1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Dobrodošli u novi dom Eydisa.

Forum je prošao kroz premještanje i sada je na novom serveru i domeni. Ukoliko primjetite neke nedostatke, molili bismo vas da obavjestite administraciju u dotičnoj temi.

Hvala na razumijevanju.
    Sakrij obavijest

Pc Kultura

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Ayllwyn, 22. Studeni 2016..

1. aasgardium

aasgardium Eydishan

Slijedeći Rachninu teoriju, u podrum. :D

Rachni se sviđa ovo.
  2. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Ja sam leptirić. Leptirići mame poglede i kad su nenabildani.

Za male i debele samo mračni podrum u roditeljskom domu.
    Aass me čita ko trol hentai.

3. KosA

KosA Nije mi ništa

Nismo Amerika da bi imali cijeli podrum za sebe.
    Eventualno sobicu u roditeljskom stanu, ako imaju sreće. Ako ne, dobar je i kauč.

4. aasgardium

aasgardium Eydishan

Logično, sasvim. :laugh:

5. aasgardium

aasgardium Eydishan

Kauč kod susjeda u podrumu najbolje. :D

6. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Imam ja dovoljno velik podrum za sve vas debele, male i ružne. Slobodno dođete. :leptiric:

7. KosA

KosA Nije mi ništa

Podrum je za pršute, slanine i vino.
    :facts:

8. aasgardium

aasgardium Eydishan

Za to je pušnica i tavan. Podrum je samo za rakiju i vino. :D

9. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

I za debele koji se ne uklapaju u društvene norme.

10. Debeli Vepar

Debeli Vepar Novi Član

Ae, nisam dovoljno PC i vršim makroagresiju. Stolica je svaki dan pod pritiskom i jo š je crna

11. Rachni

Rachni >^ᴥ^< leptirić

Barem si svjestan svoje privilegiranosti. Ima nade za tebe.

12. Strahozec

Strahozec Douchebag

13. Strahozec

Strahozec Douchebag

Podrum je za držanje žene i djece koje konzervativno društvo ne prihvaća i ne odobrava

KosA se sviđa ovo.
  14. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Sudeći po reportovima koji su bili još tamo u prvom mjesecu, da. Bilo je do financiranja. Nisam to izvukao iz guzice, to ti je pisalo svugdje.
    Trump nije imao nikakve prste u svemu tome, previše se klanjaš svom novom bogu. :)

15. KosA

KosA Nije mi ništa

Pisalo je i svugdje da će Hillary nadmoćno pobijediti Trumpa.
    Svugdje.
    Pa et.:hmm:
    U današnjem svijetu "piše svugdje" nažalost nije više neki čvrsti argument.

Nego, ako južnokorejanci hvale na sva usta Trampa za približavanje dviju Koreja ne vidim zašto bi uz njih tamo blizu vjerovao reportažama novinara koji nisu nogom kročili u Koreju.

16. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Samo su to reportaže od ljudi koji jesu kročili u S. Koreju, tako da ono... Štoviše, to su bile izjave insajdera koji znaju elitu u S. Koreji i koji su izjavili da su sankcije koje su ostale države stavile na S. Koreju dio sveg tog, sankcije koje nije samo SAD stavio, nego i Kina, koja je puno jači i veći igrač od SAD-a.

17. KosA

KosA Nije mi ništa

To oni isti insideri koji tvrde da Kim ubija stričeve protuavionskim topom a ostatke baca psima?:mrgreen:

Jedina Koreja definitivno nema love, i bilo bi joj draže da se ublaže sankcije. Ali da se baš zainati, love bi se i našlo.
    Uostalom, više nuklearki nego što imaju im realno ne treba. Cijeli program je rađen kako Ameri ne bi pomišljali na invaziju.
    Ne trebaju ni dobacit do Merike, jedna na Tokio i jedna na Seul i eto ti svjetske ekonomske krize neviđenih razmjera.

Trump je ovdi odglumio sirovu budaletinu koja se ne boji konfrontacije i taj je pristup očito upalio.

Zar je tako teško reći "Ne volim Trampa, mislim da je budaletina ali izgleda da je ovo sa Korejom dobro odradio"?

Jer, tako izgleda. Htjeli neki to priznati ili ne.:facts:

Strahozec se sviđa ovo.
  18. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Što je on to točno odradio? Mislim, ozbiljno pitam, nisam vidio da je nešto odradio osim da je otkazao sastanak koji je Južna Koreja dogovarala mjesecima.

19. Strahozec

Strahozec Douchebag

:ave::ave: evo da se malo poklonim bogu. Nisam odavno :ave:ave:

Sova se sviđa ovo.
  20. Strahozec

Strahozec Douchebag

Killary bi to prije odradil
    Da su joj dali neku bitnu i moćnu funkciju ne bi Kim ni stiga pomislit o uranu

Podijelite ovu stranicu