1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Dirk Ggently's holistic detective agency
    Prva sezona je ok, druga mi je meh tako-tako

2. autumn

autumn |-O

odgledali Dark pa evo dojmova
    serija ima potencijala, sve zavisi koliko ce je zakomplicirati i koliko ce poceti srati ako ne znaju kako ju logicno i lijepo zaokruziti.
    ugodjaj je mracan i iako ju svi usporedjuju sa stranger things meni nema bas nista zajednicno :dunno:
    ako ista, vise vuce na twin peaks radi atmosfere i zlokobnosti mjesta
    buduci da je serija spora a zahtjevna za pratiti, ne preporucam gledanje u kasne sate :D
    sve u svemu, svidja mi se

aasgardium se sviđa ovo.
  3. aasgardium

aasgardium Eydishan

To ima i na engleskom jeziku? Ili je njemački?

4. autumn

autumn |-O

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

6. Laucien

Laucien The Merchant

Ja se napokon natjerao pogledat GoT... Evo me na 7. sezoni. Am not impressed. Uopće ne kužim strku. Neoriginalno, predvidljivo, dosta dosadno...

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jutros sam u novinama preletio neki članak da se The grand tour ukida. :doh:

8. Montheus

Montheus Novi Član

Jel pogledao tko Brittaniu? Dojmovi? Meni je gledljiva; nema ništa revolucionarno, ima dosta grešaka i klišea, ali prednost je u jako brzoj radnji i velikoj prisutnosti uplitanja bogova u istoj.

9. autumn

autumn |-O

nisam ni cula za seriju :lol:

mi smo sad na black mirror

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Brittania nešto na bazi britonaca i ostalih kelta za vrijeme rimskih osvajanja. Čuo da je dosta slobodno i ne baš povijesno ispričano.

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Jel to nešta na šemu spartacusa?

12. Montheus

Montheus Novi Član

Pa i ne baš. Nema toliko krvi. Ni toliko sexa. Da, znam, sad zvuči dosadnjikavo, ali nije baš toliko.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ne, ok je to, nisam mislio na seks i krv već na borbe.

14. Montheus

Montheus Novi Član

Nema ih puno, više je bazirano na strategijama i na upoznavanju likova i pozadina iz kojih dolaze. Ima nešto borbi u posljednjim epizodama, ali kako je završila prva sezona, vjerujem da će ih biti puno više u drugoj.

aasgardium se sviđa ovo.
  15. autumn

autumn |-O

poceli jucer gledati the end of the f♥♥king world
    svidja mi se :D
    weird, smijesno i tesko.
    a najbolji dio je kaj su epizode kratke pa ne moram organizirati pol dana da stignem pogledati :lol:

Furiosa i aasgardium se ovo sviđa.
  16. Laucien

Laucien The Merchant

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

hm. nisam nikad

18. Laucien

Laucien The Merchant

19. Gogi

Gogi Aktivan Član

Završio s Punisherom. Bio sam pomalo skeptičan jer nakon Daredevila nije bilo serije koju bih htio nastaviti pratiti. Možda me Defendersi zainteresiraju, no ostalo je teži prosjek. Punisher je ugodno iznenađenje, valjda ga neće pretjerano razvodniti s drugom sezonu, i nadam se kako će ubaciti malo više eksplicitnog nasilja. :devil:

20. Red Widow

Red Widow Extremely deadly

Pogledala sam zadnju epizodu od The X-Files i moram reći da sam nekako razočarana, još nisam sigurna koliko sam razočarana, samo malo ili malo više. :lol:

Nije bila loša 11 sezona, bilo je par dosta dobrih epizoda li nije to više kao ono prije, mislim da se većina fanova slaže sa tim. I prva i zadnja epizoda 11 sezone su mi bile razočaravajuće najviše radi svega onoga sa epidemijom, prvo su bili to zapetljali malo i na kraju onda ništa od toga.

Mislim da bi sada bilo najbolje da napokon završe seriju pogotovo zato jer neće u 12 sezoni biti Gillian Anderson, no možda će se ona i predomisliti, tko zna ali mislim da je ipak onaj kraj zadovoljavajući za Scully i Muldera i da bi tu trebalo završiti.

Podijelite ovu stranicu