1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Prepoznavanje Fantasy Fanova

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Zoran K, 2. Svibanj 2009..

1. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

Idem ja danas tako preko korza, s majicom "fantasy hrvatska/eydis" i ususret meni hoda neki par, cura u crnoj majici, a tip u crvenoj. I majica od tipa mi ful poznata i skužim da ja imam doma istu takvu - majica "Pokemon trener". I buljim ja tipu u majicu i skužim da njegova cura ful bulji u mene, tj. u moju majicu :belj: I prođu oni pored i ja bacim još jedan pogled s leđa i skužim da cura na leđima na majici ima onog Istrakonskog zmaja :belj: :hugz: :laugh:

Ajde priznajte, tko je to od vas bio? Rijeka, subota, drugi svibnja, oko 13:30. :laugh: :laugh:

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Očito nitko :D.
    No kako prepoznati fantasy fana u masi ako ne nosi Fantasy Hrvatska/Eydis majicu? Postoje li neka obilježja? Zmaj na lančiću, tetovaža? :D
    Nosite li vi nešto što govori da volite fantasy?

3. Dooku

Dooku Aktivan Član

zanimljiva tema. mislim da se fantasy fana ne može baš prepoznati na prvu, više neki detalj. ja recimo imam nakit u tom stilu, al ne znam bi li i to uopće nekome dalo do znanja... :laugh:

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

5. Brle

Brle Novi Član

Ja sam za to da svi članovi eydisa nose malog istetoviranog zmaja iznad lijevog oka, i istetovirano ime usera iznad desnoga. Tako ćemo se uvijel moći prepoznat. Jedino koga mogu prepoznat sa eydisa u stvarnosti, je shade, ali to se ne vrijedi jer mi je on ljubavnik...

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

svaki pravi gik mora tetovirat neku kul tetovažu koja postaje smješna čim objasni njeno značenje nekom tko nije zagriženi fan...

7. Elvenstar

Elvenstar missing

8. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

svaki pravi gik mora tetovirat neku kul tetovažu koja postaje smješna čim objasni njeno značenje nekom tko nije zagriženi fan...
    diivno :laugh:
    samo bed što se ne miče

9. matijas

matijas Schvaller

Očito nitko :D.
    No kako prepoznati fantasy fana u masi ako ne nosi Fantasy Hrvatska/Eydis majicu? Postoje li neka obilježja? Zmaj na lančiću, tetovaža? :D
    Nosite li vi nešto što govori da volite fantasy?

pa sada...jel :blush:

10. Nuala

Nuala don't know where I'm going

Postoje li neka obilježja?

Stomak, naocare i tikovi? :blush:

11. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Stomak, naocare i tikovi? :blush:
    check

check

check

:O

12. Jako tesko se na prvi pogled moze prepoznati fantasy fana.
    Moja frendica nosi oko vrata lancic sa zmajem jer joj ga je kuma poklonila, a uopce nema pojma sta je fantasy.
    To se vise u razgovoru moze shvatiti ,ovak teze

13. Artonys

Artonys Wolves Die Young

ili ako ta osoba primjerice čita igru prijestolja dok sjedi kraj tebe na busu. :D

14. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

ja sam neko vrijeme nosio mali buzdovan na konopcicu oko vrata, no nakon par ozlijeda odustao od toga :)
    sad vise upadam u neki geek-streber look nego fantasy fan...

15. Nuala

Nuala don't know where I'm going

ili ako ta osoba primjerice čita igru prijestolja dok sjedi kraj tebe na busu. :D

Oh! Otkrivena sam.

16. Decadent Sympozium

Decadent Sympozium Prvi anti-heroj Eydisa kao takav

Mene se uglavnom prepozna po tome što netko spomene bilo koji element vezan za fantasy ja se razvežem, čak i ako se ne poznamo, kao npr. neki dan, kada je jedan dečko objašnjavao jednoj curi o čemu se radi u Avataru i totalno sve pogrešno rekao, pa više nisam mogao slušati, ubacio sam se, zamolio za riječ i ispričao o čemu se radi.

Ali, inače...ovako, kako prepoznamo skinjare, da prepoznajemo fantasy fanove, teško...tu i tam neki detalj, rijetko, ne svakodnevno, pa se možda pogodi. Mislim da inače ne baš. Imal sam ja prijatelja koji je fural zmajeve zato jer su mu fora, nije nikad ništa s fantasy ili sci-fi imao. Tak' da ono, ni lančići ne igraju ulogu.

Jedino da idemo svi po gradu kao cosplay.

17. kalthir

kalthir woof woof

kao npr. neki dan, kada je jedan dečko objašnjavao jednoj curi o čemu se radi u Avataru i totalno sve pogrešno rekao, pa više nisam mogao slušati, ubacio sam se, zamolio za riječ i ispričao o čemu se radi.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

18. Neph

Neph Aktivan Član

Vidio sam prošli četvrtak auto (bijeli golf?) koji je preko vrata sa strane imao ispisan fantasy-hr logo i adresu, čije je to?
    Tamo na onom kružnom toku ispod sv. duha.

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Auto je od ns1 (to je nick jel :D ), s tim da mislim da nije golf nego nes tipa hjundaj.

20. Versius

Versius shajzeshit

@Decadent

ajme ja bih te ustrijelila da sam bila blizu

Podijelite ovu stranicu