1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. Strahozec

Strahozec Douchebag

Pičeh gledat fairy tail jopet

2. Gogi

Gogi Aktivan Član

Zeko ti si kulturno blago. Za nekih stotinjak godina ljudi će proučavati tvoje jezične vratolomije kao što su arheolozi proučavali egipatske hijeroglife.

Strahozec se sviđa ovo.
  3. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Zašto zeko?

4. Strahozec

Strahozec Douchebag

Iz S sam prešo u M

Volim te glupave animeje ala dragon ball

Mogab i naruta obnovit ako se sitim di sam sta

Našo sam neki vrhunski kodi addon za gledat animeje. Oš su, oš dub. Ima sve

Samo uvik zaboravim što je to anime ova

5. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Možeš Boruta pratit.

6. Montheus

Montheus Novi Član

Pogledao sam prvu epizodu Castle rocka. Inače, to je serija u kojoj je zbijeno nekoliko Kingovih likova, a radnja se radi u već poznatom gradiću iz Kingove mašte, središtu mnogih njegovih djela. Što se tiče dojmova pomalo sam podijeljen; na trenutke mi je ta pilot epizoda bila malo zbunjujuća, a na trenutke je radnja bila spora i dosadna. Zbunjujuća je bila zbog toga što pamtim te likove u potpuno drugačijem obličju, pa su mi sada nekako čudni teško mi se naviknuti na njihov izgled, no možda je to samo do mene. Radnja je spora, još uvijek se nije dogodilo ništa što bi mi oduzelo dah ili na što bi mi barem srce zakucalo brže, tako da nemam prevelika očekivanja za budućnost, no tko zna, možda se i prevarim. Ali zasad, imao je King i boljih filmskih ostvarenja.

7. Montheus

Montheus Novi Član

Pogledao i drugu ep. Mnoge su se stvari otkrile. Postalo zanimljivo, iako je opći plot nešto što se već nekoliko puta vidjelo u Kingovim djelima.

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Ja sam pogledala samo prvu i imala isti dojam kao i ti...ali bacim onda oko i na drugu kad je već postalo malo bolje :)

9. Montheus

Montheus Novi Član

je, postaje bolje. Jučer sam pogledao petu, možda najbolja dosad. ima puno aluzija naostala Kingova djela, što su scenama, što u dijalozima. Počinje mi se sviđati :D

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

pogledala treću...

Dobro je, zadovoljna sam. ima jako kingovsku atmosferu, to jako volim <3.

Montheus se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu