1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Tim Heroja Iz Sf I F Svijeta

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od aasgardium, 2. Listopad 2017..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kako bi sastavili tim od 4 heroja iz SF i F (može i samo rasa) svijeta, uključujući igre i knjige, za borbu protiv zla ili dobra?
    Pravila su da ne smiju imat super moći (Jedi trikovi prolaze), moraju bit humanoidi i bez interdimenzionalnih i omnipotentnih likova tipa Q iz Star treka i slično te androida i ostalih sintetičkih likova.

Moj tim: Good
    Vulkanka - logika, snaga, borba, T'poll :nice:
    Elfica (Tolkien) - borba, agilnost, nikad dosta elfica :nice:
    Human - čisto zbog ljudske volje
    Klingonac -borba, snaga

Montheus se sviđa ovo.
  2. Montheus

Montheus Novi Član

Batman, svakako. Za ostale ne znam... možda nekog prljavog Uruk-Haia, ako bi se želio boriti za mene, čisto zbog snage. Vjerojatno i Monza Murcatto iz Abercrombijeve Poslužiti hladno, zbog agilnosti. Ili neku elficu, iz istog razloga. I Daenerys Targaryen. Jbg, žena ima zmajeve. Za mene dovoljno. :D

aasgardium se sviđa ovo.
  3. aasgardium

aasgardium Eydishan

“This is no rabble of mindless orcs. These are Uruk-hai. Their armor is thick and their shields broad.” Gimli

:up:

Ajde i vi ostali, šta ste se stisli svi.
    Ovo je više zamišljeno kao tema za prikaz raznih likova i rasa. Što neobičnije i opskurnije, nepoznatije to bolje. A može i svima dobro znano i poznato.

Montheus se sviđa ovo.
  4. Ogard

Ogard Aktivan Član

Wonder Woman, Catwoman, Lara Croft, Princess Leia....

odabrao sam samo ženske likove s mišlju da kad već svijet dolazi kraju i sve ide u pm,
    da mogu s njih četiri provesti nezaboravne noći ispunjene seksom
    svojim šarmom i ranjivošću zadržao bi ih uz sebe i bio bih jedini lik s kojim bi spavale
    iz toga proizlazi moja super moć a to je svakodnevno zadovoljiti seksualnu žeđ četiri iskusne žene u najboljim godinama

Montheus i aasgardium se ovo sviđa.
  5. aasgardium

aasgardium Eydishan

Onda komotno možeš bit Orgazmo. :lol:

Ogard se sviđa ovo.
  6. Ogard

Ogard Aktivan Član

Podijelite ovu stranicu