1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Torchlight

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od kalthir, 1. Studeni 2009..

1. kalthir

kalthir woof woof

igra je sranje. ako ste ju mislili igrat, nemojte. toliko od mene, pozdrav.

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

hah oke, bas sam neki dan cul za to i mislil sam "pmogo bih probat" :)

3. aiaea

aiaea Novi Član

A mislim Hack'n'Slash kao i svaki drugi...

Tko god voli takav žanr, svidjet ce mu se...

Ja ju trenutačno igram, ono nista posebno...

Ono čemu se ja radujem je TorchEd, editor kojim su kreirali igru, a pustaju ga besplatno ovaj ili iduci tjedan...

Budem se bacio malo u programersko - gamerske vode... :laugh:

4. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Bas je mocna igra, dobar H'n'S da ubije vrijeme do Diablo 3, eventualno Dragon Age.

5. Arestus

Arestus Magistrum Millitum

Upravo igram! Hack and Slash Warcraft 3 .. good time killer..to je nesto kao onaj..hmm kako se zvao.. zaboravih..ima jos jedna igrica na istu temu..sad je izasao drugi dio!

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

bas sam malo nabadao. igra mi se chini mochna :D

7. Winter Wolf

Winter Wolf leeeeeeeeroooooy jeeeeeeenkins

zahvaljujem kalthiru na tako opsirnom opisu igre :P

8. Ur-Quan

Ma kalthir je obara bez propisna argumenta sto igra nevalja... xD

9. aiaea

aiaea Novi Član

Prosao glavnog bossa, mislim ono, tip svakih 30 sekundi samonira 5 Dragonkina lvl30.

Haaaaaaaaaaaaaa - Loooooooooooooo? :laugh:

Inace nakon toga igra se pretvara u vrazji "Fate", a kako mi je on predosadan, prestao igrat igru.

TorchEd je isto ogromno razocaranje...

Kao ono: "dajemo vam besplatno editor kojim smo napravili igru, ali on je toliko jeb... kompliciran tako da ga apsolutno nikada necete shvatiti, pa se nemojte ni truditi!!!"

Pas Mater...

Uglavnom, odustao od svega i poceo igrat (po X.put) Disciples II - Gallean's Return

10. Ur-Quan

I ja sam do tud nekud dosao i dosadila mi je, ali prije toga igra je zakon, ma sta ces, igra je zakon kojih 20 sati dok ne postane monotona, sta hoces za 15 dolara xD?

11. kalthir

kalthir woof woof

bar si platio 15 dolara.

12. Ur-Quan

ja nisam platio, ali oni koji jesu isplati im se.

13. The_Quickening

The_Quickening Novi Član

dovoljna za dan i po razonode :great:

14. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Pa ok je. Tvorci Torchlighta je dio ekipe koji je radio na Diablo 1 pa prešao. Zvukovi su skoro identični. Odlična glazba. Ideš i mlatiš. Možda bi nekima bolja bila da ne izgleda ko crtić? Mislim da je dosta toga malo prelagano, ali ono, za par dana zaj♥♥ancije imaš kaj delat.

15. wache

wache Novi Član

Jedino kako se TL isplati igrati je na hardcore. U protivnom prebrzo postanes premocan i onda vise nije zanimljivo. Ja sam bio dogurao do 97 lvla i dosadilo mi. Sad igram hardcore i puno je bolje... Inace, ovo mi je za prekratit vrijeme dok ne izadje diablo 3...

bajdvej, zamolio bih tvorce igre da naprave izmjenu - da se nekako moze skenjat onog enchantera. supak mi je pokupio toliko love da nije za vjerovat i onda slucajno sve skine s oruzja (naravno, kad sam ostao bez golda).

Eh da, negdje sam cuo da ce uskoro izbacit i verziju TL za multiplay... onda bi se vec dalo razmislit...

16. Faint Smile

Faint Smile ilija64

Monotono... Dosadilo nakon 2 sata igranja ...

17. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Poštovani Eydishani, eto da vam isprićam malo o Torchlightu..

Tražio sam nešto da mlatim u isčekivanju famoznog Diabla 3, i otkrio ovaj mali dragulj...

Igra je Diablo/Diablo3 klon, (mogao bih reći čak u neku ruku i parodija). Grafika je fenomenalna, i nemože se izbjeći dojam kao da igrate crtić. Sve djeluje nekako.. pomalo neozbiljno, no sama igra je zapravo vrlo dobro utemeljena i mnogo ozbiljnija nego što na prvi pogled odaje.

Ponuđene su tri classe igraća - Destroyer (Klasićni Barbar), Vanquisher (Klasićni Ranger/Rogue) i Alchemist (Klasićni Wizard). Ne postoje opcije za customizaciju izgleda igraća, što je zaista nepotrebno, jer sami igraći izgledaju strašno "nacrtano" i pomalo neozbiljno. Sve je preuvelićano i prenaglašeno do toćke da izgleda djećje, što je veteranskom igraću Diabla poput mene zapravo i iznenađujuće osvježavajuće. Nemojte pomisliti da je grafika loša.. Zapravo je vrhunske kvalitete koje se ni Blizzard nebi posramio.

Prića je originalna, zanimljiva, i iako nije možda dobro razrađena ili popraćena animacijama kao Diablo, dosta dobro prenosi feel igranja igraću. Izbornici su fool-proof jednostavni, lagani za upotrebu, a neke stvari za koje vam je npr u Diablu2 trebalo pola igre da ih dobijete su dostupne od samog početka (modificirana verzija Horadric cube-a)

Sami vizualni dojam neodoljivo podsjeća na nadolazeći Diablo 3, pa sam zbog toga pomislio "ako ovo TAKO dobro izgleda, kakav će tek D3 biti?" Ponuđene su sve standardne opcije i rezolucije, pa tako sa grafičke strane, stvarno nemam zamjerki.

Igra je kao i Diablo2 svaki puta drukćija kada ju igrate (mape, monsteri i itemi su random generated), a postoji i Editor za custom content.

Jedina VELIKA zamjerka cijeloj igri jest činjenica da se nemogu customizirati shortcuti. Tako ste jednostavno STUCK ako želite promjeniti da vam recimo shortcut za popiti potion nije na numeričkim brojevima nego npr na nekim od prstima bližih slova. To zna biti strašno iritantno kada imate 5-6 consumeable itema i isto toliko različitih skillova/abilitiya koje često koristite.

No, istini za volju, progutat ću i taj ogromni nedostatak čisto zbog općeg dojma igre koji zaslužuje čistu peticu i nekoiko zvijezdica za zalaganje.

Ako volite Diablo klonove, ovo je igra za vas...

Ako kao i ja nestrpljivo čekate izlazak dugo očekivanog Diabla 3, ovo će vam malo umiriti živce...

And here's the kicker: Za razliku od Diabla2 koji je izašao na 3+1za ekpanziju CD-a, i trebao ogromne kolićine prostora na disku za instalaciju, (sve me strah koliko Gb će trebat za D3) instalacija Torchlighta koji se po kvaliteti čak i može mjeriti sa D3, zauzima mizernih 435MB, a za njega se može dodatno instalirati i EDITOR, (nekih još možda 400-tinjak Mb), za one dane kada vam kreativni sokovi prorade..

Što više reći?

Mene je igrica opčarala, a tek sam ju krenuo igrati. Zato sam htio to podijeliti sa svima vama..

Uživajte!

Za više informacija evo i par linkova:

http://www.torchlightgame.com/ - Officual Torchlight site

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=50...&highlight= - Warez Torrent Download site

18. Laucien

Laucien The Merchant

Odlična sekcija foruma za ovakvu temu. Sreća što nemamo jednu predviđenu baš za igre.

19. kalthir

kalthir woof woof

20. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Podijelite ovu stranicu