1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

The Wanking Dead

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Ayllwyn, 13. Listopad 2011..

1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

17. se vraćaju. Nestrpljivost me ubija!! Mislim da sam prvu sezonu gledala 4 puta!!

Tko nije, ima 3 dana da odgleda prvu sezonu * . *

Inače promo za s02 je super, ima na fejsu mali intro u sezonu gdje tebe ubace u dio TWDa da doživiš to iz prve ruke. Forica je. Evo linkača!

Jel netko pogledao trailer...pun je spoilera
    mislim očito je ko dan da će t-dog umrijeti, i ona mala curica koja ide s njima isto.

a što se tiče kraja prve sezone
    očito je isto tako ko dan da će nešto bit sa plavušom i starim, tj da će se netko od njih dvoje žrtvovat za dobrobit. inače mali Carl mi se čini kao najveći j♥♥ač u skupini i mislim da će hendlat zombije like a boss. Also, želim da Lori umre. U prvoj epizodi. Odmah.

A najdraži lik mi je Daryl. I pomalo Glenn.

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

meni je serija bila dosadna.
    po ničemu drugačija od svih filmova koje sam prije nje pogledao. iste šablone

da bude gore, glavni lik mi je iritantan i čim sam nanjušio onu sapunjaru sa njegovom ženom odustao sam od gledanja

3. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

:O :O :O

sramoto sramotna

i uopće nije sapunjara samo je ona prljava kurva koja zaslužuje da ju zombiji pojedu prvu

i bar je 892362893692863123348 puta interesantnije od bilo koje zombie serije/filma/ičega

4. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Mene serija podsjeća na neku solidnu video igru, pogotovo s onim čudnim krajem. Lajkal sam sve u svemu, samo mi je sapunjasti dio bio lejmara.

5. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ja ne znam di ste vi vidjeli sapunicu :wtf:

6. Belmorn

nisam ju vidio, al sam vidio da će je bit čim je najbolji frend krenuo fukat junakovu ženu a ona je pak imala neke teleće izraze da se kaje zbog toga. drama osigurana.

a i onaj neo-naci kojeg su zaključali mi je išao na k♥♥♥c jer uvijem mora u zombie seriji bit jedan čovjek protiv grupe, da osigura "inteligentnu prijetnju" u toj priči.

7. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

joj e gledao si prve dvije epizode, sve je razjašnjeno i to dobro

8. Vairë

Vairë Aktivan Član

neloša serija =)

9. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Yup, jedva čekam!
    Mada sam čitala da su im srezali buđet, pa tko zna. Mogli su od tog šerifa, ili zamjenika, napravit veću muškaračku. I slažem se, žena mora umrijeti, hehe!

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

isuse bože presveti mileni preslatki kraj nove epke je najbolji kraj ikad mislim da ću se ubit do idućeg ponedjeljka ova agonija je previše ne mogu živjet dajte mi još!!!!!!!!!!!!!!

11. Belmorn

skonto sam si da prva sezona ima samo 6 epizoda pa ću pogledat i ostatak

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

sad te opet volim

13. Belmorn

kak se ovdje prenosi bolest? samo ugrizom i slinom? jer vidim da nikom nije bed zalit se krvlju

edit: jesi sigurna da me voliš? na pola sam pete epke i serija mi nije postala bolja. samo mi je očvrsnula uvjerenje da je dosadna i ukočena, bez naročito zanimljivih likova i priče

14. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

pa krv im baš ne dolazi u dodir s kožom, vidio si u e02 da se štite.

i da, oke nemaš pojma, odi gledat glee ili nešto

15. Belmorn

dođe krv u dodir s kožom. vidiš kak se lijepo maze

16. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

pa da al to je njena krv...ono ljudska.

17. Belmorn

emo napadaj samoozljeđivanja poradi sestrine smrti?
    u filmu dawn of the dead nije smjelo bit nikakvog kontakta, koža upija

18. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

wtf je bila ova usporedba?

šta je dotd nekakav temeljni guideline za sve zombie filmove? po meni je prijenos zaraze sasvim super opisan u twd, ne mogu to uzet ko manu filmu.

jedina mana cijele serije zapravo što ima premalo daryla u scenama.

daryl :love:

19. Belmorn

hick

rekla si da je krv ljudska a ta ženska se nije imala kad ozlijedit, osim ak si sama nije rezala žile.
    to je krv ove na podu.

dawn of the dead (remake) je ponovno probudio žanr, a stari dawn je pak klasik tog žanra. osobno mi je zaraza najbolja u 28 days later, al kaj sad...

edit:
    http://warmingglow.uproxx.com/2011/10/fox-is-developing-a-zombieland-series
    ovo me veseli

20. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

mene ne, napravit će zombie overload, zombiji će postati mejnstrim ko vampiri. i na kraju će zombiji imati romantičnu dušu koja svjetli u mraku

Podijelite ovu stranicu