1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. autumn

autumn |-O

zavrsili s the end... jako dobro

2. Laucien

Laucien The Merchant

Počeo gledat Altered Carbon. Me gusta.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ash vs evil death

Najača serija
    Bolesno dobra kombinacija crnog humora i eksplicitnog nasilja. Pretjeranog eksplicitnog nasilja preko svake mire
    Odlično :cry:

Red Widow, Laucien i Furiosa se sviđa ovo.
  4. Laucien

Laucien The Merchant

Nadam se da si gledao originalne filmove prije jer tek tako ima pravog smilsa. Vrhunska serija :D

5. Gogi

Gogi Aktivan Član

Zla smrt je najgora smrt.

6. Red Widow

Red Widow Extremely deadly

I ja isto pratim Ash vs Evil Dead. Ma Ash je legenda. :mrgreen: Baš mi je odlična serija sa tim svojim specifičnim humorom i što ima puno krvi i svakakvih demona i čudovišta, samo mi je krivo što epizode traju kraće od pola sata.

Bila sam pokušala sačekati da izađu sve epizode od 3 sezone i onda to pogledati u jednom danu ali nisam se mogla suzdržati da ih ne pogledam! :mrgreen: I sad opet moram čekati svaki tjedan po jednu epizodu :lol:

aasgardium se sviđa ovo.
  7. kukuriku

kukuriku Transcendent

jel to grunf?
    ako nije, trebao bi biti.

8. Gogi

Gogi Aktivan Član

9. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Opa, Witcher serija na Netflixu će imati Marvel scenariste. Moglo bi biti zabavno.

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Šta osim vizualnih efekta ima u toj seriji?

Uoravo odgledah
    Očaj od serije

11. Laucien

Laucien The Merchant

Da, ništa baš puno. Ovo sam napisao nakon valjda prve ili druge epizode. Dobra mi je premisa serije ajde, i Poe. Cijeli taj poredak s bogatunima koji ne umiru i mogu radit pizdarije, i mijenjanje sleevova, i to mi je kul. On the other hand, gluma p. očaj, ona cijela epizoda na Envoy planetu katastrofalna lošina, ali super plot twist na kraju epizode. Ali generalno da, ispala je prilično meh serija.

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ma plot pa s neba bez ikakve naznake
    Mogli su mu i mater tako uskrsnit

Knjigu sam pre godinu dvi dana pokuša čitat pa odusta

Gledo sam samo zbog holdena

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

S druge strane Killing Eve ugodno iznenađenje
    Same žemske glavni protagonisti ali serija napeta, bolesna, nebična, odlična

KosA se sviđa ovo.
  14. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Za Carbon sam čuo da super počinje, ali se razvodni već sredinom sezone. Tak da skip.

15. Furiosa

Furiosa Imperator

Pogledala Altered Carbon nedavno, do polovice sezone super, nakon toga sve ode u k♥♥♥c.

Podijelite ovu stranicu