1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Snovi

Rasprava u 'Oltar Tajni' pokrenuta od Artonys, 10. Studeni 2006..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

u boji. točno se sjećam zelenog tepiha, svih nijansi drveta na lakiranim vratima, i boje kose cure koja me čekala u kafiću.

autumn se sviđa ovo.
  2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Moj prijatelj kaže da uvijek sanja crno-bijelo.
    Ja uvijek u boji.

3. Lord

Lord Aesir Illuminati

Samo dođi do njega i bez ikakvog objašnjenja mu reci "Od sad sanjaš u boji."

Pričekaj koji dan da ti kaže rezultate. Works every time :laugh:

Sova i aasgardium se ovo sviđa.
  4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Poslat će me u k♥♥♥c i reć da su to babske priče. :laugh:

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

Neka, stvorio si mu misao u glavi koja će mu to omogućit. Zasad odbija prihvatit tu mogućnost, a ovako će počet razmišljat o njoj i bam evo snova u boji.

6. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ajd, riskirat ću. :laugh:

7. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Nije to to ak nije sve u krvavo crvenoj boji.

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Vid ove nasilnice, samo bi kasapila. :lol:

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

To ti dođe tak kad radiš s djecom i njihovim roditeljima.

10. autumn

autumn |-O

nisam trebala pisat na temi, imam novi weird san :lol:
    nocas sam spasavala platypuse s tresnjevackog placa gdje su ih 4 frajera prodavali zive al za hranu.
    i da, bas platypuse a ne cudnovate kljunase

aasgardium se sviđa ovo.
  11. aasgardium

aasgardium Eydishan

U ja sam noćas imao čudan san. Cijelo vrijeme sam bio u nekim nedovršenim i napuštenim kućama, probudio se na šljunku u lokvi sline s trešnjama u ustima (WTF???) , tu su iz nekog razloga bili prijatelj i njegova žena, onda sam iznenada završio u nekom stanu i sve tako nešto nepovezano.

autumn se sviđa ovo.
  12. autumn

autumn |-O

necu vise ovu temu citati, uzrokuje mi burne snove.
    nocas sam sanjla neke davne ljude, uzasno smusena sam se probudila,cijeli mi je dan nekako off balance.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja nisam uspio sanjat ništa noćas jer sam spavao možda 4 sata sve skupa. :doh:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  14. Ogard

Ogard Aktivan Član

plival sam u plićaku, zaronim glavu i vidim da sam stao na rubu s kojeg počinje tama i dubina, skužim male lignje okolo i jedna me j♥♥ena ugrize za tjeme, cijelo vrijeme me boli tjeme i onastoji na glavi a ja ju jednom rukom držim
    hodam s tom lignjom i stvorim se u avionu, vraćam se iz amerike, lignja još uvijek na glavi, neki japanac skaće u bazen u avionu i prska putnike, zaključujem da se tako zabavljaju svjetki putnici,
    avion ima deset katova i na jednom katu mi doktor, opet japanac skine sa tankom šipkom kojom mi probija tjeme lignju i ja se zbudim... eto
    možda to ima veze s onim postom o lignjama

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

16. Ogard

Ogard Aktivan Član

nije to niš, imam svaki tjedan jedan takav

17. aasgardium

aasgardium Eydishan

Opet sam imao čudan san. Ovaj put smo kolega kojeg nisam vidio možda i godinu dana i ja bili u njegovoj nedovršenoj (zapravo nepostojećoj) ogromnoj kući, odjednom su drvene skele počele gorjet pa smo ih ugasili poplavom, nakon toga smo hodali po gornjim etažama koje nisu uopće imale podove nego se išlo po daskama od zida do zida. Sam taj ogroman prostor, gole cigle i daske davali su mi nekakav turoban osjećaj cijelo vrijeme. :dunno:

18. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Imam dosta messed up snove u posljednje vrijeme, vezane za osobe koje sam izgubila u proteklih godinu dana. Neki dan sam sanjala da sam išla posjetiti očev grob pa me pokojni djed vozio kući.
    Malo prije toga sam sanjala da trebam putovati u Osijek na ispit, tata me ispraća, ali prvo ne mogu pronaći svoju odjeću i sve što imam mi je malo, a potom bud ne dolazi nikako i onda kad je došao, nikako da stigne u Osijek.
    Sinoć kako smo svi doma za ručkom i kao mama nabrala prvih paradajzova iz plastenika za salatu.
    Uglavnom su tako neki snovi čudni i vezani ili za faks ili za tatu ili su potpuno besmisleni i nepovezani. Previše "štresa".

19. Ogard

Ogard Aktivan Član

sanjal sam da kiselim krastavce, no krastvce iz nekog posebnog razloga moram složiti samo uz rub staklenke tako da u sredini ostane praznina u koju lijevam onu vodurinu, namučio sam se ko pes i nisam uspio

20. Sova

Sova Frau Gabrijela

Sanjala sam nesto onako ne bas ugodno za mene, i onda sam skuzila da sanjam i na kraju sam popravila kraj sna :happy:

Lord se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu