1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Prepoznavanje Fantasy Fanova

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Zoran K, 2. Svibanj 2009..

1. bas ko bande. Fantasy banda!

2. Estë

Estë Elvenhexefox

One ring na prstu, vilenjački natpisi na ruksaku, Evenstar oko vrata (ponekad), mob mi zvoni u temi The Bridge of Khazad Dum :blush:
    Ponekad se isfuram u nekom stilu s onim elvish krojenim rukavićima i shuze sam si uredilia tako da na njima na Quenyi piše "magic"...
    Nosim naušnice u double axe obliku xD

Ponekad kao traku za kosu isfuram konoha povez iz Naruta (ali to je već anime spika) :ninja:
    Ostale fantaziste teško prepoznam, osim ako baš zamjetim neki detalj. Aili sve geeky na drugima meni je neodonjivo privlačno :love:
    Od fantasy majci (ako ne računamo bendovske motive, vile i valkyre) jedino imam majcu iz Land of Magic. Kako doć do Eydis majce? :nice:

3. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Kako doć do Eydis majce? :nice:

to se svi pitamo ...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja nisam siguran dal sam fantasy fan. No većina fantasy fanova voli roleplayat, bilo u mašti ili u igrama. Što nam daje profil prosječnog Eydišana.

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ja znam ići kroz šoping centar s kolicima, i s naglaskom Erica Idlea govoriti: 'Bring out yer dead!'

6. Dooku

Dooku Aktivan Član

sad sam baš skužila da nisam ni jednom vizualno prepoznala nekog da je fantasy fan.

7. Arien

Arien Novi Član

po knjiga koje čitaju za vrijeme pauze/u parku :belj: il da naravno po The One Ringu na ruci ili na lančiću :belj:

8. "jedan prsten" je samo za lotr fanove i sl, ali fantasy ima razne varijante

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kako prepoznati fantasy fanove? Ako se zakačite sa njima naj♥♥aćete. :>
    http://www.youtube.com/watch?v=38ITK73Df18

10. Minamoto no Yoshiie

Minamoto no Yoshiie Mislim, dakle Srbija.

ok, prepoznate fantasy fana i.... sto onda?
    hocete li mu/joj prici, pozdraviti, upoznati se;
    piljiti u nju/njega;
    ili se nasmjehnuti i ici dalje svojim poslom?

jeste li vec upoznali koga nakon sto ste ga identificirali kao fantasy fana?

11. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Nikad pa ni tad. Osjetim dobre vibre, tho'. Ali osjetim i kod radosnih pijanaca nekad. Mene je teško prepoznati kao fantasy fana jer sam najveći vampir na svijetu, to svi znaju.Kaze fala za one repove. Sudjeluj više na forumu. :)

12. Echtelion

Echtelion Aktivan Član

Nikad pa ni tad. Osjetim dobre vibre, tho'. Ali osjetim i kod radosnih pijanaca nekad. Mene je teško prepoznati kao fantasy fana jer sam najveći vampir na svijetu

Ja znam jednog malog s bijelom kožom i oko očiju mu je sve crveno. Bolji vampir od Edwarda.

13. Minamoto no Yoshiie

Minamoto no Yoshiie Mislim, dakle Srbija.

ja si u glavi odvrtim scenarij neki kako bi "upoznavanje" te neke osobe koju sam snimio kao fantasy fana trebalo ici, no radi tog nekog socijalnog grča, samo se nasmijem u sebi i odem dalje svojim poslom. iako, steta, cine se fantasy-prone ljudi kao cist ok osobe, a eto, svi do reda se ustručavaju kontakta ^^
    thx, ali cisto sumnjam buduci da nemam nista pametno za reci.

14. Decadent Sympozium

ja si u glavi odvrtim scenarij neki kako bi "upoznavanje" te neke osobe koju sam snimio kao fantasy fana trebalo ici

Hahahahha joooooj mislim da to stalno radim. Idem se s nekim naći pa odvrtim u glavi epic filmsku metodu razgovora i pokreta. I onda bude ungh, arrfff, um, gledam u pm u nebo i ostalo. popiknem se.

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Malo ste prenapeti.

16. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

ok, prepoznate fantasy fana i.... sto onda?
    hocete li mu/joj prici, pozdraviti, upoznati se;
    piljiti u nju/njega;
    ili se nasmjehnuti i ici dalje svojim poslom?

jeste li vec upoznali koga nakon sto ste ga identificirali kao fantasy fana?

Ja ću piljiti. Onako, dosta napadno.

17. Decadent Sympozium

Ah još jedan seksualni manijak.

Niti blizu, ali napadam dicu da im otmem lizu.

18. Arien

Arien Novi Član

sve zavisi o mjestu sastanka, upoznala 1curu na faxu pa smo neš oko faxa pričale pa malo o knjizi koju čita(vorkosigana) da bi se nakraju ispostavilo da smo obje na tolkien bordu :lol:

19. Arien

Arien Novi Član

i moj mob me doziva s The Bridge of Khazad Dum :ninja:

20. to je pozitivno, stovise vrlo pozitivno

Podijelite ovu stranicu