1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Topic Gdje Objavljujemo Važne Životne Prekretnice

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Aka, 23. Svibanj 2013..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Meni ovo već u kasnim dvadesetima j♥♥emu :lol:

autumn se sviđa ovo.
  2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Proces kaparenja p♥♥ke dovršen. Bog vam dao sreću. :nekoliko rafala kalašem u zrak:

Furiosa i Koviljka se ovo sviđa.
  3. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Skoro sam docekala i svatove sa "zakasnjelom" cestitkom, ali eto sretno vam i od mene i cestitam. :heart:

Sto se mojih zivotnih prekretnica tice, tata mi je preminuo prije godinu i pol dana. Zavrsila sam fakultet 2 mjeseca kasnije. Mjesec dana iza toga smo se moja zbunjenija polovica i ja preselili u okolicu Dubrovnika. Ne iznajmljujemo apartmane, ali malo po malo si sredjujemo zivot.

Faint Smile se sviđa ovo.
  4. Furiosa

Furiosa Imperator

Hvala, al ne bi ništa zakasnila, odgodili smo malo (za godinu dana) zbog nekih situacija i stvari koje su se izdogađale...

Žao mi je zbog tate :caress:
    Ali drago mi je da vam se sve kasnije posložilo u životu!

Što se tiče mojih zadnjih životnih prekretnica, počela sam raditi ko web developer i digitalni dizajner prije kojih mjesec dana, faks sam stavila na čekanje iako ne znam hoće li bit ista od toga jer ne znam ni hoću li bit u Hrvatskoj kroz par mjeseci i tako... Dvije mačke su tu, jedna me upravo grebe dok ovo pisme, momak pocinje radit part-time ovaj tjedan. Posložio se život više manje :mrgreen:

Faint Smile se sviđa ovo.
  5. mrzovoljni trol

Tri godine kasnije. Prošlo je bolje nego što sam mislio da bude. Recimo da se rizik isplatio.
    Nije da zarađujem opscene iznose i kupam se u vaginalnom sekretu nevinih gejši, ali barem sam sebi određujem radno vrijeme i nitko mi ne sere nad glavom. Kajaznam, osjećam se sretnije.

:sad:

Ogard, Furiosa i Sova se sviđa ovo.
  6. Sova

Sova Frau Gabrijela

Nešto slično je sad kod mene.
    Apdejtovaću za tri godine ako i tad bude Eydisa.

7. Ogard

Ogard Aktivan Član

u me nešto slično
    partner me gura u Srbiju i daje ekskluzivu za ceo region, još jedan bi isto tako
    +lepa lova
    - hrpa posla, izbivanje, otvaranje firme tamo i tko zna kake pizdarije
    odluku moram donesti do kraja godine.....

8. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Kod mene stalno SSDD.

9. mrzovoljni trol

Da, drugačije je donositi poslovne odluke kad imaš obitelj. Vjerujem da je izbivanje najveći faktor prilikom odlučivanja, a nije neko rješenje s obitelji preselit u Srbiju. Sa druge strane, nije da dobre prilike padaju s neba, tako da ih ne treba olako pustit. Ne znam o kolikoj se količini listova radi, niti bih ulazio u takve priče, ali možda ti se isplati uposliti nekoga da se bavi time za tebe. Barem kaj se dijela posla tiče.

10. aasgardium

aasgardium Eydishan

Šta je ssdd?

11. mrzovoljni trol

Ne budi predvidljiv. :mrgreen:

Ogard se sviđa ovo.
  12. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Trol najbolje zna objasniti.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ookeej. Šta god.

14. mrzovoljni trol

Selektivno sam znatiželjan pa mi nije stalo do objašnjenja. Tim više što je iz upisa očito da želiš biti upitana. :cool:
    Urban Dictionary: SSDD

15. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Samo te pokušavam vratiti u centar pažnje pošto ti nitko nije dizao ego već dugo vremena na forumu.

Trole izdrži. :leptiric:

Sova se sviđa ovo.
  16. mrzovoljni trol

Teško da se moj ego može podignut na višu razinu od ove na kojoj već je.

17. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

To je i frieza mislio pa je svejedno poslije shvatio da to ipak nije bila njegova finalna forma.

Uvijek može biti više.

Podijelite ovu stranicu