1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Pivo

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Dark knight, 6. Veljača 2007..

1. Strumf

Strumf Novi Član

meni bolje burek nakon burne noci al uz pivu bas i ne :w00t2:.

2. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

Piva i burek bi bila bolja kombinacija... a ako ocu savrsenstvo onda puno luka popraceno chevhaphima

:wtf:
    potoisujem

3. Sherpa

Sherpa Legenda

meni bolje burek nakon burne noci al uz pivu bas i ne :unsure:.
    Trebas josh puno uciti young padawan.

Zalosno je sto sve pive gube na kvaliteti i zivcira me sto od piva pokusavaju stvoriti vina... :wtf:

4. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Trebas josh puno uciti young padawan.

Reci ti njemu :laugh:

5. kalthir

kalthir woof woof

nakon x mjeseci ponovno mogu pit tomislav bez da mi dođe zlo nakon dva gutljaja. :laugh:

6. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

nečuveno. kao zakletoj pivopiji mi ovaj topic nikako nije trebao promicati do sada.

najdraže pivo mi je svakako škotski jacobite. jasno, pritom je prikladno skupo.

savršenstvo.

7. kalthir

kalthir woof woof

ali miljun hrvata je odabralo ožujsko. kako miljun hrvata može pogriješiti? ti sigurno nisi hrvat. :laugh:

8. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

neka tih milju hrvata uživa u vodi iz save, dajte meni moj amonijak!

9. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Moj šef fantazira i igra se sa mišlju da ukine sve točeno osim tamnog osječkog jer se već druga bačva erdingera pokvarila u mjesec dana (a u bačvi u trenutku kvara je bilo oko 2-3 litre pive :laugh: ).
    Kako ću ja bez svog guinnessa? :hugz:

10. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

"Pivo je dokaz da nas Bog voli i da želi da budemo sretni" - Benjamin Franklin

:happy2:

11. Edrahill

Edrahill Novi Član

Fuj :unsure: pivo, previše hmelja... volim ostati budan :sad:

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

aww....vodiš me tam...da probam...pivo....*zombie walk*....awww....
    pivopijo... :sad:

al da, u tolkiensu ima par tih, 'pecijalnih' piva... a s druge strane ima i u oliver twistu dobra ponuda... :unsure:

eh, da...
    kilkenny ftw...

13. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Moj šef fantazira i igra se sa mišlju da ukine sve točeno osim tamnog osječkog jer se već druga bačva erdingera pokvarila u mjesec dana (a u bačvi u trenutku kvara je bilo oko 2-3 litre pive :tired: ).
    Kako ću ja bez svog guinnessa? :cry:

Ukinuti Erdinger!!! :evil:

To je hereza neviđena! U Đakvu se takvo što nikada neće dogoditi! Ne, dok mene ima!

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Ima i dobar izbor piva u Vrutku , piknut par pivi za 50-60 kn i pravac parkich :)

15. Psychaki

Psychaki Gost

moram priznati, lokacija Vrutak-parkić je iznimna.

:birthday:

i savršeno mi odgovara. na stranu sad da se ja alkoholiziram.
    tek tako :birthday:

16. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

"kad bi pijanci znali kak je voda dobra, sam bi nju pili"... vode je sve manje stoga je cijenite i cuvajte, i umjesto nje pijte pivu :)))

dok me buraz nije upoznao sa stranim pivama ja sam mislio da su nase super. sad ih pijem pod mus ako bas nema onih par koje zelim ili ako bas u tom trenutku nemam para.... iako uvijek radje dam vise pa da s gustom pijem.

ne volim se opijati, stoga ne pijem kvantitativno, ali pijem kvalitetno.
    Domace pive malo koju mogu smisliti.
    Strane pive: Leffe (ljubav na prvi okus), Samichlaus, Kwak, i jos jedna kojoj se ne mogu imena sjetiti.. Aronys pio si je, podsjeti me ;)

u pravilu kad je pijem, onda pijem s gustom i polako da uzivam...

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Leffe (ljubav na prvi okus)

Živa istina! Dragi mi je jednom kupio bocu tamnog i prvi gutljaj je sve presudio :onoz:
    Skužih da sam veći ljubitelj tamnog nego sbjetlog piva, općenito.

18. Jaktens Tid

Jaktens Tid Aristokat

skužila sam da ne mogu piti piffo. Jest da je ono kao ideja zastupljeno u mojim mislima kao nešto hvalevrijedno, ali želudac mi se buni :think:
    no zato JD ima posebno mjesto u mome srcu :w00t:

19. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

nečuveno. kao zakletoj pivopiji mi ovaj topic nikako nije trebao promicati do sada.
    Eh, evo još jedne "zaklete pivopije" kojoj je promakao topic.

Pod broj jedan - češka svijetla piva. pils-evi. o da. Jedan i jedini - pilsner urquell, iliti plzenjsko :tired: Budweiser (originalni, ne američko smeće) žestoko konkurira, Litovel i Kozel malko iza...Al tamni kozel je prefin, iako nije karakteristično češko pivo. (ovim putem bih blagoslovio ksff - plzenjsko i tamni kozel, po litre 10 kn :lol: ).

Guinness uvezeni (flaša) je klasika. Vjerojatno najbolje tamno pivo IMO da nije...O Hara's :great: u obližnjoj dioni sam naletio na nešto odlično, nekakav special edition sa povećanim postotkom alkohola, 0.75 format...Božanski. Al ga nema više, čini se :cry: :cry:

A od 'rvackih...Karlovačko I Velebitsko (tamno i svijetlo)

20. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

imaš o'hara's u konzumu u avenue mallu, i činimise u onom na okretištu dubec... samo u tim najvećima...

Podijelite ovu stranicu