1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Robin Hobb

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od autumn, 5. Studeni 2009..

1. Sammael

Sammael Knjižničar

Aaaaa, znaci nastavak Liveshipa u neku ruku. Jel ima Malte i Rayna?

Rayne se spominje ali ne vidi, Malta se na kratko pojavljuje.

2. Sammael

Sammael Knjižničar

ponovo citam Twany Man triologiju... I sve sam vise i vise uvjeren da je Fool zensko. I sve vise i vise zelim isamarat Fitza.

3. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Zgadilo mi se kako bezobzirno manipulira likovima.

Može primjer? Pitam zbog jedne svoje male studijice pa ono...kad si već to spomenuo...da vidim kako to doživljavaš.

4. Iksbrown

Iksbrown Silent protagonist

Upravo završih Farseer trilogiju i malo me neke stvari bodu:
    Kako to da nitko u Buckkeepu nije skužio da je Fitz živ? Mislim upao je u Regalovu palaču i ubio dva stražara, a kasnije je koknuo još jednu skupinu kad su ga našli. O tome su se kao proširile glasine, ovo-ono... I još nešto, nakon što je Fitz probudio zmajeve nekako mi se Verityeva žrtva čini pomalo besmislenom. :unsure:
    Al usprkos tome mi je ukupni dojam fenomenalan, progutao sam knjige začas. :laugh:
    E sad, šta sljedeće? Znam da se Tawny man nastavlja direktno na Farseer, pa sam mislio to, ili da prvo pročitam Liveship traderse pošto je to prije izašlo?

5. kalthir

kalthir woof woof

tawny man se nadovezuje i na liveship traderse i na farseer, pa pročitaj prvo traderse.

6. Iksbrown

Iksbrown Silent protagonist

Oke, zvuči zanimljivo.

7. Rin

Rin essjaydubya

Kak da ne. Ti si ga otvorila :laugh:

Posljednje uređivanje: 19. Prosinac 2014.
  8. autumn

autumn |-O

:laugh: i mislila sam da imamo.
    uglavnom, hobbica rula :D

Rin se sviđa ovo.
  9. Rin

Rin essjaydubya

Sad sam si skinula ebook, isuse kak sam uzbuđena. Need to remove prior headcanons, sad sam u neku ruku zahvalna na Hobbičinom benu fanfictiona za njene knjige :O

10. autumn

autumn |-O

e, jedva cekam da procitas!

11. autumn

autumn |-O

:ball:
    jesi pocela, jesi zavrsila? :laugh:

btw, je jos tko procitao dragon keeper osim sammaela koji nije bio odusevljen?

12. Rin

Rin essjaydubya

Počela, nisam još završila :D
    btw;
    (…) “Let him take my life and give me his death. Let him be me and I be him. I take his death! Do you hear me? I take his death for my own!””

I lifted the crown to the sun. Through my flowing tears, it shone iridescent, and the feathers seemed to waver gently in the summer breeze. Then, with an almost physical wrench, I tore it out of time’s destined path. I clapped it firmly upon my own brow.

- Robin Hobb, Fool’s Fate, chapter 28

Source

Svaki put se rasplačem kao mala beba :'(

autumn se sviđa ovo.
  13. autumn

autumn |-O

bome, ja cekam da mi frendica vrati knjige pa da ispocetka procitam :) ima i u ovom divnih dijelova

14. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ja sam pročitao prvu njenu trilogiju, Farseer - i ne mogu baš reći da sam oduševljen završetkom, nekako su mi prve dvije knjige bile bolje. Da ne konzumiram gnjusnu količinu Black Companya ATM mislim da bi me ovaj topic vratio u Hobb mood. Mislim da ću je staviti na početak to read liste :D

15. autumn

autumn |-O

ah, pa to nije ni zavrsilo :D

16. autumn

autumn |-O

za manje od dva mjeseca izlazi nastavaaaaaak!!

17. autumn

autumn |-O

pricitala nastavak :D
    hobb klasicno odlicna.
    nego, sad me podsjetilo na druhoj temi u vezi imena, nije mi jasno zasto fitz nema.ime.
    tj mislila sam da mu je fitz ime do lanta.
    lant ima i ime.i prezime

18. Rin

Rin essjaydubya

Ne kužim
    FitzChivalry :unsure:

19. autumn

autumn |-O

da, a lant je fitzvigiliant! il kako se pise.
    kuzis, ime i prezime!

20. Ogard

Ogard Aktivan Član

da li su trilogije toliko povezane da se moraju čitati kronološki kako su pisane
    ili mogu početi od koje mi prva padne pod ruku?

Podijelite ovu stranicu