1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Snovi

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Artonys, 10. Studeni 2006..

1. Ogard

Ogard Aktivan Član

pokušaj idući put promijeniti stvarnost :)
    ak uspiješ obavezno se javi, imam šačicu stvari koje bi mijenjao

Sova se sviđa ovo.
  2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Vrlo slično snu zapravo, čistim pametnim zabrijavanjem.

Sova se sviđa ovo.
  3. Sova

Sova Frau Gabrijela

Kvalitetnim tripom.

Lord se sviđa ovo.
  4. Montheus

Montheus Novi Član

Hm, sanjao sam nekakvog budističkog svećenika s kojim sam imao veoma kvalitetan razgovor. Podsjetio me na neke stvari koje sam zaboravio u životu, pa se može reći kako je djelovao kao neki mentor koji me vratio na stari put s kojem sam zastranio. Uglavnom, probudio sam se izuzetno sretan i zadovoljan, pun pozitivne energije. :great:

Lord, Sova i Lady Charlotte se sviđa ovo.
  5. Ogard

Ogard Aktivan Član

ja sam nočas sanjao da dilam hašiš sa starim, prešverali smo tablu iz Maroka na način da smo umočili u čokoladu da zgleda ko tabla čokolade i onda sakrili među čokolade i tak smo prošli rengen i pse, doma smo to sjeckali na pizeve, onda su me čopili organi zakone i tada počinjem teško disati, uzimam ljekove i ništa ne pomaže, cijelo se vrijeme gušim, na kraju se zbudim i skužim da fakat teško dišem, uzmem pumpicu, prodišem i nastavim spavati ko beba

Lord, dorca vorbarra i Sova se sviđa ovo.
  6. Lord

Lord Aesir Illuminati

hihi imao si razgovor s višim sobom, zanimljivo kako se vidiš kao budistički svećenik :laugh:

Kompulzivna potreba u životu ti šteti zdravlju. Znaš da nešto loše radiš, ali to ti je sasvim okej jer tvoj otac (um, logos) prihvaća kao nešto sasvim normalno.

De mi sad povratnu informaciju koliko sam točan?

7. Sova

Sova Frau Gabrijela

Dobar si Lorde, dooobar.

8. Ogard

Ogard Aktivan Član

imam astmu i često teško dišem, živim sa ženinim psom na kojeg sam j♥♥eno alergičan
    možda mi škodi sumpor iz vina kojeg često srknem
    a hašiš ne znam kak se u to uklapa

Lord se sviđa ovo.
  9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja sve takve čudne snove pripišem preopterećenosti i stresu.

10. Ogard

Ogard Aktivan Član

pa nije ovaj čudan :lol:

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Samo si subjektivan. :laugh:

12. autumn

autumn |-O

najcudniji su snovi koji se ostvare :D

prije x godina sam na moru (inace imam jako zivopisne snove prvih par dana ljetovanja, vjerojatno radi opustanja) sanjala 3-4 sna koji su se ostvarili odmah sutra :D
    nazalost ne sjecam se svih ali se sjecam da sam sanjala da mi je sestra na pagu, ujutro mi je mama rekla da je mala zavrsila tu noc na pagu i da bu ostala par dana i da sam sanjala da je pao mali avion pored mene na livadu i u podnevnim vijestima su rekli da je neka cesna pala.
    bilo je bas spooky, najvise jer su snovi bili jako cisti i jasni i jer sam odmah ujutro ispricala dragome pa nije bilo onog momenta, jesam li zbilja to bas tako sanjala ili mi se sad samo cini :D

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja sam jednom sanjao nešto još dok sam bio u osnovnoj školi (ljude, prostoriju, razgovor), u 3. srednje se to sve točno tako dogodilo.

14. Montheus

Montheus Novi Član

Hm, zanimljiv pogled... nisam na to tako gledao, ali je jaaaako zanimljivo... tko zna, možda u meni zaista leži nekakav budistički svećenik, mada me budizam ne zanima nešto previše... ali sigurno znam da mi je odmor bio prijeko potreban, prošli tjedan mi je bio ultra naporan tako da si možda i na pravom tragu, možda je ovo bio san u kojoj je djelovala neka vrsta samoopuštanja i samospoznaje, odnosno razgovor sa samim sobom koji mi je pomogao.

Lord se sviđa ovo.
  15. Lord

Lord Aesir Illuminati

Više ja je uglavnom ono prema čemu teži, idealni Ja :laugh: dobro si pohvatao

Montheus se sviđa ovo.
  16. aasgardium

aasgardium Eydishan

Sanjao sam da zec opet priča samnom. Ubrzo smo se posvađali. :lol:

Evo jedna prikladna.:laugh:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  17. Faint Smile

Faint Smile ilija64

moram priznati da je jako tužno ako sanjas eydis situacije i ljude.

Lord se sviđa ovo.
  18. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja bi se radije brinuo za vlastitu guzicu nego za to na koji način moj mozak obrađuje situacije koje uopće ne moraju bit povezane s eydisom.

19. Faint Smile

Faint Smile ilija64

vidiš da se brinem za guzicu,Aass.

20. aasgardium

aasgardium Eydishan

Iza zareza ide razmak. :laugh:

Podijelite ovu stranicu