1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Sigurnost I Povjerenje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Strahozec, 22. Srpanj 2016..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ti znaš da u americi policija ubije više bilaca neg crnaca
    Samo kažem prije neg se pretvori u raspravu

2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

pa kad ima više bijelaca neg crnaca. poanta je u tome da ubija nenaoružane ljude bez provokacije.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jebiga shit happens
    Baza je šta se diže buka samo radi crnaca ko zmajček par postova iznad

4. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Pa kad je većina crnaca nenaoružana i umire na tako "zanimljive" načine.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  5. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Ali u pravu si, prema The Counted u 2016 je do danas policija upucala 298 bijelaca naspram 148 crnaca.

Ispravak, ovo je popis ubijenih od strane policije, ne samo upucanih.

6. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kad uzmeš u obzir da crnci s 13% udjela u stanovništvu (pročito negdi nisam provjerava) naprave većinu zločina i ubiju većinu policajaca stradalih na dužnosti ispadne da je ta morbidna brojka i mala. Čast nevinim žrtvama bilo koje rase

7. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

to im ne daje pravo da legnu na čovjeka i uguše ga pred očima žene, ili udare svezaniog čovjeka nogom u glavu, ili ženu u lisicama šaketaju po bubrezima.
    kad drotovi budu dobijali injekcije za te stvari, onda će se to moći zvati pravdom.

8. Strahozec

Strahozec Douchebag

Isto ko kad doktorima budu rizali nogu za svaki krivi ud koji amputiraju

9. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da, jer je tjelesno kažnjavanje još uvijek dio zakonodavstva :P
    budi objektivan i reci za koliko slučajeva znaš da je nekom odrezana kriva noga.

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Za onoliko koliko dospije u medije

Ovo zadnje propucavanje onog terapeuta je nažalost ispalo kako je ispalo i pogođen je nevin čovik. Ne znamo zašto je policajac onako reagira. Nažalost potpuno pogrešno
    Ali recimo ona histerija koja se digla u Fargu je potpuno nezaslužena. Pra e informacije o žrtvi su se dobijale na kapaljku dok se policajca koji ga je ubio u samoobrani razapinjalo mjesecima

Ja sam jednom bio u prilici di sam skoro ubio čovika. Reakcija mi je bila automatska ali sam na kraju ima sekundu više da se zaustavim i pronađem drugo rješenje. Da sam tada puca u situaciji u kojoj sam ima 2-3 sekunde donit odluku što napravit s čovikom koji na mene trče kuhinjskim nožem od 30 cm oštrice završio bih u zatvoru zbog striktnog poštivanja zakona. Stručnjame bi koji imaju dane da razglabaju o toj situaciji zabolio k♥♥♥c što sam ja mora postupit po instiktu
    Ista stvar mi se dogodila prije misec dana kad me jedan iša zgazit s autom. Uspio sam mu izmaknut u zadnji tren

Ko se nije naša u takvim situacijama ne zna kako je to i zašto neko povuče a neko ne povuče obarač

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zašto?

12. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

Vatreno oruzje, pretjerana uporaba sile protiv napadaca s hladnim oruzjem.
    Pretpostavljam da se preferira drugaciji nacin inkapacitacije, saka u tikvu, pucanj u koljeno ili slicno. Ali u panici ne mislis jasno pa pucas di stignes.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ma da, naši zakoni o samoobrani, treba ga pomilovat i zamolit da te pusti na miru.

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  14. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da. ako pijani 17-godišnjak puca na tebe iz uzija, i ti ga upucaš u samoobrani, ići ćeš u zatvor jer je on bio maloljetan i pijan.

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

što je otprilike 120%, ne budi smiješan. svake godine amputiraju se tisuće nogu. kad si zadnji put čuo da je neka pogrešno odrezana' ja se sjećam zadnjeg takvog napisa od prije desetak godna, i to ne kod nas, i to bez provjerenog izvora.

16. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ovo šta koka veli
    Dođe ti vještak i onda misec dana miri i tumači zakone koliko je bio udaljen, ko je bio u njegovoj blizini, kakav je intezitet napada, di sam na bio, šta n e bilo iza mene i šta sve ne. A to što mi je taj nož malo prije toga bio pod vratom i šta sam se uspio odmaknut ne bi previše zanima nikoga
    U susjednoj postaji (ima od toga i godina) došla patrola na intervenciju. Lik aktivira plinsku bocu. Detonacija ih pobacala o ovaj još krenio nožem (mislim, ili nečim sličnim) na njih. Jedan se kolega uspio pridignit i onako u sampasu sasuo u njega sve šta je ima u pištolju. Kasnije ga dugo vuklo po sudu zbog toga. Jedva se izvuka zatvora

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

tasj je bio naoružan,. mnogi ubijeni ua merici nisu. u našu policiju, kakva god bila ,više vjerujem nego u njihovu.

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

U americi se nemali broj puta dogodi
    A tom logikom bi ja moga reć koliko policija ima intervencija bez smrtnih ili blažih posljedica

19. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

da, ali za razliku od tebe, ja mogu nabrojati slučajeve o kojima pričam.

20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ni ja ne mogu zamislit uvjete u kojima rade i stres koji proizlazi iz toga
    Oni su brzi na okidaču s dobrim razlogom. Na žalost dogodi se da nastradaju i nevini. Godišnje u americi pogine preko stotinu policajaca. Tko zna koliko ih još bude napadnuto
    Normalno da mi je ža svake nevine žrtve ali nije to povod za ovakvu histeriju kakvu crnci dižu u americi.
    Slično su sad radili i na dodjeli oscara. Uvik neke zavjere protiv njih

Podijelite ovu stranicu