1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Pillars of Eternity

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Ivanhoe, 27. Prosinac 2014..

1. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Digla sam pledge već 2 puta. Dat ću cijelu plaću ubrzo. ><

2. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ideš na onu verziju za 5000$ gdje možeš imat vlastiti otok? :laugh:

3. aasgardium

aasgardium Eydishan

Zapravo ne mogu vjerovat da ima ljudi spremnih dat toliku lovu.

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nemoš vjerovat da ima ljudi kojima 5000$ malo skuplji provod?

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ma i mogu, svega ima danas.

6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Neki ne mogu vjerovati koliko dajem za veterinarske troškove za mačku koja izgleda kao prosječna uličarka koju možeš bilo gdje nać.

7. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ljubimci su druga priča.
    Je li to ona mačka s gastritisom?

8. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Tebi možda jesu, no nekima su to samo obične životinje. A posebno kad troškovi liječenja premaše četveroznamenkastu brojku.
    Da, ima on svakakve probleme, ne samo to.

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

Meni jesu da, zato mi uvijek i bude žao susjedovih mačaka i mačića ili pasa lutalica.
    U pravu si, ljudi to ne razumiju.
    Nadam se da će micamaca ubrzo ozdravit.

Rachni se sviđa ovo.
  10. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Da ne skrećem više s teme, novi stretch goalovi su mi dosta zanimljivi i rado bi da budu uključeni u igru. Ne kupujem puno igara, ali one koji me zanimaju ću rado podržati i dati za njih koji dolar više ako to znači da ću dobiti bolju igru.

aasgardium se sviđa ovo.
  11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Hoće li doći do 5 milijuna u ovih 26h koliko je preostalo? Šta mislite?

12. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Neće doći, bit će oko 4M ko i original na kickstarteru. No kad završi kampanja obično developeri na svojem portalu otvore backer stranicu gdje prebace profile backera i njihove pledgove i produže ju još oko mjesec dana za paypal i alternativne načine plaćanja koliko si mogu dozvoliti jer je PoE 2 već prešao sredinu produkcije a nije u predprodukciji ko Wasteland 3 kad je pokrenuo svoju kampanju.

Zanimljivo je u odnosu na kickstarter kampanju PoE jedinice, da je nastavak postigao istu cifru sa duplo manje backera. Znači da je općenito kickstartanje igara manje popularno nego prije nekoliko godina kad je bio BOOM svega i svačega (sjećate se one salate), ali da je i original bio toliko dobar da prosječni fan pledga duplo više za nastavak.

Lady Charlotte i aasgardium se ovo sviđa.
  13. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Se to meni čini ili su to maknuli endurance i ostavili samo health prilikom fajtanja u poe2?
    Šteta, taj sistem mi je bio zanimljiv.

14. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Zanimljiv i bespotreban. Endurance je sucksao.

15. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Meni je baš obogatio fajtanje, još jedna stvar na koju si morao paziti. Danas se sve više pojednostavljuje igranje. Tyranny je imao jednostavniju verziju fajtanja od pillarsa i bio mi je ubrzo dosadan.

16. Lady Charlotte

Lady Charlotte Sorceress of the Eydis Illuminati

Hmm, bio je zanimljiv, ali valjda je usporavao borbu, što već.

17. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Teško, no nije da mi to previše smeta, nešto novo se doda, nešto staro izbaci, uvijek je tako kod nastavaka. Kao što mi je šteta što ekipu sa 6 likova smanjuju na 5, nije da mi je to osobito važno bilo, ali mi je bilo draže. Glavno da ljubimci ostaju.

18. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Otkud ti to da nema endurancea? Ako si gledala video fajtove to je još u alfi i koncentrirali su se na grafiku i animacije više nego mehanike. Endurance je tu zato što nema heal spamanja i resurekcija tokom borbi pa je potrebno više strategije, a ne potion spem.

A 5 likova je zato što je 6 likova ipak previše za fajt, odnosno teško je balansirati da bude izazovno. Stare igre su imale vrlo jednostavne fajtove ali nisu bile optimalne kaj se tiče toga i sa 6 likova nije postojao izazov čak niti na najvećoj težini. Recimo da nije bio fokus da igra bude 100% balansirana nego zabavna za metagejmanje, zato su npr. u orig. baldursu bardovi lejm, mejdžovi kad počnu su na razini farmera i tako.

19. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Onda još ima nade. Da, gledala sam videe i pomirila se s sudbom kletom. Shvaćam zašt su smanjili na 5 likova i slažem se, ali orgijati je ljepše kad nas je više. :ninja:
    Lol bardovi u baldursu, prije bi uzela onog Noobera za kompaniona u ekipu sa mnom. :D

20. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Podijelite ovu stranicu