1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

The Witcher

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Sherpa, 5. Listopad 2007..

1. Sherpa

Sherpa Legenda

Ako vas zanimaju detalji pogledajte portal :evil2:

Znate li sto o igri? Kakvom vam se cini? Hocemo li opet dobiti najobicniji Hack and Slash?

2. Sammael

Sammael Knjižničar

3. Nechrarh

Nechrarh Gost

Čitao ja dvije novele o "Lovcu na Vještice"

U Poljskoj je to dosta popularno - barem je bilo kada sam ja zadnji puta bio gore....

Imam čak i njihov film (kojeg se srame jer je full loš), i jedva sam ga nabavio na DVD- fakat, najgori fantasy film kojeg sam ikada gledao :think:

PS: da li vama netko "pregleda" / "lektorira" tekstove prije nego ih objavite na portalu ?!
    Ajde si malo prepravite najavu o ovoj igrici....

4. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Trenutno ne... a ja ne stignem skakat stalno, pogotovo kad me nema :laugh:

No uskoro ce proradit lektorica...

5. Seeker

Seeker semi-retired

jedva cekam, i nadam se da cu vrtit. trebao bih

6. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E. Vi koji još niste probali ovo čudo.

PREFAKING DOBAR JE

Impresioniran sam. Vrlo impresioniran. A ja sam vrlo, vrlo teško impresioniran.

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

može malo više feedbacka?

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Cek da odigram jos malo, i nakon toga da ulovim malo slobodnog vremena :tired:

9. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

mislio sam općenito feed o koji je to vrag i o čemu se tu točnije radi...

10. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

malo radnje? spike? usporedbe? sistem? vidim na snimkama da je 3rd person, zgodno izgleda.

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Igra je PG18. NPCi psuju u dijalozima. U fightu finishing moveovima brutalno masakrirash protivnike. Izbori u igri su shades of gray umjesto crno/bijeloga. Npr. u jednom dijelu mozes birati oces li pomoci vjestici koja je ubila nevine, ili korumpiranome sveceniku, city guard pedofilu, i pokvarenoj rulji iz grada. U drugom dijelu odlucujes hoces li pomoci elfovima da se izbore za svoja prava usred ljudske rasisticke opresije, ili rec da su teroristi koji harrassaju jadne ljude i ic ih priklat.

I da, mozesh poshevit vampiricu i dryadicu :belj:. Kao i josh 20ak zenski u igri, od kojih su ti mislim dvije actually bivse/aktualne cure :kiss:

Best rpg since Planescape.

12. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Isse upravo sam pobijedio seljacinu u krcmi u drinking contestu, i dobio od njega knjigu o ghoulovima koju je maznuo trgovcu :nice:

Pijan sam i vrti mi se :cool:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Iduci koji napise nesta da nema veze o igri dobije warn, ak zelite igru javite se Exxaru na PM a topic ostavite za komentare oko same igre :nice:

14. Sammael

Sammael Knjižničar

Na IGN forumu hrpa igraca se zalila da je igra prekomplicirana.
    odgovor:
    "Go play your hellgate london kiddies.
    This isn't clicking contest, this isn't hack and slash, this is your dad's kind of roleplay, old days, the good days again. With blood and story and by the gallons.
    RPG LIVES!"

(za one kojima engleski nije jaca strana:

"Odite igrati Hellgate London djeco
    Ovo nije natjecanje u klikanju, ovo nije hack and slash, ovo je roleplay kakvog su igrali vasi tate, stari dani, dobri dani opet. Sa krvi i pricom na litre.
    RPG ZIVI!"

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Amen. Prava igra, a ne proljev za masovno zarađivanje para na dječici.

EDIT: Bash sam prochito komentar od nekog lika da ima previshe cutscenova u igri :nice:

16. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

*snif* *snif*
    njušim li ja to recenziju exxare?

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Nema šanse... nemrem se odlijepit, a jednom kada se odlijepim, morat ću učit za fax ko zadnja budala :ninja:

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nisam već dugo ništa igrao zbog nedostatka vremena ali moram priznati da je ova igra zakon te ću si uzeti tjedan dana za nju jer je fakat ZAKON...posebno mi se svidja što možeš "okrenuti" svaku drugu žensku :ninja:

Poljaci su napravili i spot za igricu koliko su ponosni na svoj proizvod
    http://www.youtube.com/watch?v=A3GEPkjNh6k

19. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Omg Vader Witcher stvar.... zaaaaakon :belj:

Ja se tek sad uspio odljepiti od igre nakon cijelog dana igranja, doso u chapter 2. Dosta je netipicna jer nema klasicnog zgrtanja itema; jedini itemi koji se zgrcu su potioni, ingredienti za doticne, i hrana koja sluzi obnavljanju healtha/energije, dok oruzje i oklop se tek tu i tamo neko novo nadje (nekvalitetno se u solidnim kolicinama dobiva od protivnika, no nemre se stavljat u inventory vec samo u svega par slotova). No scene i dijalozi su preimba... a glavni lik je totalni badass.

Prvi chapter kulminira paljenjem vještice ili pokoljem seljana koji su svi odreda izopačeni i zla gamad, na čelu sa svećenikom... Naravno, prije toga se može poševiti vješticu u špilji pred klincem kojega se spasi po putu :think:

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  20. Nechrarh

Nechrarh Gost

Ubila me divovska bogomoljka :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.

Podijelite ovu stranicu