1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

The Witcher

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 5. Listopad 2007..

1. quickr

quickr Novi Član

Mack (WAB/mack's corner) mi je jedan od dražih jubito recenzenata. Recenzije su mu zdravo seljačke, bez uljepšavanja i ulizivanja publici. Kaže što misli i to je to. Ujedno, igre promatra kroz prizmu da li vrijedi tih para, a ne klasično ocjenama ili postocima. Lik je zagriženi antikonzolaš (ako se mogu tako izraziti) i užasno ga smeta što su igre danas pojednostavljene i poglupljene za šire (konzolaške) mase. Možda je to razlog zašto volim gledati njegove recenzije jer sam istog stajališta. Pogledaj njegov osvrt na zadnji betmen, sve će ti biti jasno.

E sada, što se tiče witchera, iskreno, mislim da je tu bio malo preoštar. Po meni, witcher je definitivno zaslužio GOTY nagradu, te šiša fallout miljama. Story, vizuala, questovi, sound... u witcheru je sve dovedeno do savršenstva. OSIM faking combata koji je napravljen užasno. Button mashing, tipično za konzole. I to je jedina zamjerka koju imam ali sam i spreman priječi preko nje. Samo jedan quest u witcheru (blood baron) je po meni dovoljan da zaboravim sve mane koje igra ima.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

kakav god bio, combat mi je dinamičan i zabavan i definitivno bolji od prethodnih witcher naslova i sličnih igara

3. quickr

quickr Novi Član

Ne mogu se složiti. Combat u dvojci je bio težak i izazovan, trojka nije ni blizu.

4. Belmorn

combat u dvojci je bio težak iz krivih razloga. drvene kontrole i targeting

5. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Ja sam gledao neku drugu recenziju tog lika. Užasno je iritantan i jedan od gorih recezenata po mome mišljenju.

Doduše, od onih koji mi valjaju nisam vidio da su recenzirali W3

6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Combat u trojci je jednostavniji od dvojke ali mi to ne smanjuje užitak. I ne bi se složila da je užasan. Uostalom tko želi izazove nek si poveća težinu. U usporedbi s jedinicom witcher combat u dvojci je bio veliki preokret i trebalo mi je vrijeme privikavanja pa je i time bio teži.

Lord se sviđa ovo.
  7. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Kupio sam si The Wild Hunt (zajedno s ekspanzijama) na trenutačnoj rasprodaji. Lagano treba razmišljati o najbitnijoj odluci, koju waifu odabrati? Yennefer je ispala malo previše kučkasta, ali me zanima koliko su s njom podilazili publici koja je čitala knjige.

8. Belmorn

šta znači "podilazili"?
    ako neka ženska u igri podilazi, to je triss (koja je btw još veća kučka jer te iskorištavala dok si imao amneziju)

9. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Fan service bi bila riječ ako bi koristili engleski. Vidio sam da je u igri jednorog, praktički su kopirali Posljednju želju, zanima me ima li još materijala. A što se tiče karaktera, Yennefer tretira Geralta kao j♥♥enog psića, očekivao bih da će odnos ipak biti malo drugačiji, naročito jer se radnja igara odvija nakon knjiga.

10. Faint Smile

Faint Smile ilija64

yennefer rules. kučkaste žene ftw!

11. Bibendum

Bibendum Novi Član

Meni je bolja Yennefer, super su mi je to njihovo gerijatrirjsko podj♥♥avanje umjesto standardnih romantičnih bljuvotina. A i Geralt joj nikad ne ostane dužan, nije da nema razloga pilat ga. Triss mi je bila ok u dvojci, ali ovdje je baš grozna. Cijelo vrijeme glumi djevicu u nevolji i gleda Geralta sa plačljivim okicama u nadi da će pobudit njegov zaštitnički nagon. Jedna od najmoćnijih žena na svijetu treba pomoć s lopovima i štakorima. :trep:

12. Belmorn

pa storyline koji je započet u posljednjoj želji su doslovno išli dovršiti u igri. ne bi rekao da je fan service, nego closure.
    njihov odnos je dobro prenesen, geralt djeluje kao papučar ponekad, ali ima trenutaka kad se yen iskupi i predstavi u drugačijem svjetlu

13. Faint Smile

Faint Smile ilija64

witcher naslovi na finom popustu na stimu danas. uzeh si keca i dvicu ee.

14. aasgardium

aasgardium Eydishan

Na GOG-u su malo jeftiniji i ima nekakav enhanced edition za Witcher 1.

15. Faint Smile

Faint Smile ilija64

ee = enchaned edition :D

16. aasgardium

aasgardium Eydishan

Promaklo mi jbg.

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

18. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Clickbait is strong in this one.

19. Aronys

Aronys Wolves Die Young

"Confirmed".
    Sad rade na Cyberpunku, ako naprave novi Witcher, bit će to tamo nakon 2020.

20. Gogi

Gogi Šuljam Se Uokolo

Podijelite ovu stranicu