1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Što Vas Je Navuklo Na Fantasy

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Baldion, 5. Srpanj 2008..

1. Valdis Fury

Valdis Fury Novi Član

Final Fantasy 7 :love: :love: moja prva ljubav

2. Velena

Velena vintage queen

mene je navuko jedan frend koji mi je posudio par kniga, mislim da su prve bile o braći Majere, Raistlin i ekipa, ali prije toga, kao i dio ekipe ovdje, je bio SF.

3. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Hmmm... stvarno neznam...
    nice pair of...catz :love:
    ne, stvarno, ženska izgleda jezivo.

4. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

sf je više moj đir, s tim je počelo... no to ne znači da u potpunosti odbacujem fantasy...

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Fantasy se navukao na mene :think:

neam blage, to je oduvijek , zajedno sa sf-om

6. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Stripovi, priče, igranje sa mitologijom... :think:

7. barbara

barbara MIŠO KOVAČ

star trek (beam me up scotty) i star wars :blush: klasika

8. Hadean

Hadean Novi Član

hmm prije 15-ak godina s lego kockama (vitezovi, sf...). lol :tired:

mitologija mi je uvijek bila zanimljiva, pa su došle video igre tipa diablo, final fantasy 7, 8, 9, baldurs gate 1, 2, fallout 1, 2 (nikad prežaljeni)... nakon toga se malo po raznim knjigama počelo proučavati i tak.

edit: i naravno razni filmovi od star wars-a, terminatora, aliena, pa serije tipa star trek i kak to već ide. :nice:

9. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

muškarci!

neću lagati :nice:

10. Elvenstar

Elvenstar missing

Bolje reći trolovi :tired: .

Kad sam bila mala moji mi nikada nisu kupovali takve knjige :cry: , i sad je to mojoj mami totalna glupost. Kad sam narasla osveta je stigla, počela sam kupovati samo fantasy :nice: .

11. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

I see fairies all the time! :nice: :tired:

12. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Get off the booze...

13. Tryllian

Tryllian Novi Član

Eydis-fantasy forum. Pretpostavljam da svi ovdje volite fantasy. A što vas je navuklo na fantasy? Neka knjiga? Neki filim? Igrica? RPG ?
    Mene konkretno Neverwinter kojeg mi je preporučio frend još u prvom razredu. Zatim sam počeo čitati fantasy, gledati fantasy filmove, igrati RPG ( P&P, computer, Tcg ). Tada sam se osjećao kao da sam se ponovno rodio.

Btw. nisam siguran da sam ovo postao u pravoj sekciji.

ovisna sam o Star Treku od kada znam za sebe, a u petom razredu sam se navukla na GURPS-e( btw najbolji sistem sto postoji, lijep i pravilan, a najbolje je sto mozes ici u detalje koliko zelis. :mrgreen: ) i tako je sve pocelo... onda LOTR, knjige afkors, naravno da sam skoro riknula od srece kad su filmovi dosli :great: , Harry Potter, sto me inspiriralo na petljanje s ezoterijom :great: ) and so on
    Ugl, nema mi spasa :love:

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

u petom razredu sam se navukla na GURPS-e( btw najbolji sistem sto postoji, lijep i pravilan, a najbolje je sto mozes ici u detalje koliko zelis. :mrgreen: )
    čekiraj sekciju 'mač i magija'... :great:

15. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

blackthorne.

j♥♥emtisunce zaboravio sam na njega, jaooo koja igra!!! njabolje mi je ko klincu bilo ono kako bi lik stao u kulersku pozu i random zarobljeniku (privezanome za zid) prosuo mozak :tired:
    da igrice su svakako dale svoj obol u prvim počecima : golden axe, warcraft, blackthorne, fantasy general pogotovo. prije su bili stripovi - princ valijant, conan, daleka planeta, potraga za pticom vremena (po meni najbolji old skool fantasy strip - moram o njemu nešto napisati za eydis, dovraga) ... onda su došle knjige - tolkein i svi ostali bliži i dalji...
    zadnji major utjecaj je bio od table igara: magic the gathering i dnd...

16. Sin

Sin Paladin of Eydis

Narnija, WarCraft, StarCraft, Diablo, Golden Axe, Dina, Dina (igrica) - to su bile prve stvari koje sam susreo, a onda je normalno dosao Tolkien i onda je samo krenulo jedno za drugim...

17. Lord

Lord Aesir Illuminati

Harry Potter potom Hobbit te Warcraft II bih mogao nabrojiti kao uzroke :mrgreen:

18. Anria

Anria Aktivan Član

Pa, zvučat će čudno, ali na fantasy me navukao moj tata. Ne znam kada, pošto mi otkako znam za sebe čita Tolkiena. Sa 6 godina sam znala radnju Hobita i Gospodara prstnova napamet. I obožavala Bilba :unsure:
    Dalje je sve krenulo svoji tokom... i lijepo je završilo

19. iilija64

iilija64 Aktivan Član

Da budem iskren ne znam. Oduvijek sam volio zamišljene svjetove i kako sam stario to sam više čitao sve što je imalo veze s SF i EF.

20. do(ri)a*

do(ri)a* Novi Član

Prijatelji.I radoznalost.
    A jos vise sam ga zavoljela uz eydis. :ninja:

Podijelite ovu stranicu