1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Prepoznavanje Fantasy Fanova

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Zoran K, 2. Svibanj 2009..

1. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Pa o ekstremima i pričam i govorim da su ekstremi poremećeni.

2. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Započeo si s analiziranjem (a što bi ti inače u životu mogao raditi) potrebe za piercingom, da bi došao do ekstrema. Kao da svaki piercing vodi do toga da postaneš tona željeza.

3. Decadent Sympozium

Nisam uopće. Bar mi nije cijela priča krenula od Nequaleovog postanja jednog ekstrema. Rinse & Repeat

4. Faint Smile

Faint Smile ilija64

To kaj ja primjerice volim fantasy, ne znači da i vjerujem u vile i hobite.

NE VJERUJES U VILE I HOBITE?!?!? KOJI k♥♥♥c?!

5. Neqael

Neqael What the hell?!

Nisam uopće. Bar mi nije cijela priča krenula od Nequaleovog postanja jednog ekstrema. Rinse & Repeat

:whistle:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

mi SF fanovi smo bolji od vas fantasy fanova :eto::poke::belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 6. Prosinac 2015.
  7. Neqael

Neqael What the hell?!

Fascinating!

8. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

http://pigroll.com/img/how_f♥♥king_fascinating.jpg

9. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

ovdje se više ne priča o fanovima nego frikovima

10. HabalGarmin

HabalGarmin Novi Član

dada

s time da imaju prijeglasi na u koje nisam pisao

edit: ima tema o nesluzbenom grbu eydisa... mozda da se zapravo napravi grb pa da svi nosimo kao prisivke na jaknama?

Kao biker bande.

E da mi je vidjet tu šoru, hrpa geekova juriša sa spužvenim mačevima i mađija urlajući na čudnim jezicima na hrpu uspaničenih skinjara
    :great:

11. Decadent Sympozium

Mislim da bi se skinjare usrale. Kick Aass Powah

12. Rosopija

Rosopija Novi Član

kad vidim neke privjeske s fantasy simbolima, odmah mi čovjek pada niže na hranidbenoj ljestvici,

13. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

14. it is known da svi najčru fantasy fanovi hodaju goli... pa mi javite kad je netko od vas u blizini trga u zg-u (gol po mogućnosti) pa da vas dođem prepoznavat, tak cu najprije naucit kak izgledate.. ne pamtim bas face..ali guuuzoveee :cocky:

15. mrzovoljni trol

mrzovoljni trol zombi paladin lvl. 99

Koliko god ti bio sarkastičan, evidentno je da hobiti, vještice i vile postoje. O tome svjedoče brojne narodne predaje kao i Mali Knindža u jednoj od svojih uspješnica "Vještice i vile“ gdje je opjevao stravično RL iskustvo u kojem ga prethodno navedena "mitska stvorenja“ PROGONE.

Lord se sviđa ovo.
  16. Šašavog li topica :facepalm:

Vizualno obilježavanje je primitivno, ali samim tim i vrlo iskreno. Svijet je previše smušen i prestrašen da se svi ljudi slobodno manifestiraju u skladu sa svojim afinitetima.
    Ne vjerujem da ćete ikad vidjeti nekakav prepoznatljiv fantasy identitet kao hipiji ili Hell's Angelsi tj. motoristi općenito, ili neka druga supkultura. Ako LR filmovi nisu pokrenuli trend plašteva i medieval krojeva, neće ga ni išta grugo.

Podijelite ovu stranicu