1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Prepoznavanje Fantasy Fanova

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Zoran K, 2. Svibanj 2009..

1. Alis Wronsky

Alis Wronsky Kič-magičar, Lažni prorok, Čuvar Oltara tajni

Mene je lako okarakterizirati kao fantasy fana. Najčešće, ako ne furam metal stil, imam neke kvazi srednjovjekovno-viktorijanske ispade, uvijek nosim mitološki ili okultni nakit, čitam čudne knjige o magiji +pušim lulu, tako da, bilo bi zbilja čudno da netko ne pretpostavi da volim fanastiku. Uglavnom pretpostave. Inače, ne mislim da se svakoga može prepoznati. Ima ljudi kojima to jest dio stila i onih kojima nije.

2. Aenerys

Aenerys ^_^

Jednostavno je prepoznati ako se volite mnogo motati po knjižnicama, algoritmu, profilu... Danas pored mene dva lika traže među knjigama Martina i jedan je objašnjavao drugome da je igra prijestolja odlična knjiga i da bi ju trebao pročitat. Ali nisam dobila ni volju ni želju da ističem da je ta knjiga i meni jako prirasla srcu i da ih upoznam. Zapravo htjela sam samo da se maknu čim prije da mogu i dalje nesmetano sliniti nad knjigama.

3. Rin

Rin essjaydubya

Da čujem, koji eydišan je juče bio u busu za Voltino, a? Sav u crnom, duga kozja brada, metal sav i čita nešt od Jima Butchera, na engleskom. Javite se :ninja:

4. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

hmm tako nekako zgleda moj frend koji je profesor u končar srednjoj :D (al nisam ga gro vidio i sasvim moguce da vise tako ne izgleda)

5. Eira

Eira Novi Član

Hmm.. Na meni se ne vidi baš da volim fantasy..Jedino po nakitu malo, ali će se vidjet kad istetoviram Patronusa :D

6. Neqael

Neqael What the hell?!

Koji su kriteriji za Fantasy Fan?

7. Lord

Lord Aesir Illuminati

Slušat metal. :belj:

8. Falak

Falak Jacob Crawley Frye

Ne slušam metal.

9. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisi fantasy fan onda :laugh:

10. Neqael

Neqael What the hell?!

Slušat metal. :belj:

Mario. Pa to je fantastično!!! :belj:

11. Eira

Eira Novi Član

Hahaha Falak animacija u potpisu ti je zakon.

Ja od metala slušam 3 grupe, više sam za rock..[​IMG]

12. Aka

Aka Baby steps

Al ne slušat' bilokoji metal. Što bi opet značilo da nisan fantasy fan. Hm.

13. Neqael

Neqael What the hell?!

Fantasy fan je svatko tko u pol noći, ako ga netko probudi, zna navest sva imena Prstenove družine. Eto!

14. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

15. Ur-Quan

Ur-Quan Moderator svoga Inboxa Illuminati

Ti samo trolaš fantasy forum, ti nisi fan.

16. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

pravi fan bi ti mogao nabrojat aragornove pretke do isildura i dalje, a ne prstenovu družinu - to je mainstream

17. Neqael

Neqael What the hell?!

pravi fan bi ti mogao nabrojat aragornove pretke do isildura i dalje, a ne prstenovu družinu - to je mainstream

Za mene je Prstenova družina čisto dovoljno za fana.
    Preci bi po meni ušli u ekstremni fan pa i pomalo zabrinjavajuć s obzirom da ih može nabrojat u pol noći kad ga netko probudi.

Ali ok, nek bude tvoj kriteriji.:up:

18. atma

atma Novi Član

mislim da se tema da prosiriti na opcenitu geekovshtinu.

ergo, ultimativni geek test: http://www.innergeek.us/geek-test.html

osobno, mene se skuzi ovisno o majci koju nosim.. ona sa "Joss is my Master now" mi je jedna od drazih [​IMG]

19. Neqael

Neqael What the hell?!

Samo trenutak, nešto sam ovdje izgleda pomiješao.
    Da li fantasy fan uključuje i druge grane tipa znanstvenu fantastiku?

20. atma

atma Novi Član

za mene to sve spada u spekulativnu fikciju i vecina ljudi koje znam vole sve skupa (ne mozda jednako, al sve je to tu negdje)

sto vi ostali mislite?

Podijelite ovu stranicu