1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Terry Pratchett dobio Dota 2 zahvalu

Sherpa // 28. Travanj 2015. u 16:02
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

Dota 2 6.84.jpg
    Valve
    je izdao najnoviji update za svoju megapopularnu računalnu MOBA igru Dota 2. Količina promjena koju 6.84 update donosi je velika i bez sumnje će utjecati na kompletnu igru u tjednima i mjesecima koji dolaze.

Posebnost zbog koje sam odlučio napisati vijest je ta što je došao novi predmet imena Octarine Core, koji je bez imalo sumnje spomen na nedavno preminulog pisca, autora Discworld serijala, Terryja Pratchetta. U njegovoj prvoj knjizi serijala (Colour of Magic) koja datira iz 1983. godine, 'octarine' je boja magije.

Za sam predmet potreban vam je Mystic Staff i Soul Booster, a kada ga kompletirate dobit prilično velike bonuse, no za točne podatke posjetite službenu stranicu. Sam predmet ponajprije će koristiti magovi i vrlo vjerojatno će imati značajnu ulogu u Doti 2. Još jedan lijep način na koji se industrija video igara odlučila zahvaliti piscu koji je mnoge nasmijao svojim knjigama.

Vezane teme na forumu:

Falak, Lady Charlotte i Ayllwyn se sviđa ovo.
porta2_tags:

Podijelite ovu stranicu