1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Slijepa Karta - Ili...igrajmo Se

Rasprava u 'Prostranstva' pokrenuta od Sedeslav, 29. Rujan 2010..

1. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

Evo napravio sam kartu nekog fantasy svijeta kojeg tek trebamo otkriti i istražiti. Kao pravi konkvistadori nadjenite imena mjestima ucrtajte gdje ih vidite .kako se zovu' koliko imaju stanovnika, koja kraljevstva ste otkrili?

2. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Mene muči ono iza toga. Ja bih odma krenuo van mape, bilo da sam stari fjaker koji hoće osvojit svijet ili mladi heroj koji tek treba otkriti pravu istinu o svom porijeklu...

3. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

Pomorci su donijeli kartu u krčmu "K veseloj Helgi" tamo su zapili i pokazali ti kartu . Naravno. opisali su krajeve koje su vidjeli s broda ali i utvrđene gradove na obali . Kad si ih pitao što znaju o toj zemlji, nisu ti znali reći ništa osim da nisu uspjeli razumjeti njihov jezik. Uz to su dodali da sve izgleda prilično bogato! :)

4. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Pokaži ti neki primjer.

5. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

pa evo za početak važno je kojasu kraljevstva ,carstva , ili područja plemena... skini kartu isctaj granice crvenim flomasterom i imenuj zemlje....jednostavno poslije je usnimiš ovdje ponovo sa dodacima......

Nacrtao sam jednu još bolju. ima i jasno određene velike rijeke , šume i planinske lance

6. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

evo jedna nova. Malo je poboljšana...

7. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

evo jedna nova. Malo je poboljšana...

Ajmo kreativci!? Di su DM-ovi...oni kojima se toliko Hvalite? karta je free to use! skini i šaraj!

8. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

Ajmo kreativci!? Di su DM-ovi...oni kojima se toliko Hvalite? karta je free to use! skini i šaraj!

:bravo: thums up za inicijativu!

ipak, kao što sigurno znaš kreativnost je samo polovica umjetnosti, druga komponenta je nadahnuće.

karte su mi super, i stavio sam mentalnu poruku da ih svakako iskoristim u nekim svojim budućim rpg gejmanjima. no jednostavno nemam drivea ni vremena da sad nešto napišem...pretpostavljam da je i ostalim tako.

javit će se netko, bez brige. nema potrebe za forsiranjem.

9. Sedeslav

Sedeslav Novi Član

Nova blank mapa s nešto više mora i jezera. Igrajte se :)

10. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Znaš, stilski i geografski mi se najviše dopadala prva.

Podijelite ovu stranicu