1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Stripovi

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od kalthir, 24. Listopad 2006..

1. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Nemam niš protiv stila, dapače. Ali imam protiv nelogičnosti, nepodudarnosti s karakternim osobinama likova ili nemogućnosti prepoznavanja specifičnih karakteristika. Na primjer. Jedna od najvećih fora kod Wolverinea je šiljata maska. Što je više fensi, to je više intimidating. I zašto onda nekome padne na pamet napraviti super male rogiće oko glave, tako da izgleda kao lolitica u spandeksu, a ne kao divlji Wolverine? Zašto? Zašto bi itko radio Dr. X-a koji ima super nabildano tijelo? Koji će to njemu k♥♥♥c? I uostalom, čitao sam danas X-mena 400-500, pa to je strava kako crtaju. Pa nemaju pojma j♥♥ote, briga o kadrovima, o izrazima lica, o dinamici, nula bodova. Reko isuse pa nisam čitao marvelove stripove 10 godina idem malo pogledati kak se to sad radi. Kasna reakcija, ali ne radi se nikak!! I još im se anime uvukao u stil.

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

The Killing Joke je bolesno dobar [​IMG]

Znači čitao sam sve od korica do korica, zadržavao se na svakoj stranici da se divim crtežu, grotesknosti prikaza lomljenja Jim Gordona i napada na njegov dom ma fatazija. Toliko je rpiča duboka, toliko ima razina za interpretaciju da ću zasigurno još nekoliko puta taj strip pročitati.

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  3. kalthir

kalthir woof woof

malo crš ovaj vikend, ovo ono.

edit: opa, dovukli su lloyda.

4. kalthir

kalthir woof woof

http://www.newsarama.com/comics/constantine-relaunch-dc-comics.html

ugh reboot hellblazera.

5. kalthir

kalthir woof woof

wonder woman je ok nakon reebota. morrison je imao brutalan run na action comicsu. ne znam kaj još, ako išta, nisam baš nešto ekstra čitao.

6. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ja sam malo čitala Iron mana i bezveze je, Stark uopće nije tako jako seksi ko u filmu.

7. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Znate li možda, ima li se kod nas gdje kupiti Transmetropolitan? Pitala sam u Os u Algoritmu pa me teta samo blijedo pogledala.

8. Na Algoritam.hr stranicama su u ponudi neki nastavci, pretpostavljam da bi ga se moglo narućiti preko njih...

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

super popis, baš su mi trebali neki crno-bijeli za kindle. mislim da ću bonea pročitat do kraja...

11. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Treba napravit neki strip sa ženskom ogromnih sisa kao glavnom negativkom. Ogromne sise naravno ne bi bile tu samo da budu ogromne, nego bi joj koristile kao moćno oružje kojim good guy marginalnim likovima drobi lubanje. Uz malo vremena i volje dala bi se smisliti sasvim racionalna priča koja bi vodila prema seriji uspješnih i originalnih stripova. Recimo, naša "mračna junakinja" je kao mala upala u BAČVU radioaktivnog silikona.

12. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

13. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

14. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Nisam. Imam averziju prema Boratu i izvedenicama. Sad znam i zašto. :mrgreen:

15. kalthir

kalthir woof woof

16. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Yup. Nisam očekivao. Npr. ovu melankoliju Spidermanovu. Didn't see that coming. Hoću reći, tu je nekak počelo dobivati na težini. A vidim dolje u komentarima začuđujuću količinu slaganja oko liste. :D

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

imgur.com/a/h5uik

Deadpool je odlučio pobit cijeli Marvel univerzum. :D

18. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ok, to je čitav strip, kak izgleda. Mašala. :D

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ofkors da je cijeli strip, ne bih podijelio samo naslovnicu nema svrhe.

20. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Podijelite ovu stranicu