1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Starcraft

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Uniq, 20. Travanj 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

dal još kome raynor liči na petra grašu?
    http://www.hoyka.com/celebrityfair/petar%20graso.jpg

zanima me dal ima glasa o ekspanzijama? hoće li biti nužno imati wings of liberty da bi se mogao igrati legacy of the void i heart of the swarm? preferirao bi da su standalone kao ekspanzije za heroes 3

kad sam već tu... zašto blizzard toliko svršava na rastafarijance? prvo trolovi u warcraftu a sad i ovaj tosh lik. kao da ne postoje druge vjere i kulture koje mogu obraditi

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ja sam malo testiro kod katha singleplayer komponenetu...

i mogu reći da sam poprilično pozitivnog mišljenja... novi uniti, nove taktike... sve super, sve za pet... pošto sam bio ograničen vremenom, derao sam kampanju na casual razini težine, isto da što prije prođem sve i mogu reć da mi se background stora sviđa... nije vrhunska, ali je na razini starcrafta...

tako da, kad je SP u pitanju - two thumbs up...

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zato jer su samo oni tolko napušeni da rudare na tempiranoj bombi. Jako teško da neće biti standalone, jer onda stvar gubi poantu. Jedina razlika je redosljed izlaženja jer je po sadržaju Swarm kompletna igra isto kao i prvi dio.

Slažem se da SP rula, zajedno sa achievmentsima i čelenđima ima par puta više sadržaja od npr. warhammera koji nije podjeljen na rasne expove. Mislim da ne bi bilo fer da recimo SC košta kolko i klasična strategija, pogotovo jer su išli na ruke ljudima i stavili besplatni bnet2.0. Nisam siguran dal ću kupiti baš sve expove ali probat ću barem sljedeći sa žoharma.

4. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Lik je j♥♥eni car! :ave:

5. abominacije

abominacije (/:=D

6. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Fora. Pa ti budi njubara.

7. Veles

Veles ljuta zvijer

Na što je spao National Geographic...

8. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

evo još malo edukativnog materijala :D

:hugz:

9. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Sutra vam je u algoritmu 50% off na SC2. Vrijem da prestanete biti Židovi.
    Zapitajte se tko je ovo postao :D

11. abominacije

abominacije (/:=D

frende moj, da je besplatan ne bi ga igrao.

12. Aegon

Aegon Eat. Sleep. Race. Repeat

13. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Zakoooon!!

Hoćem jednog za po doma... ali ne za 17000€...

Iako je šteta što koliko sam skužio, ruke su mu beskorisne a i jako se sporo kreće jer ga oklop zapravo sputava i smanjuje mu kretanje..

Za 17000€ trebalo bi bit barem dovoljno robotizirano da ima normalnije kretnje i puno korištenje prstima..

14. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

17k € je za te tvoje zahtjeve sitniš.

15. Sammael

Sammael Knjižničar

da stvarno imas para onda napravis repliku kao sto je njihova
    ALI preko ovoga:
    http://www.cyberdyne.jp/English/robotsuithal/index.html
    a relativno pokretni prsti se mogu lako low tech napraviti. ruka unutar rukava, veca ruka napravljena sa pokretnim prstima koji su deafult ispruzeni. unutar njih zice spojene na tvoje prste kada ti stisnes svoje prste, povuces i velike prste na rukavici
    primjer:
    http://fc05.deviantart.net/fs34/f/2008/308..._by_aternox.jpg

cjena? prava sitnica. Za iznajmljen HAL suit, repliku, sav rad. Oko 22000 eura. Brat bratu.
    ali imas skoro pa pravi power armor. u kojem se full lako i pokretno kreces-

16. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

al nemas zastitu :great:

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ok pizdarije na stranu, jel igra netko? Fakt mi se neda kampanja derat pa bih htio sa nekim domaćim malo prat da se upoznam sa igrom kad mi već stoji na polici. :)

18. maggoth

maggoth Father Nurgle

Ovak se balansira igra.

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da najveći bed je kako enhancat rasu protiv rase, a opet da bude ista vs treće rase. Fino.

20. Neqael

Neqael What the hell?!

StarCraft II: Starter Edition

Sign up. It’s Free to Play. :smile:

https://us.battle.net/account/sc2/starter-edition/

Podijelite ovu stranicu