1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Star Wars Battlefront

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od shade_slayer, 24. Ožujak 2008..

1. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Battlefront neće imati bitke u svemiru, kao ni prequel era jedinice. Znači ono što je u Battlefront 2 bio najbolji dio i ono što svi fanovi očekuju, DICE je izbacio iz igre jer se kao fokusira samo na bitke iz originalne trilogije. Dakle, planetarne bitke. Hoth, Endor i slične. Bit će svega 4 planeta, dakle oko 4 mape, možda 8, što je za jednu igru koja već u pre-orderu dođe 60 ojra čista pljačka.

Nema kampanje, ima offline mod s botovima, ali to je to. I split screen offline na konzolama. Srećom pa nema Battleloga, jer ga mrzim. Uvijek neki error i disconnect s tim sranjem.

Sve u svemu... ne zvuči na dobro.

2. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja mogu imati problema s drugim stvarima, ali ne s brojem mapa. Ako je ono što dođe zadovoljavajuće ne vidim zašto bi trebalo imati 100 mapa od kojih se na kraju igra svega njih pet-šest.

3. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Jer s vremenom dosadi?

Ne znam ja se uvijek veselim kad na nekom BF4 serveru vidim da se igra mapa koju još nisam.

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Bolje par dobro dizajniranih mapa nego puno njih samo da ih bude puno.

Za sada mi Battlefront izgleda kao reskinani Battlefiels, vjerujem kako će imati neki svoj identitet, no sada sada mi očekivanja nisu ogromna.

5. Sherpa

Sherpa Legenda

6. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Da, vidio sam danas. Ok, sad je to već puno bolje.

7. Sherpa

Sherpa Legenda

8. Sherpa

Sherpa Legenda

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Trailer me ostavio šokiranog, nisam mogao vjerovati koliko to dobro izgleda. Čak i razmišljam postati hermit koji će žicat pare za pretplatu za internet samo da bih igrao ovo po cijele dane.

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Pogled na alfa test gameplay

11. MarkaN

MarkaN I'm Batman Illuminati

Čujem od onih koji su igrali da gameplay nije ništa poput trailera (zašto me ne čudi). Da je letenje katastrofa i nema ulaska u kokpit već se samo teleportira odjednom, i da je nebalansirano as f♥♥k

12. aasgardium

aasgardium Eydishan

Podijelite ovu stranicu