja se (vecina nas) prvi puta susrela sa D&D-om prije par mjeseci :lol:
    To vrijedi i za mene, koji sam DM. :lol:
    Zbog navedenog igramo low magic, low-powered kampanju te iz istog razloga igramo samo prema core rulebookovima no cak i odonuda uzimam samo dio pravila sa namjerom postupnog ukljucivanja svih pravila. Nova pravila ukljucujemo po dogovoru, prije sessiona.

Igraci su trenutacno dogurali do 3. levela pa se od pridoslica ocekuje da kreiraju karakter sa 3000 XP-a.
    Naglasak je na roleplayu ali nista hardcore vec u smislu da je preporucljivo uziviti se u svoj lik, razmisliti o njegovoj proslosti, motivaciji (uglavnom chapter Customazing character iz PHB-a). Moja tendencija je postupno uvodenje sto vise RP-a u igru.

Ubijam karaktere koji ne razmisljaju sto rade! (zato i trazimo nove :fight: ), tj. tocnije bi bilo reci sami se ubiju. Nije svaki encounter "ponuden" tj. treba svaki puta razmisliti sto i kako (i da li uopce :lol: )

Trazi se stratesko i takticko promisljanje a naglasak je na story-unfoldingu. Borbe su rijetke ali intenzivne i logicno povezane sa pricom.

Sessioni se odvijaju rijetko tj. par puta mjesecno i to uglavnom subotama poslijepodne i navecer (ili duze) ili iznimno kako se vec dogovorimo (neradni dani npr.).
    Sljedeci session bi mogli napraviti vec ovu srijedu (1.11.) ako nas bude barem 3+DM (trenutacno nas je 2+DM).

Skoro zaboravih najvaznije: igra se u Karlovcu (tj. okolici, u mjestu 50-ak kilometara sjevero-istocno od Karlovca).
    Salim se, igra se odvija u blizoj okolici Karlovca.

Naravno, bilo bi dobro da se uspostavi kontinuitet dolazaka svih sudionika.

Napomena:
    Kao sto rekoh ja sam noob i mnogo toga jos ne znam. No pravila koja ne znam, ne primjenjujem ili improviziram. Nema uvodenja novih pravila za vrijeme igre. Nema preispitivanja mojih odluka ili price za vrijeme igre. My way or the highway :sad: Ja ulazem desetke sati pripreme za svaki session i jedini cilj mi je dobra zabava svih prisutnih. Sve OOC ostaje za pauze i vrijeme prije i poslije sessiona.

Ako je itko prezivio do ove tocke i jos uvijek je zainteresiran ovo je kontakt email:
    antebrkic@gmail.com

--

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Nadam se da ce ti se neko javiti :fight:

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Nadam se da ce ti se neko javiti :lol:

ima ti tu nesto karlovcana, no druid je posenilio i linja se, paladin i klerikica prave potomke a rogue je zavrsio u zatvoru zbog svercanja ilegalne robe u nosu. :fight: :lol: :lol:

4. NightFish

NightFish Novi Član

ima ti tu nesto karlovcana, no druid je posenilio i linja se, paladin i klerikica prave potomke a rogue je zavrsio u zatvoru zbog svercanja ilegalne robe u nosu. :belj: :lol: :lol:

Uh-oh!
    Sada mi dode da povjerujem u prijetnje onih nadobudnih spodoba koje me, nakon sto im kazem da igram D&D, pogledaju sa prijekorom odmahujuci glavom i pocnu nabrajati slucajeve ljudi koji su zavrsili u ludnici zbog D&D-a...
    :lol:

--

5. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Loool.. Evo druid se javlja.. :) Samo sto ti ja vecinu vremena provodim u Varazdinu na faksu pa ne bih bas mogao sudjelovati. Neko, koji's ti?
    Ante Brkic.. Sta se ne zove tako sin moje nastavnice informatike iz osnovne?

6. NightFish

NightFish Novi Član

Loool.. Evo druid se javlja.. :) Samo sto ti ja vecinu vremena provodim u Varazdinu na faksu pa ne bih bas mogao sudjelovati. Neko, koji's ti?
    Ante Brkic.. Sta se ne zove tako sin moje nastavnice informatike iz osnovne?

da taj sam, eto mozes igrati sa nama za bolju ocjenu :)

ROTFL

--

7. Seeker

Seeker semi-retired

KSFF (klub studenata filozofskog fakulteta) otvara SFekicju koja ce organizirati razna okupljanja, projekcije, slusaonice i naravno igraonice (D&D, GURPS, Vampiri, Larp.....) pa pozivam sve koji imaju volje sudjelovati nek se jave. prvi moguci termin za igraonicu je subota 25.11.inace igraonica ce biti subotom jednom do dvaput mjesecno

8. Nechrarh

Nechrarh Gost

KSFF (klub studenata filozofskog fakulteta) otvara SFekicju koja ce organizirati razna okupljanja, projekcije, slusaonice i naravno igraonice (D&D, GURPS, Vampiri, Larp.....) pa pozivam sve koji imaju volje sudjelovati nek se jave. prvi moguci termin za igraonicu je subota 25.11.
    Dooobro.....to s ekosi sa "pravilima" naše udruge ( RSZ ) pa siguno necu sudjelovati, dapace probat cu vas sabotirati :dragon: :smile:
    ;)

Anyway, sretno...ovo je već jedno 5 sekcija na tom faksu...piatm se hoce li izdržati duže od jednog semestra :)

9. Seeker

Seeker semi-retired

Dooobro.....to s ekosi sa "pravilima" naše udruge ( RSZ ) pa siguno necu sudjelovati, dapace probat cu vas sabotirati :dragon: :love:
    sa kojim to pravilom RSZa se to kosi molim te ljepo?
    stovise mislo sam da nam je u cilju promicati kulturu srednjeg vijeka i RP-a na SVE moguce nacine?

10. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ma zaj♥♥ava se covjek.

Inace, imali smo deal sa Rengum Phantasiae i Agramom da mi necemo organizirati larpove i turnire minijatura okolo, a oni nece organizirati RPG turnire and stuff.

11. Seeker

Seeker semi-retired

znam da se zaj♥♥ava ali provjeravam :)

12. Nechrarh

Nechrarh Gost

znam da se zaj♥♥ava ali provjeravam :)

Ma tko se zaj♥♥ava?! - isti tren vam šaljem babaroga :dragon:

:lol: :lol:

13. Seeker

Seeker semi-retired

Ma tko se zaj♥♥ava?! - isti tren vam šaljem babaroga :dragon:

vec je procitao obavjest na rsz-u, sad trazi nekog ko ce mu objasniti di je ff

14. Nechrarh

Nechrarh Gost

vec je procitao obavjest na rsz-u, sad trazi nekog ko ce mu objasniti di je ff

Nešto mi govori da neće naći :dragon:

15. Seeker

Seeker semi-retired

how evil :)

16. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

šta, dezinformirat ćeš ga?

17. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

prije bih reko da ce ga drogirati il otrovati :evil2:

18. Seeker

Seeker semi-retired

ok, u 12 sati u ksff-u, ja imam kolokvij u pol 12 pa cu mozda malo kasniti ali ostali bi trebali biti tamo. cya

19. Midria

Midria Novi Član

...Vampiri, Larp.....

a ko to larpa od njih?

20. Seeker

Seeker semi-retired

larp ce biti najverovatnije tek na proljece

Podijelite ovu stranicu