1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Star Wars univerzum (Galaxy Far Far Away)

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od MarkaN, 19. Srpanj 2015..

1. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Budući da imamo jedan čitavi fiktivni svijet, raštrkanih tema o istome čitavu gomilu, ali opet ne dovoljno da se pokriva sve, donosim jednu općenitu temu o Star Warsu. Ovdje možete kao fanovi pričati, komentirati i spominjati sve vezano uz Star Wars, čega god se sjetite, bilo koja era, bilo koji medij, bilo koja priča - samo da je STAR WARS.

Kao podsjetnik da trebate nešto specifično, preostale dosadašnje teme su:
    - Star Wars knjige: Stara Republika i Carstvo Sitha | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Jedna of prvih igara novog canona - Star Wars: Uprising | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica (Filmovi)
    - Da Sam U Star Wars Svijetu Bio/la Bi: | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars: The Old Republic | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Lego Star Wars | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Vs Star Trek | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star wars: Edge of the Empire, Age of Rebellion & Force and Destiny | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars : Jedi Academy | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Clone Wars | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars: Republic Commando | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Battlefront | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Retrospective | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars: Knights Of The Old Republic | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars: The Force Unleashed | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Combine | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    - Star Wars Crtići | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica
    + nekoliko prodaja SW stvari na Eydis tržnici Tržnica | Eydis ~ Fantasy & SF zajednica

Za sve ostalo SW related, mjesto je OVDJE.

May The Force Be With You. Always.

OnTopic:
    Navikao sam na svakakve goofy sprdarije kod Rebels serijala, ali ovi novi inkvizitori su samo još jedan korak predaleko.

Dobro gdje je njima pamet!!??? Tko je blesav rekao "izgledaju badass, moraš ih staviti, pa i Vader bi ih se prepao" ili još gore, tko ga je slušao?? What the f..... Stvarno mi idu na jetra sa tako očiglednim "fillerima" umjesto da naprave stvarne karaktere ili iluziju istih. Ovakva nonšalantnost i pristup (objavi bilo što, prodat će se) stvarno mi se gadi.

Inače što bi volio vidjet u tome settingu je povratak Asajj Ventress, povratak Barriss Offee u ulozi wannabe Sith ratnice i kretanje radnje u smjeru Zvijezde Smrti.

Lady Charlotte i Lord se ovo sviđa.
  2. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Gledajući galeriju i tražeći neke slike sjetio sam se koje su mi bile i ostale najbolje (VHS) naslovnice originalne trilogije:
    ep4-a_Star Wars - A New Hope by John Alvin.jpg ep5-star-wars-episode-v---the-empire-strikes-back-5229c2d4a261d.jpg ep6-star_wars_vi___return_of_the_jedi___movie_poster_by_nei1b-d5t3b8d.jpg
    Djelo Johna Alvina, svaka mu čast.

Trenuno čitam Lords of the Sith i izgleda da ovdje Imperial Star Destroyer pada po prvi puta u povijesti...

3. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Novi trailer za drugu polovicu sezone Rebelsa donosi puno novosti u canon:

Sada kada je i Maul tu, ovakav showdown za kraj bio bi pravi (obrati pozornost na dijalog):

4. MarkaN

MarkaN I'm Batman

Muž, žena i Star Wars. To je ljubaf :heart:

Podijelite ovu stranicu