1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Pušenje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Rusalka, 5. Siječanj 2008..

?

Pušite li?

1. Da

28.6%
  2. Ne

71.4%
  1. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Naaah, dok ja jos nisam otrcala kupiti kutiju, bit ce to oke. :)

aasgardium se sviđa ovo.
  2. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Planirao sam upisat tečaj joge. Želim sam sebi pušit k♥♥♥c.

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Javi se zoranu pa moš i njegov u letu :lol:

4. Koviljka

Koviljka Izgleda kako je i tebi previše slova u abecedi

:over:

Spusim jos jednu pa idemo.

:kill::kill::kill::kill::kill::kill::kill:

5. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Žena prestala pušit danas, nervoza i bezvolja za išta generalno, sad krmi u krevetu kraj mene možda tako najbolje.

Ja konačno nemam grlobolju jer me nakon par sati zadimljene sobe počne peč grlo i sljedeće jutro kašljem bogaisusa.

6. autumn

autumn |-O

poznajem dost ljudi koji puse i samo jedna obitelj pusi u stanu, ostali svi na balkonu/prozoru/spred zgrade

7. Koviljka

Mene u zadnje vrijeme pocelo smetati. Nisam prije toliki problem imala s time. Boli me glava od dima, grlo, pluca.
    Prestala sam ici na plesnjake u Spunk jer se usmrdim i jer krepam od dima, kako se tamo moze pusiti.

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa da mene ne smeta ako me se zadimi na sat vremena na nekoj kavi, ali ako sam par sati u zadimljenom osjećam se ko da mi netko isprazni pepeljaru u grlo. Prije mi nije toliko smetalo, ali sad kak je stan više zatvoren jer prošlo ljeto pa se manje lufta...

9. autumn

autumn |-O

mene ne smeta vani, em sam navikla totalno em i ja zapalim kad pretjeram s alkoholom. ali sutra kako roba smrdi, i kosa, pa to je strasno. doma ne bi dala ni collinu farrelu da zapali nakon sexa

Sherpa se sviđa ovo.
  10. autumn

autumn |-O

btw, koka, ides u spunk? javim i iduci put kad bu frend pustao pa bum isla da se nadjemo na sanku :lol:

11. Koviljka

Utorkom imamo svoj plesnjak. Prošli utorak sam bila i došla sam doma smrdeći k'o pepeljara.

12. autumn

autumn |-O

ah nist onda, ja odem samo kad frend pusta a to bude petak il subota :D

Koviljka se sviđa ovo.
  13. Sherpa

Sherpa Legenda

komentar godine

Ogard se sviđa ovo.

Podijelite ovu stranicu