1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Sigurnost I Povjerenje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Strahozec, 22. Srpanj 2016..

1. Lord

Lord Aesir Illuminati

2. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Ma Lorde pusti Zeku, viš da kod njega rastu samo tratinčice.

Zanimljivo je, u zemlji privatnih zatvora, koliko ti zatvori plaćaju političare da se zakoni ne razblaže. I koja je rasna slika u tim zatvorima. I koliko ti zatvorenici besplatno rade za druge megakompanije.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

To oš reć da idu redom i hapse sve koji nisu bilci i šalju ih u zatvor na prisilni rad :think:
    Kamo sreće da i u nas ima opcija kazne "prisilni rad"

I ko kaže da rastu tratinčice. To što ti se ne sviđaju statistike koje ne idu tebi u prilog je nešto sasvim drugo

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja mislim da diferencirate puno tu. Zatvori u americi su profitabilni.

Ali recimo tu pojavi bijeci vs. hispanci vs. crnci imamo i na našem teritoriju. Samo što mi još uvijek imamo sela ne megalopolise pa nije tako očito. Mada recimo nevalja prolazit kroz srpska sela (bit će da su balvani tu odigrali svoju ulogu, pun intended). U Zadru mi je fora kako recimo Arbanasi nevaljaju.

Malo drugačija društvena kretanja imamo mi, ali poanta je da se određena skupina koja se osjeća ugroženo brani poput životinje. A kad si amer policajac i nafilan idejama o govoru tijela i tako to, kontaš koliko ljudi nosi sakriveno oružje. Plus Ameri su generalno idioti i j♥♥u ekipu u zdrav mozak i često policija strada na poslu i eto ga na. Dodaj na to povijest rasizma i pojedince koji na to briju i super.

Temelj je strah iz kojeg razloga god da bio, svak se brani jer jedni drugima nevjerujemo.

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

A majku im j♥♥em i tkogod da kaže da je ovo policijsko nasilje. Ne znam, trebali su ga možda zamolit da pođe s njima?

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

I ispričat mu se što su uopće došli

Baza je što se zbog ovakvih slučajeva radi fama da policija maltretira crnce
    To dokazuju i komentari u linku

Ja bi volio da imamo ovakvu navlaku za glavu kod privođenja. Možda mi tada lik prije par godina zaražen hepatitusom c ne bi ugrizao kolegu kad smo ga vezali na podu

8. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Lord je na drogama dok je Zeko pristran pa mu postovi gube na kredibilitetu.
    Ova tema zapravo ne postoji.

9. Strahozec

Strahozec Douchebag

Pusti nas da živimo u utopiji
    Što si takav

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

De meni toga šta uzimaš

11. Strahozec

Strahozec Douchebag

Podijelite ovu stranicu