1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest

Oružje Čini Čovjeka

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Rin, 29. Siječanj 2008..

1. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Idi i čitaj. PDW nema veze sa SMG-om osim po izgledu, mada se uglavnom meće uz bok SMG-ovima zbog dimenzija. I MP7 i Vikhr koriste isto dobru ili čak bolju municiju od P90, uz prednost da su manji. P90 jedino ima veći kapacitet spremnika.

http://world.guns.ru/

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

pdw i smg su srodne kategorije, po mnogočemu osim samo po izgledu... da su isti, bogme nisu, nit sam to tvrdio, ali da su na razini razlike pištolj-jurišna puška, bogme nisu ni to :P

a po nekim navodima za p90 čak i postoje planovi konverzije na noviji tip municije, iako ništa nije potvrđeno... osobno, nemam pojma zašto, jer nisam neki fan istog, al ko će ga znat...

3. NinjaThePirate

NinjaThePirate mathématiques

Već živim u fantasy dobu. :nice:

4. Calyne

Calyne Novi Član

to imaš?

5. El Viejo Dragon

El Viejo Dragon Enciklopedija beskorisnog znanja

Trashy i totalno nepraktično, u stilu "kako mali Ivica zamišlja ratnu sjekiru".

Vidim više šansi da se osoba sama ozljedi nego da ozljedi protivnika :lol:

dorca vorbarra se sviđa ovo.
  6. Papagajzp

Papagajzp Novi Član

luk sa strijelama,po mogucnosti long bow
    te mac poput rimskog gladiusa za blisku borbu

7. U srednjem vijeku, potrudio bih se i izvještio se luku i strijeli. Za blizinu, neko neveliko koplje, tek toliko da mi se nemre svaka šuša s mačem ili toljagom zaletjeti jer ako to učini, samo bi mu namjestio koplje da se sam nabode.

U magičnoj sredini, svakako nekakav magioničar. Kakav?.. Prerastao sam ono startersko iživljavanje kad bih samo evocirao vatre i ledove, manipulirao živim i mrtvim, sad bih se radije igrao telekinezama. Ili divinacijama.

U futuristici, sjećam se super-snajpera u ciklusu 'Hyperion' (iako samo lik usputno spomene, kao prisjećanje) s kojima su se gađali na planetarnim razmacima, e to! bih volio isprobati. Team deathmatch na Saturnovim prstenovima >:)

8. Artonys

Artonys Wolves Die Young

Ma, iluzije ftw. Sebe napraviš nevidljivim i poof!

9. aasgardium

aasgardium Eydishan

[QUOTE="Rin, post: 150857, member: 95"
    Ja bih imala dva shortsworda; two-weapon fighting! Oh yeah :love:[/QUOTE]

Točno, to. Ili dvije jednoručne ratne sjekire.:hippi:
    Ali uvijek treba imat i dobar bodež, ili dva, pri ruci. Za pravu "up close & personal" borbu ili kao zadnju liniju obrane. :nice:

10. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ja bih svakako vama svima dual-wielderima savjetovao kratki mač nož combo, jer sa dva kratka mača gubiš na brzini. Tako je i sa sjekirom, no sjekira i neka duža ćakija, to bi moglo funkcionirat osim ako ti rame ne bi otpalo od tolikog mahanja.

Nož ne mogu smatrat kao zadnjom linijom obrane, to je totalni critical.

11. aasgardium

aasgardium Eydishan

Nisu te sjekire ni mačevi teški, ali trebalo bi i trenirat brzinu i snagu. Osim toga i na agilnost se moraš oslonit.

12. Lord

Lord Aesir Illuminati

Nisu teški da, ali nakon 20 minuta mahanja bogami počnu bit teški. Tu agilnost ne pomaže puno.

13. aasgardium

aasgardium Eydishan

Lorde, drvosječe su nekad po cijele dane vitlali malo većim i težim sjekirama. Navikneš na težinu ako dovoljno dugo treniraš.
    Osim toga, sjekire mogu bit dovoljno kratke i lagane za brzinu manevriranja, a istovremeno dovoljno teške da napraviš štetu. :laugh:

14. Lord

Lord Aesir Illuminati

Ne govorim ja o kolabiranju nego o umoru koji te dovoljno uspori da budeš training dummy za prosječnog borca.

15. aasgardium

aasgardium Eydishan

Ja ću ti iz iskustva reć da je iznenađujuće koliko čovjek može nabit kondicije i snage, neovisno o veličini i građi pojedinca.

Podijelite ovu stranicu