1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Sigurnost I Povjerenje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Strahozec, 22. Srpanj 2016..

1. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

nije normalno da se netko izvuče nakon što je počinio ubojstvo, u tome je stvar.

2. Strahozec

Strahozec Douchebag

Možeš nabrojat ono što se isforsiralo kroz medije. Često pogrešno kao u Fegusonu. Jel ti poznato da je taj crnac prije nego li je ubijen prvo napravio pljačku a kasnije i napa tog policajca dok je sidio u autu
    Opet kažem ima slučajeva di nastradaju nevini ali ritko ko bude namjerno ubijen jer je crnac što ne znači da nema i takvih slučajeva.
    Ono što želim reć da niko od nas ne zna što se tog trenutka događalo u policajčevoj glavi i zašto je tako reagira. Lako je bit general poslje bitke

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Stvar je radi li se o namjeri ili je lolicajac postupio prema njemu tada dostupnim informacijama. Naravno da bi za namjerno pucanje triba odgovarat

4. Lord

Lord Aesir Illuminati

5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nije ista situacija u uk i usa a kod nas nešto skroz treće

Kod nas su išli prikopirat projekt koji se pokaza uspješan u new yorku i njemačkoj ali je ispa teži flop. Bacaju se pare ali ga tvorci koji su utjecajni u mupu i dalje drže na životu
    Da ne spominjem pilot projekt od prije par godina. To je bio projekt za koji se iz aviona vidilo da neće moć funkcionirat ali su pompozno najavljivali. Srećom su odustali od njega nakon godinu i pol eksperimentiranja u malim postajama

6. Lord

Lord Aesir Illuminati

Dobro pa je to jeftinije od provedbe kvalitetnog istraživanja na temelju populacije na danom prostoru.

Bezveze mi je to, umjesto da se lokalno djeluje traži se nekakav globalan potez. Glupost.

7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Nije to ništa jeftino

8. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ma naravno, ali ovako se bacaju novci, a onako možeš dobit informacije.

9. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Lorde, riječ koju tražiš je rasizam.

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

U nas rasizam?

11. El Viejo Dragon

Jbg zeko kad mi se neda citirati na mobu. Moj post je išao na Lordov link kako se policajči u UK.

Tretiraš ljude kao sugrađane, a ne kao nižu rasu. A to je ono što američki policajci rade. Oni su rasa za sebe.

Posljednje uređivanje: 24. Srpanj 2016.
  12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ma kad se mitologizira njihova pozicija. Bajice bi htjeli bit šerifi i uzimat pravdu u svoje ruke. To baš i tak ne ide ako si imbecil.

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jadni crnci. Dobro ima još koji živ u državi u kojoj je crnac predsjednik

14. El Viejo Dragon

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ko je reka da ga nema
    Crnci mrze bilce

16. Strahozec

Strahozec Douchebag

Expanded Homicide Data Tab
    reko bi da crnci ubijaju crne al opet ja imam ispran mozak

Vidljivo je iz tablice da crnci ubijaju više bilaca nego obratno
    Bilci ubiju 3 puta više latinosa nego crnaca pa opet nema masovne histerije da ih ubijaju zato jer su hispanci
    Al opet hispanci nemaju "pedigre" koji imaju crnci

Posljednje uređivanje: 27. Srpanj 2016.
  17. Lord

Lord Aesir Illuminati

Hispanci pucaju nazad, a crnci se pokušavaju integrirat u društvo.

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ne kontam šta oš reć :dunno:

19. Lord

Lord Aesir Illuminati

O izgradnji pozitivne slike. Dakle sad kad vidiš crnce u filmovima i to više nisu mothaf♥♥ka' drive by likovi, nego neki sveti/pametni/inteligentni ljudi.

Hispanosi? ESTA LA GRANDE FIESTA *bang bang* GOOD COCO ESE

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Koju su histeriju napravili oko ovogodišnjih oscara reko bi čovik da ih se još drži u lancima
    Ono mora bit tolko i toliko nominiranih a sutra i tolko i tolko nagrađenih
    Ali to nije rasizam. To je reakcija na "ugnjetavanje" koje svakodnevno proživljavaju

Podijelite ovu stranicu