1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Topic za ispade mržnje / Što vam je diglo živac?

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Artonys, 23. Srpanj 2015..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

doslovno se radi o ministarstvu financija :laugh: Rekla bih ipak da je do države :P

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

3. Ogard

Ogard Aktivan Član

a kaj se čudiš, tak je u svakom ministarstvu i agenciji, 60% ljudi treba najuriti i bok, ionako ne služe ničemu

prvi posal mi je bio u jednoj vladinoj agenciji, vjeruj mi da ama baš nitko ne zna što mu je raditi a od svih ljudi radi njih 30%, ostali jednostavno ne rade, i nikome ništa, pobjegao sam čim mi se pružila prilika, inače te asimiliraju i kasnije više nigdje nemoš ni radit jer sve što je više od dva maila i jednog tel razgovora dnevno je stresno, čast izuzecima

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

nisam, još su male.

Uuuuuuuuurggghh!!! :mad:

Pa ja ne znam kako tim ljudima nije bed. Mislim ja jesam onako malo radoholičar i meni je bed kad nema posla onda smišljam sama stalno neki drek, ali evo stvarno ne mogu razumjeti da negdje radiš i hladiš jaja a ne znaš osnove o svom poslu. Ne mom, ne Đurđinom, ne Ivanovom, nego svom poslu. Kako ali kako možeš biti referent za porezna pitanja udruga bez da znaš zakon o udrugama i koje su porezna ograničenja i obaveze udruga. Kako????

I onda kad dobijem "ha, čujte..."
    Pa zadavila bih ih.

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

A zašto bi znao zakon kad ga ti znaš

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ic okej, isplatilo se samo 6 mjeseci kasnije.

autumn se sviđa ovo.
  7. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Nacija idiota kojoj je vrhunac humora "ćaća se vraća" i "nad lipom 35".

8. Ogard

Ogard Aktivan Član

dal sam sat uraru na servis jer je nećaku pal pa je cajger bio mlohav, i sad nakon servisa mi datum prebacuje u podne a ne u ponoć
    neću opet davat na servis jer me odere a nije pre skup sat, idem kupit novi sat sutra :lol:

9. kukuriku

kukuriku Predator crne vune

preseli. u neidiotskim nacijama te sigurno nestrpljivo iščekuju.

10. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Što me nije naživciralo. Kraći je popis.

11. Gogi

Gogi Aktivan Član

Ne se sekiraš.

12. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Koviljko tko te gnjavi?

13. autumn

autumn |-O

mene pere moja svakojesenska egzistencijalna kriza, razmisljam o besciljnosti zvonjenja sata svako jutro u 6, preispitujem mogucnosti selidbe u sumu i zivota na rubu civilizacije

Sova se sviđa ovo.
  14. Gogi

Gogi Aktivan Član

To iziskuje puno rada, bolje mir.

15. autumn

autumn |-O

svi oblici zivota alternativni ovom poso kuca birtija su mi privlacni momentalno :laugh:

16. Strahozec

Strahozec Douchebag

ja ne znam šta bi bez cipanja drva svako jutro za podložit vatru za grijanje vode za ručak i pranje robe

ponekda kad mi se ne da cipat odnesem robu na obližnji potok pa guštam peruć ga na ruke

17. Ogard

Ogard Aktivan Član

Nabijem ti GLS u dupe debelo, svaki puta kad neš kupim a prodavatelj šalje s debilima nastane komplikacija, kao i ovaj put
    a baš me danas poslovno kontaktirali ako želimo s njima raditi paketnu dostavu, kako sam se samo nasmijao

18. autumn

autumn |-O

imam ja jedne gore, dpd :gun:
    nakon tjedan dana prcanja u mozak sam.tako popizdila da mi je tip u privatnom autu dofurao paket :lol:

19. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

To je još dobro ako ti je to jedini put.

20. autumn

autumn |-O

dhl rula, pristojni, tocni i rade popodne

Koviljka se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu