1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Svemir - Taj Misteriozni Prostor

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od pasion of love, 28. Kolovoz 2007..

1. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Tooo kraljuu!

2. Artonys

Artonys Wolves Die Young

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Genijalno. Dobar link. Newgrounds ftw.

4. Laucien

Laucien The Harper

5. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Lucy in the Sky with Diamonds.

:lol: Sad si moram pogledat I am Sam.

Anyho...koja bi bila novčana vrijednost ovog? ^.^

6. Laucien

Laucien The Harper

Iskreno to mi je bila prva pomisao... Ne mogu nać koliko jedan karat košta al kaže negdje na netu 2000 dolara. Pomnoži s jedan bilijun trilijuna trilijuna, i dobiješ 20000000000000000000000000000000000000 dolara. Nije loše.

Moj plan je, čim naprave brod koji leti ~brzinom svjetlosti, uputit se u smijeru Lucy ^^

7. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

8. Laucien

Laucien The Harper

This striking new image, taken with the powerful HAWK-I infrared camera on ESO's Very Large Telescope at Paranal Observatory in Chile, shows NGC 1365. This beautiful barred spiral galaxy is part of the Fornax cluster of galaxies, and lies about 60 million light-years from Earth. The picture was created from images taken through Y, J, H and K filters and the exposure times were 4, 4, 7 and 12 minutes respectively. Credit: ESO/P. Grosbol

(PhysOrg.com) -- A new image taken with the powerful HAWK-I camera on ESO's Very Large Telescope at Paranal Observatory in Chile shows the beautiful barred spiral galaxy NGC 1365 in infrared light. NGC 1365 is a member of the Fornax cluster of galaxies, and lies about 60 million light-years from Earth.

Više: http://www.physorg.com/news204366868.html

9. Neqael

Neqael What the hell?!

10. Dooku

Dooku Aktivan Član

11. Neph

Neph Aktivan Član

Gugl: scale of universe.

http://primaxstudio.com/stuff/scale_of_universe/

12. Dooku

Dooku Aktivan Član

fora je!!!!!!
    hvala neph! [​IMG]

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Jedan od najljepših videa koji sam do sad vidio.

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

http://www.plutorocks.com/

Ajmo imenovat plutonove mjesece :D Acheron i Persephone su mi nekak najbolja kombinacija :D

e:

"Pluto ruled the deep earth that contained the seeds necessary for a bountiful harvest."
    "In ancient Greek mythology, Acheron was known as the river of pain, and was one of the five rivers of the Greek underworld."
    "Persephone was abducted by Hades, the god-king of the underworld.[2] The myth of her abduction represents her function as the personification of vegetation which shoots forth inspring and withdraws into the earth after harvest; hence she is also associated with spring and with the seeds of the fruits of the fields."

Nekako mi zvuči logično :D

15. Neph

Neph Aktivan Član

Freya i Artonys se ovo sviđa.
  16. Lord

Lord Aesir Illuminati

http://joshworth.com/dev/pixelspace/pixelspace_solarsystem.html

Prosječna (u smislu nisu sva nebeska tijela na istoj udaljenosti uvijek) veličina sunčevog sustava u slučaju da je mjesec veličine jednog piksela. Ovo je bolje od udruživanja šerloka holmsa i betmena u borbi protiv Jokera koji je uz pomoć Ras Al' Ghula apsorbirao Moriartija uključujući njegov intelekt i znanje.

17. Freya

Freya goddess of eydis

preprepreviše svjetla noću.

18. Lord

Lord Aesir Illuminati

To zasigurno. Noćno nebo bez svjetlosnog zagađenja je nešto najbolje ikad.

19. OunknownO

OunknownO Novi Član

da samo što moraš izaći dobrano van osijeka da bi imao čisti pogled na nebo

20. Lord

Lord Aesir Illuminati

Kad ste zadnji puta promatrali noćno nebo? Imate li tu naviku da vas jednostavno privlači kad imate priliku pa morate pogledati gore i diviti se veličini svijeta u kojem živimo?

Podijelite ovu stranicu