1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Aelis, 3. Studeni 2006..

1. autumn

autumn |-O

Pa nema ni jedne dosadne minute, glumci su odlicni, atmosfera je super. meni dosta.
    reference na muziku i filmove i opcenito na 80's je samo bonus

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Koliko je to horor? Odnosno je li horor s alienima ili su neki demoni u pitanju?

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Druga sezona je bezokusna
    Novi likovi potpuno promašeni i nepotrebni
    Nisu donili ništa novog radnji

4. autumn

autumn |-O

dovoljno da da bude spooky dovoljno ne da moj dragi gleda :lol:

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

Još mi reci i kakve horore tvoj dragi inače gleda pa da imam referentnu vrijednost. :laugh:

Šalim se, pogledat ću jednu epizodu pa ću ocijenit je li za mene ili ne. :laugh:

6. Furiosa

Furiosa Imperator

Mojoj sestri nije prestrašno, a nju je svega strah :laugh:

aasgardium se sviđa ovo.
  7. Strahozec

Strahozec Douchebag

Počeli su britvaši :girly:

Odma nama krvavo :leptiric:

8. autumn

autumn |-O

moj dragi ne gleda horore :lol:
    malo se popravio pod zadnje, gleda i walking dead (iako mislim prestati to gledati, dosadni su mi postali prilicno a nemam nade da ce se popraviti) i sad Stranger things. ali Penny npr ne zeli, ne zeli ni True blood gledati :sad:

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

A Penny mi je ok. Zombiji i vampiri mi ne spadaju u horore koje ne volim. True blood nisam gledao, ali sam gledao the originals. :laugh:
    Ok, onda znači mogu gledat ST. Ako prospem kokice i pivo tebe ću krivit. :laugh::laugh:

10. autumn

autumn |-O

ma mozes, nije strasno uopce :D

11. Ogard

Ogard Aktivan Član

tvoj dragi je pametan lik, pa tko gleda horore :) zadnje sam gledao it ko klinac i još me trta bit sam u tuš kabini

aasgardium se sviđa ovo.
  12. autumn

autumn |-O

:lol:
    tak i on kaze :lol: ja obozavam horore, ali dobre, ne one koji su samo odurni :D

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Tako i ja nekako, slivnici i odvodi mi nisu najmiliji. :lol: Ali gledao sam ipak nekako sve, It, djeca kukuruza, fredy kruger, jason, poltergeist (mislim da se tako zove)... dok nisam došao do egzorcista. E tu sam rekao zajebi to, nema više horora. :laugh:

14. Strahozec

Strahozec Douchebag

Mene je jednom tajnica na sudu pitala bil gleda horore s njom jer se boji cilu noć ako odgleda jednog

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

To nije horror, tj. horror je 10 minuta u cijeloj sezoni kad nakraju protagoniste ganja taj demovepar. Da rastrančari nekog klinca i da od njega naprave sarmu to bi već bilo hororasto.

16. Ogard

Ogard Aktivan Član

horor je i žvalit se s curom kojoj fali far prednjih zuba ovi koje ima su crni, plus pikaju te njeni brkovi
    a znaš da treba ić dalje.....dolje

Montheus i dorca vorbarra se ovo sviđa.
  17. autumn

autumn |-O

e vidis, ja ne volim takve horore. kad siklja krvi i vide se iznutrice, to mi nje strasno nego gadljivo
    volim napete i mracne horore, bez onih strasenja na prvu loptu, bu iza vrata :lol:

18. Strahozec

Strahozec Douchebag

Evil dead :loving:

Furiosa se sviđa ovo.
  19. Furiosa

Furiosa Imperator

Ne mogu više čekat do veljače da novi Ash izađe :heart:

20. autumn

autumn |-O

e da evil dead npr.

Podijelite ovu stranicu