1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Pušenje

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Rusalka, 5. Siječanj 2008..

?

Pušite li?

1. Da

28.6%
  2. Ne

71.4%
  1. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Prestala sam pušiti početkom desetog mjeseca i prije mjesec i pol dana otputovala u Osijek tijekom ispitnih rokova, cimerica mi puši kao Turčin... tjedan dana sam izdržala da ne zapalim i onda jednu-dvije-jednu-tri-deset-petnaest, ali evo danas doputovala kući, nisam od jutros niti jednu zapalila... Ali mislim da mi je toliko "lako" jednostavno ne pušiti jer em u kući nitko ne puši više, em nisam nikad ni bila neki strastveni pušač da sam nešto ekstra guštala u cigaretama - više su mi bile jednostavno ispušni (lol) ventil kad sam pod stresom i prokleta navika. Bila jesam danas malo nervoznija nego inače, ali to se može pripisati činjenici da sam se vratila doma jednako koliko i možebitnoj nervozi zbog nepušenja.

2. Lord

Lord Aesir Illuminati

Sigurno je tako, j♥♥eno pušenje je baš "odušak od stresa" kao što i kava upućuje na pauzu i kad te uhvati ovisnost ne znaš se smirit sam plus fali ti nikotina da uopće možeš.

edit: @dorca vorbarra vaš doktor vam može pomoći prestati pušiti, na čega se svode te metode? Kako efikasno riješit se toga?

3. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jesi uočio da piše samo doktor a ne i doktorica
    Zaključi sam :mrgreen:

autumn se sviđa ovo.
  4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

nemam pojma, nisam takav doktor :laugh:

autumn se sviđa ovo.
  5. Strahozec

Strahozec Douchebag

Jel znaš što je zajedničko psu i kratkovidnom ginekologu?

6. Gogi

Gogi Aktivan Član

Vlažan nos. Huehuehuehue...

Lord se sviđa ovo.
  7. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Kako vam se sviđa nova ambalaža? Imate li omiljene sličice?

8. Gogi

Gogi Aktivan Član

Ključno pitanje sakupljate li ih? Da li je u prodaji kakav album za sličice?

9. Ogard

Ogard Aktivan Član

mijenjam rak pluća za gangrenu :)

10. Strahozec

Strahozec Douchebag

Meni najdraža ona šta izaziva sterilnost

11. Sova

Sova Frau Gabrijela

tome se ti nadaš :mrgreen:

Gogi se sviđa ovo.
  12. Ogard

Ogard Aktivan Član

možda pod stare dane nabavim lulu, onaj miris duhana iz lule mi je zakon
    samo moram pustiti dužu bradu i nekako postati mudriji, ovo potonje će biti možda neizvedivo
    sjediti na klupici, pijuckat neki drek, pušit lulu, čitati knjigu i prodavati pamet

dorca vorbarra, Lord i Sova se sviđa ovo.
  13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Ma samo kimaj glavom i prosipaj narodne poslovice

@Sova
    U nadi je spas :mrgreen:

14. Sova

Sova Frau Gabrijela

tako cu i ja, kao Holmes

15. Strahozec

Strahozec Douchebag

Kamišari :lol:

Inače da se pohvalim da sam bio suosnivač navijačke skupine tog imena. Zaštitni znak nam je bio starac s kamišom

16. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Eh, ja imam problem. Dok sam doma gdje nitko ne puši, ne zapalim niti jednu, a nit pomislim na to da zapalim, ali jesam li se makla do Osijeka još na kolodvoru kupim kutiju. I sad kako eto za dva dana se selim u kuću u kojoj je dvoje pušača, nekako me strah da ću se opet propušiti, a ne želim to.

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

sad kad razmislim, meni je vjerojatno pomoglo to što u kući nisam pušio. živeći uz pušače odviknuti se možeš jedino ako ti se pušenje stvarno zgadi.

TashaGuardian se sviđa ovo.
  18. Strahozec

Strahozec Douchebag

Sedam godina apstinencije sam živio s pušačem a da mi ni jednom nije palo na pamet zapalit zbog toga

Al pogodite ko mi je da prvi duvan nakon tih 7 godina :mrgreen:

19. TashaGuardian

TashaGuardian borovnica

Evo da javim, zapalila sam jednu uz kavu i to je to. Ne vuče me pretjerano za sad iako ovi dvoje puše ko lokomotive.

20. aasgardium

aasgardium Eydishan

Tako sam i ja uz pivo pa sad opet pušim. :dry:

Podijelite ovu stranicu